Skocz do zawartości
arielcpu

Spadek Transferu Router Cnet Cwr-854

Rekomendowane odpowiedzi

mój problem polega na tym że po kilku godzinach od ustawień fabrycznych i konfiguracji ip,dns itp mam spory spadek transferu z 64 kb/s na 3-4kb/s (kilobajty na sekundę). wtedy muszę zrobić restet na tylnej ściance routera lub poprostu wyłączyć ga na 5-10sekund i włączyć ponownie. do routera w gniazdo wchodzi mój kabel od dostawcy internetu i komputer stacjonarny też jest podłączony kabelkiem rj45. mam włączone wifi i czasami korzystam z pocket'a w domu, wszystko działa ale po jakimś czasie mam połączenie jak przez modem telefoniczny (wolno). nie wiem co jest, :mur: przewertowałem instrukcję i próbowałem różnych ustawień. mam ip statyczne, łącze 512/320 kbit/s. aha i jeszcze coś, nie mogę się połączyć z żadnym ftp. reszta działa natet p2p. :lol: :lol: :lol:

 

to ten sprzęcik

http://www.cnetusa.com/product/specs/wl_CWR-854.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, takie objawy miałem do dziś, dziś od rana poczytałem trochę w necie i coś przestawiłem ale nie pamiętam co, narazie nie mam full speed ale do 50kilobytes/s wyciąga czylie nie jest źle, czasami spada do 25kilobytes/s ale potem rośnie, hmmmm dziwne :D:D:D

Edytowane przez arielcpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...