Skocz do zawartości
bortas

Dziwne nazwy sklepów, etc

Rekomendowane odpowiedzi

Wielokrotnie przejeżdzałem przez miejscowość Laski, ale lasek nie widziałem <_<

 

Nazwa sklepu z używaną odzieżą, czyli potocznie lumpeksu: "KupCiuszek" :D

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnojnica - wieś do której drogowskaz dumnie sterczy przy krajowej 4-ce mięczy Ropczycami a Sędziszowem Młp.

 

Anegdota zasłyszana:

Nowa nauczycielka przedstawia się uczniom- "Dzień dobry, nazywam się Genowefa Wypierdek, pochodzę z Gaci".

Gać to miejscowość niedaleko Rzeszowa.

kurde mialem wlasnie o tych dwoch wsiach pisac :lol2: czesto nawiedzam Podkarpackie, a Gnojnice pierwszy raz zobaczylem na rozkladzie PKS w Sedziszowie. z tego co mi wiadomo jakas moja daleka ciotka pochodzi z Gaci :lol:

w Tarnowie jest ulica Spytki z Melsztyna, a w Glogowie Mlp. Spytka Ligęzy... moj kumpel jak jezdzi z Gliwic do Czewy przejezdza przez 3 Zawady pod rzad... postaram sie jeszcze cos sobie przypomniec.

EDIT: do Mosznej tez mielismy z klasa jechac ;D zdziwil mnie brak reakcji kogokolwiek z mojej dawnej klasy (28 osob) na te nazwe :blink:

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok mnie w Katowicach jest sklep z ciuchami dla kobiet, a jego nazwa brzmi : INVIDIA :lol:

 

Btw. pamietam jak jechalismy na targi do Wrocka, jedziemy przez jakies za[gluteus maximus], a tu nagle znak informujacy o tym, ze kawalek dalej znajduje sie Zamek Moszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Warszawie second hand o nazwie TANIARMANI :]]]]]]]]]]

 

z mniej smiesznych, to na Mazurach:

Żabi róg oraz... GAMERki :] nie wiem czemu, ale jak przejezdzalem przez gamerki (czyt. gejmer-ki) za kazdym razem szukalem nałogowych graczy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten sklep chyba nie ma nazwy tylko takie szyldy 3 reklawowe ;) jest to przybudowka do domku jednorodzinnego, na sklepie widnieja nastepujace napisy:

"Sklep żelazny"

"Upominki prezenty" ( zaraz pod 1-wszym)

"Nawóz koński"

Zakres działalnosci dosc szeroki :) ja tylko czekam na dalsze jego poszerzanie ;] dodam tylko ze szata graficzna jest dosc uboga chyba zaden opis nie przedstawi wiarygodnie tego cuda ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe nazwy wylookane podzczas dzisiejszej drogi na Mazury:

Tani ciuszek (sklep w Serocku)

Laski (wiocha za Pułtuskiem)

oraz Żebry-Perosy pod Ostrołęką (nawet nie wiem co to znaczy, ale głupio brzmi) :lol:

EDIT:

Kolejna porcja, tym razem wracałem inną drogą, więc...

Rezerwat przyrody 'PUPY'

Majki Tykotki (czy jakoś tak)

Gnojno

Smrock

:lol:

EDIT2:

Przypomniałem sobie nazwę jednego baru gdzieś po drodze, zwał się "Chłopska zemsta" :lol:

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kiedyś tira z naczepą z napisem "DUPAS" :D

Albo wioska "Nowa szwecja" a za pare metrów stacja benzynowa (chyba BP) z napisem "Ogrinalne paliwo ze Szwecji" :D

 

Aha i jeszcze niedaleko mnie wieś "Wyczepy górne"

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nocowałem na jednych wakacjach w mieścince Sromowce, potem jak se przypomnieć nie umiałem, to mówiłem znajomym, że srają owce czy jakoś tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio na Mazurach rozbawiła nazwa wsi Miejska Wieś ;).

 

A na drodze z Warszawy do Olsztynka jest drogowskaz na miejscowość o nazwie Wieczfnia (dokładnie taka pisownia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...