Skocz do zawartości
yotomeczek

AMD ... INTEL ... ???

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowieku to jest wersja testowa procka! i co ty chcesz zeby sie krecila na 3000mhz???? Facet wyluzuj. A co do wersji testowych to Intel kiedy chyba wypuscil P4 lub Cela z 800mz! niech mnie ktos poprawi jesli sie myle Trinti bedzie wiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku to jest wersja testowa procka! i co ty chcesz zeby sie krecila na 3000mhz???? Facet wyluzuj. A co do wersji testowych to Intel kiedy chyba wypuscil P4 lub Cela z 800mz! niech mnie ktos poprawi jesli sie myle Trinti bedzie wiedzial

Pentium 4 1.6A to jest wersja testowa??? 8O :?: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku to jest wersja testowa procka! i co ty chcesz zeby sie krecila na 3000mhz???? Facet wyluzuj. A co do wersji testowych to Intel kiedy chyba wypuscil P4 lub Cela z 800mz! niech mnie ktos poprawi jesli sie myle Trinti bedzie wiedzial

Pentium 4 1.6A to jest wersja testowa??? 8O :?: 8O

Ja mysle, ze mial na uwadze tego AMD z dziwnym wygladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że tu na wygląd to nie ma co patrzeć, bo tutaj widzę takiego athlona a gdize indziej widziałem zielonego i z obudowie odprowadzającej ciepło, (takie jak tulipan tylko że mniejsze, gdzieś 2 na 2 cm)

no i tam pisali o licznych nowościach

jak mamy dyskutować to o wypuszczonych prockach, a nie o procach które jeszcze oficjalnie nie wyszły

a co do wyglądu jeszcze to co z tego że mój jest załóżmy zielony a twój czerowony, mój jest taki a twój jest taki liczy się wydajności no i oczywiście o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że tu na wygląd to nie ma co patrzeć, bo tutaj widzę takiego athlona a gdize indziej widziałem zielonego i z obudowie odprowadzającej ciepło, (takie jak tulipan tylko że mniejsze, gdzieś 2 na 2 cm)

no i tam pisali o licznych nowościach

jak mamy dyskutować to o wypuszczonych prockach, a nie o procach które jeszcze oficjalnie nie wyszły

a co do wyglądu jeszcze to co z tego że mój jest załóżmy zielony a twój czerowony, mój jest taki a twój jest taki liczy się wydajności no i oczywiście o/c

a nie masz czasem na mysli hammera << z ta obudowa.. bo na XP 0,13 czegos takiego nie ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd czy Intel...Odwieczna rywalizacja 8)

Ja mam 2 z czego 1 w naprawie :cry: bo mi sie potlukla k.graf :cry:

Wydajnosc wsio SPOX!!! :P Wszystko DoBrZe

I nie mam wiecej sugestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd czy Intel...Odwieczna rywalizacja 8) 

Ja mam 2 z czego 1 w naprawie :cry:  bo mi sie potlukla k.graf :cry: 

Wydajnosc wsio SPOX!!! :P  Wszystko DoBrZe

I nie mam wiecej sugestii

Napisz prosze jakie masz sprzeciory i jak sie zachowuja poszczegolne z nich w testach. Nigdzie nie moge znalezc tego w Twoim profilu ani na stronie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...