Skocz do zawartości
Gość amd_athlon_64

3258mhz Full Stabil,,,sempron 3000+ Socket 939:0

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu ...cos nie lubicie userow Sempkow na s939 ... heh ..nie no ale spox ten to LOL :mad:

 

ja piaslem do Tego Pana maila ... i zaciekawilo mnie nieco :

 

Cześc.Wiesz ja nieselekcjonuje procków:)Miałem możliwośc przetestowania dwóch,ten robi 2700mhz na def v core dlatego go wziąłem

prawdę mówiąc nie miałem pojęcia że będzie się tak kręcił:).

 

ja mialem venice ktory robil na Xp120 2763 mhz sp2004 na stocku (1.36V) . I na freonie lecial 3350 mhz ...

 

A Tu Pan ma gorszego procka na powietrzu i robi 3250 mhz na 48*c procku :lol:

ja mam sempa @ 2700 1,39v i powyżej 3ghz już wymięka

o 3,2ghz nawet w 1m nie ma mowy.

napewno nie przy 1,69v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie tylko ja jestem tak wredna paskudna dociekliwa ... kochana istotka ;]

Hehe, bo strasznie on kręci, zawsze kręcił. Ostatnio mi wyskoczył z tekstem, że on ma 19 lat i pracuje jako ochroniarz...a ma 16 lat :lol2:

 

powie, ze mu zasilacza niechca pozyczyc, sprzedal proca, albo mu rybki zdechly i niema czasu... standardowa procedura u paint overclockerow;)

Dokładnie

 

Zamykamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem sobie spokojnie o 19 do kumpla, wracam a tu taaaki dym, niezły faker z kola. Nick wydawal mi sie cos znajmoy zkąś a to ten sam pan co sfakowal Świdra [faker team :lol:]

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

wooooow

przez tego fakera naprodukowało sie tu tyle co w konkurencyjnym topicu przez ponad tydzień :lol:

 

BTW: przygnębiają mnie tacy ludzie :mur:

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Powiem tyle, że delikwent jest z Gliwic...

Świder daj adres na PW tez jestem z Gliwic i myśle ze w wolnym czasie będzie się cos z nim dało zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie przeprowadziłem z kolegą interesującą rozmowę na gg miał on odemnie kupować celka a sprzedaje swojego magicznego newcastel który robi 2900Mhz poczytajcie kretyn jakich mało.

Sajrus 15:02:25

 

hej

 

Chętny na celka 15:02:46

 

hej

 

Sajrus 15:02:57

 

miałeś kiedyś sempa robiącego 3200Mhz

 

Chętny na celka 15:02:59

 

co tam

 

Chętny na celka 15:02:59

 

?

 

Chętny na celka 15:03:06

 

tak

 

Chętny na celka 15:03:15

 

tego amd_athlon_64?

 

Sajrus 15:03:20

 

 

 

Chętny na celka 15:03:31

 

no widzialem

 

Chętny na celka 15:03:33

 

mojego kolegi

 

Sajrus 15:03:49

 

co wy macie kółko ściemniaczy

 

Chętny na celka 15:03:51

 

tego na tweak?

 

Chętny na celka 15:03:57

 

nie

 

Chętny na celka 15:04:20

 

ej serio on tyle robi

 

Sajrus 15:04:46

 

właśnie widze jakie ściemy z tym twoim antkiem i sempem twojego kumpla a tak naprawde ty masz dwa konta oj lama z ciebie niezła

 

Chętny na celka 15:05:08

 

na czym?

 

Sajrus 15:05:55

 

w paincie to ty jesteś dobry ale wiedze o kompach zero

 

Chętny na celka 15:06:08

 

czemu

 

Chętny na celka 15:06:10

 

?

 

Chętny na celka 15:06:18

 

wiesz lata paktyki

 

Chętny na celka 15:06:23

 

taki zawansowany program

 

Chętny na celka 15:06:29

 

ej serio jego semo tyle robi

 

Chętny na celka 15:06:42

 

zrezta on mieszka 100km odemnie

 

Sajrus 15:06:47

 

sranie w banie tak jak twój newcastel paint i jazda

 

Chętny na celka 15:07:16

 

kurde

 

Chętny na celka 15:07:24

 

niew[ciach!]iaj mnie i ty

 

Chętny na celka 15:07:35

 

moj athlon robi 2703 na dfi powinen isc te 2900

 

Chętny na celka 15:07:42

 

a jego semp to calkiem inna bajka

 

Sajrus 15:07:55

 

powinien iść to co do [ciach!]y dalejsz screny ze idze

 

