Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

acha ;) thx za odpowiedz ale trzeba przyznac zawziety jest :) ale jakby mu chcial byc forumowiczem to by sobie wymyslil inny nick :| a w kazdym ma Graham ... :D

Oj, nie w kazdym... on23warszawa na ten przyklad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Jonasa (czy raczej jonasa z małej litery czego on się zawsze czepiał) to nie wspomnieliście o jego "pudełku na komputer" :] Wtedy też chyba AJDAHO rozstał się na dobre z tweakiem. Czekał tylko aż jonas zaprezentuje moda, nawrzucał mu od biedaków (za to m.in. że przewody upchał do peszla :lol: ) i tyle go widziano.

A co do innego faktu to jonas się chyba nie spodziewał, że jego prośba w związku z LCD dla chorej żony znajdzie tutaj taki odzew.

 

Reed rzeczywiście, swoisty tweakowy guru. Pamiętam jak co niektórzy nowsi userzy pokumali, że to "ważna osobistość na forum" i sporo postów obiftowało w wazelinę :] No i ma się rozumieć jego kultowe WENŻYKI :)

 

Z takich jeszcze mniejszych ale dla mnie śmiesznych numerów: jak Sikor robił wybory na testowym dotyczące awatara dla Sikor_test. Lama z grzywką i takie tam różne :)

 

O błędzie matrixa, Grahamie nie wspominam bo chłopak od komplementów wypowiadających się tu userów wpadnie w samouwielbienie. Pozdro Grahamowski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Z takich jeszcze mniejszych ale dla mnie śmiesznych numerów: jak Sikor robił wybory na testowym dotyczące awatara dla Sikor_test. Lama z grzywką i takie tam różne :)

.....

No i lama wygrała i ma się dobrze. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego to ja nie pamietam.

To było w maju 2004. Chodziło m.in. o amnestię dla BAN'anowców i sposób jej przeprowadzenia.

Znaczna część moderów zrezygnowała z funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było w maju 2004. Chodziło m.in. o amnestię dla BAN'anowców i sposób jej przeprowadzenia.

Znaczna część moderów zrezygnowała z funkcji.

a to pamietam to. tez wtedy zostalem tym objety :lol: pzdr. Andriu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

A co do innego faktu to jonas się chyba nie spodziewał, że jego prośba w związku z LCD dla chorej żony znajdzie tutaj taki odzew.

...

OCB z LCD dla chorej żony Jonas'a?? Bo mnie za tamtych czasów tu nie było szkoda... Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCB z LCD dla chorej żony Jonas'a?? Bo mnie za tamtych czasów tu nie było szkoda...

miala syndrom suchego oka ... i potrzebowala LCD..

jonas zolozyl stronke podal cala dokumentacje lekarska ... a ludzie sie zrzucali na konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miala syndrom suchego oka ... i potrzebowala LCD..

jonas zolozyl stronke podal cala dokumentacje lekarska ... a ludzie sie zrzucali na konto

THX, Chaos :D

 

To widze, że społeczność Tweak'owa jest bardzo uczynna... i dobrze :rolleyes: Szkoda, że Jonas'a już tu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zagotowalem sie wtedy nie powiem :P

Było gorąco jak w Oblivionie. :oops: Sorry w piekle. ;)

 

Cała ta sprawa była zupełnie niepotrzebna, szkoda że się stało tak, jak się stało. :( Mimo iż nie byłem wtedy w moderacji, to i tak wiem o co poszło i dlaczego. W sumie gdyby taka sytuacja miałaby się powtórzyć, to postąpiłbym tak samo jak reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX, Chaos :D

 

To widze, że społeczność Tweak'owa jest bardzo uczynna... i dobrze :rolleyes: Szkoda, że Jonas'a już tu nie ma...

no problemo .. ;]

 

a co do uczynnosci to owszem ... chojni .. jak zbieralem na gitarke to ludzie (wiekszosc z tweaka) widzac moj link w opisie i gdzies tam gdzie wspomnialem wlacili mi kolo 160zl

 

BTW Viki dostala nowy prezencik :D :D :D :D --> CDX-C910RDS

szpaner :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, jak pragnę zakwitnąć. :-P

Niemiec, naczelny szowinista-aemdekowiec przeszedł do stajni Intela. :blink:

Normalnie święto lasu, wszystkie wiewiórki pozdychają. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie Hipciu, ze jestes zadowolony :)

Sikor => w swojej maszynce mam Intela od dobrych 3 lub 4 tygodni a w lapku jakos od lipca ;] stosunek AMD - Intel w moim domu wynosi 1 - 2 ;]

a "rude" jak chca to niech zdychaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, jak pragnę zakwitnąć. :-P

Niemiec, naczelny szowinista-aemdekowiec przeszedł do stajni Intela. :blink:

Normalnie święto lasu, wszystkie wiewiórki pozdychają. :wink:

Nie pozdychają tylko je zjedzą ;]]]

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...