Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

a pamietacie czat tweakowy ?? (rok 2002) czasem dzialal czasem nie... siedzialy niezle osobliwosci - nawet siostra Berkuta byla hehe, Rumulator i jego wojny slowne, ogolnie czasem jaja nieprzecietne byly

Edytowane przez kamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

stan Kolegi HAJSa na zlocie w dziwnowie ;]

dobrze ze kolega X nie stracil rownowagi i nie usiadl mu na twarzy swoim golym tylkiem ;]

Cze źą, co tu robisz? Nie kminie, przecież bana miałes..

fipa

 

Mialem 14 dni PZP

Edytowane przez on23warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamietacie czat tweakowy ?? (rok 2002) czasem dzialal czasem nie... siedzialy niezle osobliwosci - nawet siostra Berkuta byla hehe, Rumulator i jego wojny slowne, ogolnie czasem jaja nieprzecietne byly

A z tego co pamiętam to najwięcej osób siedziało gdy forum padało :D :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O slavOK - zyjesz ? Myślałem, że odszedłeś ?

 

Ja moge tylko powiedzieć taką śmieszną rzecz:

 

Tweaka czytałem jako ciach!iarz, siedząc sobie u mamy w pracy przy komputerze. Ta jej praca to był Uniwerek, wydział Psychologii, była tam wykładowcą.

Teraz ja tam studiuje - ona tam nie pracuje - ale Tweak nadal jest - czasem zaglądam z pracowni jak mam taką potrzebę ;]]

 

Tweak syci ;]]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta , duzo sie wydarzylo na tym ofrum ;] BTW Niemiec za ta zdrade AMD to cie olsztynski Watrobiarz zalatwi . Juz z nim ugadalem .

a gon se lamko z niegerulaminowym sigiem :P chcesz kogos na mnie naslac to wiesz gdzie pracowalem :P a teraz pracuje 2 pietra wyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiHi , a mi wczoraj minely 2 latka na forum :mrgreen:

[; Oby bylo nastepnych kilka na tweaku. :D

 

BTW: Kiedys jak bylem raczej biernym userem, czesto buszujac w dzialach sprzetowych widzialem bdb wypowiedzi Wawelskiego -> wie ktos moze dlaczego zniknal z forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[; Oby bylo nastepnych kilka na tweaku. :D

 

BTW: Kiedys jak bylem raczej biernym userem, czesto buszujac w dzialach sprzetowych widzialem bdb wypowiedzi Wawelskiego -> wie ktos moze dlaczego zniknal z forum ?

Był zbyt konfliktowy zupełnie jak ty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gon se lamko z niegerulaminowym sigiem :P chcesz kogos na mnie naslac to wiesz gdzie pracowalem :P a teraz pracuje 2 pietra wyzej :P

Myslisz ze sie tak latwo ukryjesz przed karzaca reka sprawiedliwosci ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...