Skocz do zawartości
pho

Napoje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Dziewicza cola... :> Ostatnio pijam 3Cytryny od Zbyszka... Czasami ma sie ochotę pić dalej, pijesz i musisz dalej bo Cie nie zaspokaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak były mrozy to tylko tej firmy napoje nie zamarzły :P

Moze to barwione petrygo bylo :) z chlodnicy kto sposcil :lol2:

A moze plyn hamulcowy <_< :lol2:

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frugo jak Frugo - IMO OK. Dobrze sobie przypomnieć smaki dzieciństwa. Tylko, że to ciemne, nie jest tym czarnym, które weszło razem z białym.

 

A z tych gazowanych zdecydowanie wolę produkty PepsiCo niż Coca-Coli (zwłaszcza Pepsi Max).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan - Co jak co, ale ten Jack Daniels z colą jest tak paskudny, że łoooo czizys. Frugo - Owszem, to nie jest to samo co dawniej, nawet te przywożone z zagranicy. Nie wiem co tak ludziom odbiło na jego punkcie, ale chyba tylko napis "frugo"...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się. Jack wymiata! :-D U mnie 7.5zł.

 

A Frugo nie miałem jeszcze okazji, w końcu dorwę na pewno. To Lucozade coś daje? Znaczy, energy? Edit, po co ja pytam jak tego w PL nie znajde :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frugo jest dobre, mi przypomniał stare czasy i smaki akurat pasują. A czarne jest nie dobre ale to nie jest to samo Frugo czarne co wyszło razem z białym w latach '90 tylko po prostu Frugo czarne o smaku owoców leśnych czy czego tam :D Także to nie to samo, może później wyjdzie to stare, dobre, czarne Frugo razem z białym (które jest niby w planach i swoją drogą było najlepsze kiedyś wg mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę sobie do osiedlowego sklepiku po picie, patrzę a tu FRUGO !! Parę miesięcy temu jeszcze wspominałem stare reklamy FRUGO, flashowe "ściemy" itd. To było coś. Pomyślałem sobie, że fajnie by było się jeszcze kiedyś napić świeżego frugo. No i proszę.

Leżą i chłodzą się w lodówce, nie mogę sie doczekać jak spróbuję.

 

Ciekawe czy będzie podobna kampania reklamowa jak w latach 90-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję trupa, czas na archeologię. Wróciło Frugo na rynek - jak wrażenia? Piłem czarne i nic specjalnego, tamte sprzed lat było dużo lepsze i bardziej wyraziste smakowo.

 

Czarne smakuje jak przed laty. Zielone to nie mój typ. Czekam jeszcze na różowe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tesco czasem jest, w Polo Markecie jakiś czas temu kupowałem (dzisiaj byłem, ale nie było), no i w Netto ostatnio też było. A tak w mniejszych sklepach i kioskach można dostać, ale podobnie jak w marketach szybko idzie. Popyt jest ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...