Skocz do zawartości
steryd123

daytona palit gf3 ti 200 64 - pogielo ja ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam daytona palit gf3 ti 200 64 i zainstalowalem nowa winde xp i pokazuje mi w power stripie ze mam core 175 (czyli wszystko ok) a pamieci 279(a ma byc 400) i to wszystko oczywiscie przed kreceniem . co to moze byc czy karta sie zepsula???? dodam ze przechodzi mi calego 3d marka bez problemu wiec juz sam nie wiem co jest . skoro jest np zepsuta to czemu przechodzi przez 3d marka ????? a jesli nie jest zepsuta to co sie dzieje (ta karte mam juz od wrzesnia zeszlego roku i zawsze wszystko bylo spox . krecilem ja kiedys i bylo ok. moze ktos wie co moglo sie stac co robic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm rzeczywiscie teraz raz wykrywa mi ze pamieci maja 279 a raz 401 Mhz ale ja mam power stripa 3.30 i przedtem moglem podniesc nadtaktowanie programowo nawet (wskanik w programie do 600Mhz ) a teraz tylko do 533Mhz czy moze to jakos sie ustawia ???? jak to zmienic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvidia Bios Editor znasz to cudeńko pokazuje wszystko dokładnie .No np mozesz podkrecic przez zmiane biosu ustawiasz w NBE wartosci dla core i dla pamieci zapisuesz na dyskietke no i dalej juz chyba wiesz (flash bios)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...