Skocz do zawartości
Kopek

Problem Z Drukarką Canon 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z drukarką Canon PIXIMA 2000

 

Otóż:

 

dwa dni temu drukarka działa bez zarzutów ładnie drukuje itp (uzywam tuszy z allegro) ogólnie jest ok

 

Dzisiaj wkładam nowe kardridże innej firmy niż zwykle używam (zawsze używam tuszy firmu DULIN a teraz kupiłem firmy HYSON), wkładame te tusze HYSONA zaczynam drukować i po pierwszej wydrukowanej okładce zauważam że jesy różnica w kolorach tzn. kolor czarny jest bardzo mocny a kolory są nieco wyblakłe w porównaniu z tuszami firmy DULIN.

 

Wiec myśląc że szybko rozwiąże problem kupuje ponownie tusze DULIN na allegro wkładam drukuje okładke a tutaj tak samo jak na tuszach HYSON!!!! znowu czerń bardzo mocna wręcz zlewająca się z kolorami a kolory troszke wyblakłe

 

Próbowałem czyścić głowice i recznie i z ustawień drukarki, próbowałem zmieniać kolory w zakładce drukarki ZARZĄDZANIE KOLORAMI, wyrównywałem głowice i nic nie pomogło

 

Czy jest jakas rada lub sposób żeby drukarka drukowała jak poprzednio??

 

 

Proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z drukarką Canon PIXIMA 2000

 

Otóż:

 

dwa dni temu drukarka działa bez zarzutów ładnie drukuje itp (uzywam tuszy z allegro) ogólnie jest ok

 

Dzisiaj wkładam nowe kardridże innej firmy niż zwykle używam (zawsze używam tuszy firmu DULIN a teraz kupiłem firmy HYSON), wkładame te tusze HYSONA zaczynam drukować i po pierwszej wydrukowanej okładce zauważam że jesy różnica w kolorach tzn. kolor czarny jest bardzo mocny a kolory są nieco wyblakłe w porównaniu z tuszami firmy DULIN.

 

Wiec myśląc że szybko rozwiąże problem kupuje ponownie tusze DULIN na allegro wkładam drukuje okładke a tutaj tak samo jak na tuszach HYSON!!!! znowu czerń bardzo mocna wręcz zlewająca się z kolorami a kolory troszke wyblakłe

 

Próbowałem czyścić głowice i recznie i z ustawień drukarki, próbowałem zmieniać kolory w zakładce drukarki ZARZĄDZANIE KOLORAMI, wyrównywałem głowice i nic nie pomogło

 

Czy jest jakas rada lub sposób żeby drukarka drukowała jak poprzednio??

Proszę o pomoc!!!

hehehehehe to ze tusz się nazywa tak samo, to nie znaczy ze w srodku jest to samo. ja od samego poczatku uzywalem lambdy i zdarzalo się, że kupione za jednym razem w hurowni się roznily... (jakoscia wydruku, bo z wygladu wszystko ok... jeden drukowal blado, ale czcionki byly wyrazne, drugi na przyklad drukowal ciemniej ale za literami pozostawaly smugi, a czcionki byly potrzepione). mam wrazenie, ze wszytkie firmy kupuja te tusze od jednych i tych samych chinczykow i tylko pakuja we wlasne pudelka... (niektore awet pudelek nie maja :P) ...a chinczycy leja do srodka, co tylko sie da. wiec imo, jezeli uzywasz zamiennikow z allegro, to chyba bez roznicy... poszukaj na forach zajmujacych sie cyfrowa fotografia opini na temat "droższych" zamiennikow w butelkach i sprogoj cos sobie dobrac (bo to jedyna metoda, zeby nie zarznac glowicy) ... tylko nie pytaj mnie o adresy takich forow, bo sam nie wiem... ja teraz postanowilem poeksterymentowac z lysonem, ale slyszalem, ze jest jeszcze kilku w miare powaznych i bezpiecznych producentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup oryginały albo zamiennii "z wyższej półki" (np.activejet), bo chyba nic dziwnego w tym że jedne tusze są droższe a inne tańsze (a skoro pojemniki są takie same to oszczędzają na... :) tuszu oczywiście, i leją tam brudną wodę podając że to czarny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...