Skocz do zawartości
pho

Napoje

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie co wy lubicie ja Coca Cole i Pepsi a wy!? Jest o sokach, napojach energetycznych a o zwykłych nie ma to już jest :rolleyes:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zdecydowanie zimne te od coca-coli ;] Dla nie ogarniętych, coca-cola, cherry-coke, fanta (tylko pomarańczowa ;] ) i sprite, czasami też lift ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Zimna Coca - Cola ze szklanej butelki jest najlepsza. Z puszki także jest dobra. Najmniej smakuje mi z plastiku, gdyż odbiega smakiem od tej ze szkła. Pepsi nie pijam, bo jest fuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wino za 5zł z kartonu Rulezzz

Wole swojaki :wink: :rolleyes:

 

Niegazowana ale za to z %% ;]

Ja wole gazowane i z % :wink:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cola max, pepsi max. dzizas jak mozna to pic, po czyms takim caly dzien kly mnie bola i skrzypia kly od tego slodzika

Nie ma Coli maX :>

A co do Pepsi Max to jest spora różnica między nim. Piłem dzisiaj pepsi lajt. To chociaż ma smak. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

jonathan, chodzi Ci o Gatorade? Powerade jagodowy jest świetny! Gold też jest dobry, kilka razy piłem. Cytrynowy mi nie pasuje.

 

W naszym kraju pewna firma sprowadza zza granicy Coca - Colę Vaniliową. Można ją kupić w delikatesach Bomi i kilku innych "sklepach" z górnej półki. Piłem ją ponad rok temu, jak przyjechała do nas partia z Niemiec na spróbowanie. Smaczna, polecam posmakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzilo mi o Gatorade. Niebieski naprawde mi zasmakowal.

Te dwa napoje sa swietne jezeli ma sie kaca.

 

mkl nie wiem nawet jak sie nazywaja bo poprostu nie tykam tego. Strasznie zle reaguje na slodzik. Jego posmak w gebie mnie dobija. I prosze mi nie wmawiac ze nie ma roznicy miedzy sodzikiem a cukrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkl nie wiem nawet jak sie nazywaja bo poprostu nie tykam tego. Strasznie zle reaguje na slodzik. Jego posmak w gebie mnie dobija. I prosze mi nie wmawiac ze nie ma roznicy miedzy sodzikiem a cukrem

 

dokładnie. Napoje ze słodzikiem = BLEEEEEEEEE!!!! juz bym wolał wodę zwykłą pić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizas jak mozna to pic, po czyms takim caly dzien kly mnie bola i skrzypia kly od tego slodzika

dokladnie. ostatnio przerzuzcilem sie na soczki rozne z kartonow ;] ale tak to czasem lift, rozne z biedronki, pepsi i oczywiscie zimna, pomaranczowa fanta z mcdonalda :-P oni tam chyba czegos dodaja, bo imo jest lepsza w smaku od tej ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepsi ftw :D!!

 

a pozniej to dr pepper oraz snapple

 

ale zesz zeszpanowal wam tu :PP

 

a cola vanilla nawet ok jest, fajny czuc aromat vanilli

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...