Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość graham_wladca_tweaka.pl

gdzie MeHow i feluke?

ktory zatopil grzesia

trzeba przyznac

byl spostrzegawczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za wsparcie.

 

czasami jak sie nie zna szczegolow niewarto sie wypowiadac....

Sikor mial fajnego "przyblurpionego" avatarka :D

No problemo. ;]

 

I tak w kwestii formalnej:

Sikor_AV.jpg

 

PrzyPLÓMiony był, jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie MeHow i feluke?

ktory zatopil grzesia

trzeba przyznac

byl spostrzegawczy :)

buahahah zajebisty nick.

btw. jakiego grzesia?:>

 

@Sikor: A zawsze się dziwiłem co te plumy robią w av tego frajera co się za Ciebie podawał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

@Sikor: A zawsze się dziwiłem co te plumy robią w av tego frajera co się za Ciebie podawał..

No, gościu potem dostał BAN'a, a że nie miał zmiennego IP, to bardzo szybko się pokajał i wymiauczał powrót.

Z tego, co wiem, to w tej chwili jest zupełnie normalnym użytkownikiem.

Czyli jednak bananowa metoda wychowawcza ma rację bytu. :twisted2:

Nie dotyczy, to ofcoursowo grahama i jemu podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahah zajebisty nick.

btw. jakiego grzesia?:>

 

@Sikor: A zawsze się dziwiłem co te plumy robią w av tego frajera co się za Ciebie podawał..

pewnie dawnego modera, który robił rozgardiasz na forum :> bo przecież nie mnie ;) A co do tweaka, jestem tu ponad 3 lata, bardzo wiele się nauczyłem, moze najpierw byłem utrapieniem dla moderów ( :oops: ) ale teraz chyba nie jest tak zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie dawnego modera, który robił rozgardiasz na forum :> bo przecież nie mnie ;) A co do tweaka, jestem tu ponad 3 lata, bardzo wiele się nauczyłem, moze najpierw byłem utrapieniem dla moderów ( :oops: ) ale teraz chyba nie jest tak zle ;)

No wiem, że nie Ciebie :P

Jaki moderator ma tak na imię? bo chyba nie sgj :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj mam pytanie o ile takie mozna zadawac za co dostal banana Rocca? a grahama to juz widze na 4 nicku chyba a jestem tu od sylwka ^^

Ogólnie rzecz ujmując (nie ma sensu podawać szczegółów) dostał za lekceważące podejście do regulaminu.

A co do grahama, to mało widziałeś. ;] Miał coś około 70 nick'ów. Nie zawsze były dużo mówiące, ale zawsze zdradzała go powalająca elokwencja. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj to pierwsze litery imienia, nazwiska i czegoś tam. Rajt?

 

Nie rajt.;] To są pierwsze litery nazwiska i imion.

Hmm. To była tajna informacja :wink: . Bede musiał kogoś za to zbanować i nie będzie to Sikor, bo moderatora zbanowac nie mogę :-P

 

 

 

A kiedys tak bardzo kilka osób chciało wiedziec co znaczy sgj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo... nie wiem czy pojawilo sie w temacie ale fajna byla rywalizacja w seti... jak Olszyn AMD Team wzial sie w garsc to wszystkich zadziakow wyprzedzalismy :P oczywiscie z duza pomoca Sikora, ktory to jednostki przeliczal w pracy a wysylal je z domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując (nie ma sensu podawać szczegółów) dostał za lekceważące podejście do regulaminu.

A co do grahama, to mało widziałeś. ;] Miał coś około 70 nick'ów. Nie zawsze były dużo mówiące, ale zawsze zdradzała go powalająca elokwencja. :twisted2:

acha ;) thx za odpowiedz ale trzeba przyznac zawziety jest :) ale jakby mu chcial byc forumowiczem to by sobie wymyslil inny nick :| a w kazdym ma Graham ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha ;) thx za odpowiedz ale trzeba przyznac zawziety jest :) ale jakby mu chcial byc forumowiczem to by sobie wymyslil inny nick :| a w kazdym ma Graham ... :D

On ma jakiś kompleks Tweak'a. IMHO to przypadek kliniczny. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...