Skocz do zawartości
chrzanek

Dysk Startowy Na Testy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

nie do konca jestem pewien,ze to dobry dzial, ale jako,ze sprawa sie tyczy laptopa to pisze tutaj.

 

niedlugo jade odebrac swoj sprzet. kupowany na allegro, nowy. sek w tym,ze chcialbym go choc ogolnikowo przetestowac na szybko. moge poprosic sprzedawce,zeby zainstalowal na nim wczesniej winde itp. ale w sumie wolalbym sam wszystkiego dogladnac.

 

no i teraz meritum: potrzebuje przygotowac dysk startowy, ktory po wlozeniu do czytnika postawi mi szybko winde z zainstalowanym 3dmarkiem itp. drivery i tak bede musial doinstalowac recznie,tak wiec sama winda + benchmarki.

jedyny pomysl jaki mi przyszedl do glowy to postawic u siebie czysta instalke i zrobic obraz ghosta,ale minus jest taki,ze nie mam cd startowego do ghosta,a dyskietki w laptopie niet:S

wszelkie sugestie jak to latwo i sprawnie rozwiazac mile widziane..

 

no i drugie pytanie: jakie programiki na ta plytke wladowac? co pozwoli mi dosc szybko stwierdzic ze to co musi byc ok jest ok.

 

z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i drugie pytanie: jakie programiki na ta plytke wladowac? co pozwoli mi dosc szybko stwierdzic ze to co musi byc ok jest ok.

everest, sis software sandra. Powinno starczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sandre przygotowalem wczesniej,ale everesta nie uzywalem. sciagnalem w miedzyczasie i rzeczywiscie dobra rzecz. do tego dorzucam 3d marki, hd tune. cos jeszcze?dalej szukam sposobu na stworzenie jakiegos podstawowego obrazu windowsa ktory pojdzie na lapku ( na swoim desktopie mialem tak,ze wystarczylo dodac ramu zeby winda nie wstala i reinstall konieczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Ale jak zrobisz obraz na swoim kompie i potem na tamtym bedziesz chciał to odpalić to na 90% ci sie winda zbuntuje. Inny konfig. Blue screen na początku i naprawa będzie cię czekać. Takze nic na czasie nie zaoszczędzisz. Lepiej się dogadać z gościem, że go bierzesz na 24h na test z możliwością zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za pomoc

 

wziac lapka na jeden dzien nie ma sensu,bo kawalek po niego jade ;) sprzedawca zaproponowal,ze postawi na nim winde,tak zeby jak przyjade byla mozliwosc szybkiego przetestowania. lapek jest oryginalnie zapakowany tak wiec moja wrodzona ostroznosc i przykre doswiadczenia troche sie na takie cos buntuja,ale w sumie jest to jedyne rozwiazanie procz zabrania sprzetu i testowania w domu.

 

moze mam troche paranoje,ale mialem takie przejscia z gwarancjami itp,ze dmucham na zimne.

 

wyglada na to,ze mam dwa wyjscia: poprosic go zeby postawil winde,ale nie wkladal baterii,lub zaryzykowac :)

 

w kazdym razie dzieki za rozjasnienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...