Skocz do zawartości
Kost@k

dla maniaków wydajności - 3DMark2001 > 15000

Rekomendowane odpowiedzi

Sheep GET A FUCK OUT OF ME MAN :twisted: :twisted:

Siakis roczek, dwa i bede...

 

Dobra Alien nie rob scen i posmiewiska tylko napisz prawdziwy config albo nic....

wlasnie, ja jestem ciekaw jaki on naprawde ma sprzet ;-)

E chłopaki słabe oczy macie ;) ma taki sprzet: >Athlon1,4@1,56 GHz|Prolink Ti4200 64MB ddr TV-out 250/500@300/615MHz|WD Caviar 80 GB 7200obr/min 8MB Buffor|256 MB ddr Kingston/266MHz|Soltek SL-75DRV

nie wydaje mi sie, to wyglada jak nastepne marzenie, tylko troche mniejsze od poprzedniego ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheep GET A FUCK OUT OF ME MAN :twisted: :twisted:

Siakis roczek, dwa i bede...

 

Dobra Alien nie rob scen i posmiewiska tylko napisz prawdziwy config albo nic....

wlasnie, ja jestem ciekaw jaki on naprawde ma sprzet ;-)

E chłopaki słabe oczy macie ;) ma taki sprzet: >Athlon1,4@1,56 GHz|Prolink Ti4200 64MB ddr TV-out 250/500@300/615MHz|WD Caviar 80 GB 7200obr/min 8MB Buffor|256 MB ddr Kingston/266MHz|Soltek SL-75DRV

nie wydaje mi sie, to wyglada jak nastepne marzenie, tylko troche mniejsze od poprzedniego ;-))

ten Athlon XP 2800+ to marzenie ktore sie zisci za dwa lata a ten Athlon 1,4 zisci sie za rok :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheep GET A FUCK OUT OF ME MAN :twisted: :twisted:

Siakis roczek, dwa i bede...

 

Dobra Alien nie rob scen i posmiewiska tylko napisz prawdziwy config albo nic....

wlasnie, ja jestem ciekaw jaki on naprawde ma sprzet ;-)

E chłopaki słabe oczy macie ;) ma taki sprzet: >Athlon1,4@1,56 GHz|Prolink Ti4200 64MB ddr TV-out 250/500@300/615MHz|WD Caviar 80 GB 7200obr/min 8MB Buffor|256 MB ddr Kingston/266MHz|Soltek SL-75DRV

nie wydaje mi sie, to wyglada jak nastepne marzenie, tylko troche mniejsze od poprzedniego ;-))

ten Athlon XP 2800+ to marzenie ktore sie zisci za dwa lata a ten Athlon 1,4 zisci sie za rok :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol: :lol: :lol: ROTFL :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos kolo 16300pkt (+/- 50pkt) na P4 3,15GHz/GraniteBay z 1GB RAM@175MHz/Radek9700P bez o/c. Ustawienia sterownikow dafaultowe.

ile wycągasz w naturze(ja mam 123) tak z ciekawości pytam bo podkręciłem mojego złoma i nie mogę ukończyć 3dmarka(wskakuje s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysyn do windy) (5 pierwszych testów) ale każdy z osobna idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos kolo 16300pkt (+/- 50pkt) na P4 3,15GHz/GraniteBay z 1GB RAM@175MHz/Radek9700P bez o/c. Ustawienia sterownikow dafaultowe.

ile wycągasz w naturze(ja mam 123) tak z ciekawości pytam bo podkręciłem mojego złoma i nie mogę ukończyć 3dmarka(wskakuje <font color="#FF0000">[ciach!]</font> do windy) (5 pierwszych testów) ale każdy z osobna idzie.

Nie pamietam dokladnie ale mniej bo co kolo 105fps. Tyle ze ja nie krecilem grafy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos kolo 16300pkt (+/- 50pkt) na P4 3,15GHz/GraniteBay z 1GB RAM@175MHz/Radek9700P bez o/c. Ustawienia sterownikow dafaultowe.

ile wycągasz w naturze(ja mam 123) tak z ciekawości pytam bo podkręciłem mojego złoma i nie mogę ukończyć 3dmarka(wskakuje <font color="#FF0000">[ciach!]</font> do windy) (5 pierwszych testów) ale każdy z osobna idzie.

Nie pamietam dokladnie ale mniej bo co kolo 105fps. Tyle ze ja nie krecilem grafy :?

Kurde dziwne bo ja mam tyle samo bez kręcenia grafy (procek na 3,04) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego powyższego wynika , że 3d MArk jest zajebiście zoptymalizowany - pokazuje wyniki jak mu się podoba. Dwa sprzęty (całkiem inne) i w jednym z pomiarów tyle samo FPS , a w drugim o 100 więcej i co wy na to. (<span style="color:red;">[ciach!]</span>o ten 3d murk jakich mało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 15 k 3DMarków u mnie też się pokazuje... popracuję nad zrzutem i się podzielę wynikiem!!! - albo wstawię linka do FutureMark to sobie obejrzycie !!! Obecnie zmieniam płytę główną i twardziela...

 

jakby co to sprzedam ASUS A7V8X i MaxtorDiamond 80GB ATA133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheep GET A FUCK OUT OF ME MAN :twisted: :twisted:

Siakis roczek, dwa i bede...

 

Dobra Alien nie rob scen i posmiewiska tylko napisz prawdziwy config albo nic....

wlasnie, ja jestem ciekaw jaki on naprawde ma sprzet ;-)

E chłopaki słabe oczy macie ;) ma taki sprzet: >Athlon1,4@1,56 GHz|Prolink Ti4200 64MB ddr TV-out 250/500@300/615MHz|WD Caviar 80 GB 7200obr/min 8MB Buffor|256 MB ddr Kingston/266MHz|Soltek SL-75DRV

nie wydaje mi sie, to wyglada jak nastepne marzenie, tylko troche mniejsze od poprzedniego ;-))

ten Athlon XP 2800+ to marzenie ktore sie zisci za dwa lata a ten Athlon 1,4 zisci sie za rok :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol: :lol: :lol: ROTFL :lol: :lol: :lol:

 

Do tych ktorzy nie wierza szczegolnie do Sheepa masz tu linka do compare http://service.futuremark.com/compare?2k1=5483335

I se nie zmyslaj juz ze nie mam takiego sprzeta Do pozostalych tez to sie tyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...