Chętny na celka 15:07:56

 

ja nic nie mam z tym wspolnego

 

Sajrus 15:08:01

 

powinien iść to co do [ciach!]y dalejsz screny ze idze

 

Chętny na celka 15:08:12

 

jezu

 

Chętny na celka 15:08:20

 

i tak te 500zł zaniego dostane na 2703

 

Chętny na celka 15:08:22

 

i na 2900

 

Chętny na celka 15:08:32

 

te 500zł

 

Chętny na celka 15:08:43

 

kazdy wie ze na allegro sa ludzie ktrrzy picuja

 

Chętny na celka 15:08:57

 

ja jeszcze nigdy nie widzialem newcastl

 

Chętny na celka 15:09:04

 

ktory tyle idzie

 

Chętny na celka 15:09:12

 

za ciach!a chyba zeby dac 2v

 

Chętny na celka 15:09:12

 

 

 

Chętny na celka 15:09:37

 

Grzesiek19:13:32noGrzesiek19:13:36jestemGrzesiek19:13:43narazie max stabil to 3285mhzGrzesiek19:13:45Grzesiek19:13:49w super pi 1mb

 

Chętny na celka 15:09:38

 

patrrz

 

Chętny na celka 15:09:44

 

zadnych przeobek

 

Chętny na celka 15:09:51

 

Grzesiek19:14:28ale w sp2004 jest stabiulny na 3258mhz

 

Chętny na celka 15:09:57

 

Ja19:14:51wez daj 1.8VGrzesiek19:14:59nie mogęGrzesiek19:15:06max na mojej mobo to 1,71v

 

Sajrus 15:10:03

 

czyli twój procek nie idzie 2900

 

Chętny na celka 15:10:21

 

EEEEEEEEEE

 

Sajrus 15:10:36

 

to co w ciach!a [ciach!]a robisz

 

Chętny na celka 15:10:48

 

kogo

 

Sajrus 15:11:02

 

mnie że robi 2900

 

Chętny na celka 15:11:22

 

 

 

Chętny na celka 15:11:26

 

jaKOS tak

 

Chętny na celka 15:11:30

 

wyszlo

Chętny na celka 15:11:59

 

zreszta takuich ludzi jak ja jest w ciach!a

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, od poczatku wiadomo ze koles sciemnia. nie wierze w to, zeby ktos co nagle pojawil sie na tweaku wyskoczyl ngle z WR. jakas sciema i tyle....

Ten wałek ma 16 lata nastraszyłem go że robie mu nalot na chate to sie wystraszył :D, kont na tweaku ma chyba z 20 np teraz dostępne pod którym działa Matyss91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia, po co tak oszukiwać. Przecież to jest oszukiwanie samego siebie.

Dokładnie, koles chce byc do ceniony na forum bo go pewnie kumple nie doceniaja i smieja sie pod blokiem ze kity skręca i bajki pisze :lol: Caly tydzien myslalem o zrobieniu jakiegos oc wiekszego - chodzi glownie o spi 1m do rankingu ale nie chce m isie sytemu stawiac, czyscic chlonicy i takie tam, a przeciez jest duuzo prostszy sposob: paint, ew paintshop którego ja preferuje :) moze jutro zjawie sie z jakims rekordzikiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się narobiło. A miałem być pierwszym, który napisze tutaj posta, koles mnie namawiał żebym napisał coś od siebie pozytywnego, bo bał się że go zjedziecie zaraz, że niby nie prawda....bez komentarza, winny się tłumaczy...A poza tym kolejna porcja niedorzeczności z jego strony. Chłopak wciskał mi kiedyś swoje ramce 1x512mb

"elixiry ale slekty

260mhz 2,2,26 1t

2-2-2-6-1t 2,85v"

260Mhz...jakie elixiry tyle wyciągają??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się narobiło. A miałem być pierwszym, który napisze tutaj posta, koles mnie namawiał żebym napisał coś od siebie pozytywnego, bo bał się że go zjedziecie zaraz, że niby nie prawda....bez komentarza, winny się tłumaczy...A poza tym kolejna porcja niedorzeczności z jego strony. Chłopak wciskał mi kiedyś swoje ramce 1x512mb

"elixiry ale slekty

260mhz 2,2,26 1t

2-2-2-6-1t 2,85v"

260Mhz...jakie elixiry tyle wyciągają??

:lol2: :rolleyes: koleś ma poczucie humowu nie powiem :lol: nie wiem skąd on takie pomysły bierze ale chętnie bym cwaniaczka nauczył że nie zawsze konty idą płazem. Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam hehhehe widze ze jednak zauwazyliscie to samo ja mialem okazje rozmawiac z nim, i juz od pewnego czasu przestal mi sie podobac, zaczelo sie od tage jak mi sprzedal Pentagramka ktory byl bez wentyla i zapinki wentyl jakos przezylem bo mialem akurat niepotrzebny ktory moglemm tam sobie wstawic, tylko chlopak wykorzystal moja slaba wiedze na temat zapinek :) ( bo juz dawno w kompach nie siedzialem) pisal mi ze napewno podejdzie zapinka od boxwoego radiatora, a okazalo sie tak ze teraz mi ten pentagram lezy na pulce i do nieczego sie nei nadaje. Ogolnie jego chasla ze sprzeda proca super SELEKTA! :) tez pisal ze idzie na 3258 i potam zaraz chaslo czy niechce kupic :). tak samo z innymi czesciami typu mial kiedys gigabyte K8NE i chial za niego 220zł to pomyslalem ze pier.. i wole dodac 20złociszy i kupic w sklepie, jak mu napisalem ze juz kupilem to mi nagle pisze ze sprzedal za 170zł hehh .... jak by mi chcial dogrysc ze zawalilem..., co chwile zagaja ze chce kupic odemnie nagrzewnice a potem sie rozmysla takze co to tego WC o ktorym on pisze to bym nie dowierzal... Ogolnie widze ze z goscia jest kawal kiciaza ktory robi zamieszanie ze mu cos niby wszystko chodzi zawaliscie zeby tylko sprzedac, tak samo bylo z Gigabyte K8NE ze ponoc ma jakis cudownie zmodowany bios w niej i ma FSB 375 ( co dlamnie jest kpina bo te plytki to jak dzialaja na 330 to jest rewelacja heeh ) wiem to z prania bo sam mam i juz nigdy takiej drugiej bym nie kupil. A i jeszcze jedno najlepsze to ze wszystko co koles kupi to jakims dziwnym trafem jest selektemon chyba jest w czepku urodzony raz mu chcialem dogrysc co do tych selektow i zapytalem czy nei ma obudowy selekt jakiejs na oku :), to sie nic nie odezwal :)

 

pozdrawiam i z gory wam mowie niema co dyskutowac czy on moze prawde mowi to jest jeden z tych kolesi ktorzy robia walki zeby sprzedac drozej sprzet, pewnie za jakis 2 dni napisal by ze sprzeda go za kosmos kase o ktorej jak mozna przeczytac wczesniej juz cos wspominal, i ten koles ktory by to kupil to by sie troszke rozczarowal..

 

pozdrawiam!!

Edytowane przez mat_zab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym o to milutkim akcentem chcialem zakonczyc rozmowe i pozegnac tego o to pana.

Ciekawe czy kolejne 4 konta z tego samego IP to siec lokalna czy inne konta tego dzieciaczka

 

Oszustwa tolerowac tu nie bedziemy

SeeYa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym o to milutkim akcentem chcialem zakonczyc rozmowe i pozegnac tego o to pana.

Ciekawe czy kolejne 4 konta z tego samego IP to siec lokalna czy inne konta tego dzieciaczka

 

Oszustwa tolerowac tu nie bedziemy

SeeYa

Podaj nicki, zaraz nasza komisja sledcza dowodzona przez Krzysztofa 'Chaosa' Rutkowskiego to zweryfikuje. : D

Z tego co wiem jest kilka os. z Gliwic na forum, niech sie umowia ze Swidrem i zareklamuja jego sprzet nie zgodny z opisem. ;]

Ja tez nie rozumiem ludzi, ktorzy uzywaja aimbotow na necie, cheatow, ktorzy fake'uja rozne rzeczy, oklamujac tymsamym siebie, szukajac poklasku nieuczciwymi drogami, Klamstwo ma krotkie nogi i predzej czy pozniej sie wyda, szczegolnie tak nieudolnie zamaskowane.

Zalosny kolunio... ale komisja ma sie zawsze na bacznosci. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem że miał gg zaczynające sie na 28... i podawał w dziale sprzedam cuś , nicki jakie u niego widziałem to

amd_athlon_64

amd_sempron_xx

amd_athlon_fx...

 

 

sami poszukajcie dokładniej , to są te same goście...już raz mnie chciał zrobić na szaro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

to co kiedy rutkowski patrol robi bombe na jego chate? :lol:

 

btw. moze dziś po lanparty? (dużo nas będzie :lol: :lol: :lol: )

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...