Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak mała rewolucja na testowym? ;-P

ok, ale ty pierwszy :P

 

3d1t:

idem do szkoły sie óczyć niach niach niach :D

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nim jest mniejszy problem. Wystarczył by ban na *.lubin.dialog.net.pl

Lisek też miał swego czasu takie pomysły :)

ale co wtedt by zrobił biedny clooney, który jest prawie od początku ............. zgroza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu krótko testowego nie uświadczyłem :-| Ale ostatnio to temat na kącik filmowy razem z pomysłem Grahama że może zostać modem :lol2: tego subforum jak ono powstanie

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw.

Jak jest na forum ban na *.neoplus.adsl.tpnet.pl to można dawać exempty tak jak na IRC? :>

Tylko wtedy moderacja by miała sporo roboty jakby każdy normalny podawał rano. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek też miał swego czasu takie pomysły :)

ale co wtedt by zrobił biedny clooney, który jest prawie od początku ............. zgroza.....

Włączyłby kambodżańskie proxy? :>

 

Edit: jeden z tematów Grahama, o ile mnie pamięć nie myli :D

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=25959

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlamnie tu sie spodobalo liczenie tego seti.. no i oczywiscie BLURP!! :lol:

 

taka mala roznica:

 

kiedys

Nasi użytkownicy napisali 107465 wiadomości

Mamy 2153 zarejestrowanych użytkowników

<wtedy jeszcze oficjalnie mnie bylo> :)

 

teraz

Nasi użytkownicy napisali 1 919 098 postów

Mamy 56 810 zarejestrowanych użytkowników

Edytowane przez XwA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłby kambodżańskie proxy? :>

 

Edit: jeden z tematów Grahama, o ile mnie pamięć nie myli :D

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=25959

Poezja, czlowiek ma wyobraźnie ;] Hhehe 5 glowic nuklearnych zostalo wystrzelonych w kierunku Polski... buheheh, nie wiedzialem ze Graham ma tak bogata przeszlosc ;]

No ale topic "genialny"

 

Pamietam jeszcze ze w dziale o serwisie i forum - byl genialny topic zalozony przez berkuta - i komentarze jakie sie pojawily pozniej :lol2: :lol2: :lol2: ;]

Tu cytacik:

 

Jestescie brzydcy i niefajni. Malo mlodziezowi, za malo jezzy i cool... Nie wiem jak ja zylem

 

tylko ja jestem mega super jo ziomkiem ktory ma racje i jest jedyny w swoim rodzaju, same wasze istnienie obraza mnie, wstydzcie sie ... oczywiscie teraznikt mnie nie zrozumie i bedziecie mi jezdzic, ale tak naprawde to tylko kwestia tego ze jestescie tacy niefajni.... sloma, SLOMA z butow wystaje, prymitywyzm, do garow i lopat bo ja wam jeden tak rozkazuje, sluchac sie mnie bo ja wiem lepiej i zawsze mam racje

 

i te wasze smieszne poglady imiona nicki i co piszecie, to wszystko jest tylko wasza bezpodstawna walka o utrzymanie sie nad blotem ktore tworzycie

 

wszystko, kazdy element waszej materii, cielesnosci i duszy mnie obraza, drazni i sprawia ze chce mi sie zygac, odejdzie precz z mojego swiata, tlenu nie marnujcie

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna tez byla klutnia na "O serwisie i o forum" zakonczona rekordem forum.

7 banow w 1 minute

Mistrzuniu Andriu

 

A potem zapanowal spokoj :P

jonathan popracuj troszke nad ortografia... bo czasem wstyd ;] :lol: :plum: Nie robcie wiochy chopy ;]

 

berkut pozostaje dla mnie niedoscignionym wzorcem - abstarakcji ponad ludzkiej ;]

 

Jeszcze czegos poszukam - ale widze ze same cukiereczki sa w o serwisie i forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byly tez mniej przyjemne jazdy.

Odejscie calej moderacji :P

jonathan no wlasnie, wczoraj szukajac innego tematu natrafilem na ten topic... Ale ostatecznie nikt tam nie wyjasnil co bylo przyczyna masowej rezygnacji.

A co nią było ? Napisz jezeli to nie tajemnica ;]

 

No ja piszac - tez nie ukrywam - zdarzaja mi sie byki - nie ma Sikora wiec mozna sobie pozwolic ;] hehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan no wlasnie, wczoraj szukajac innego tematu natrafilem na ten topic... Ale ostatecznie nikt tam nie wyjasnil co bylo przyczyna masowej rezygnacji.

A co nią było ? Napisz jezeli to nie tajemnica ;]

Może lepiej będzie, jak to nadal zostanie tajemnicą. ;) Różnica pogladów na pewne sprawy, to była przyczyna. W szczegóły nie chcę wchodzić, bo i po co. ;) Szkoda tylko znakomitych moderatorów, takich jak chociażby reed i Miope. :cry:

 

No ja piszac - tez nie ukrywam - zdarzaja mi sie byki - nie ma Sikora wiec mozna sobie pozwolic ;] hehe :lol:

Sikora nie ma, ja już modem nie jestem więc można szaleć. ;)

 

Poszukaj lepiej postów jonasa. :D

 

Co do wydarzeń - skończyła się tyrania moderatora Crosisa, trwająca ponad rok (około 15 miesięcy). :lol: ;)

Poza tym testowe ale te na poziomie, wcześniejsze. No i ataki tweakCrew, w ogóle cała ta afera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graham to miał pomysł z tymi 5 głowicami nuklearnymi, skąd on wziął ten pomysł <_<

 

BTW: Crosis szkoda, że juz modem nie jesteś. Zastanawiam się tylko dla czego?? Jak powody osobiste to oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:plum: vs :blurp: musiało być ciekawe, aczkolwiek męczące

A co to jest Tweak.pl Faker Team (czy coś takiego)?

EDIT: Crosis, jak byłeś modem, dostałem od Ciebie procenty, ale chyba słusznie (za bardzo jechałem po Kaczyńskim)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:plum: vs :blurp: musiało być ciekawe, aczkolwiek męczące

A co to jest Tweak.pl Faker Team (czy coś takiego)?

EDIT: Crosis, jak byłeś modem, dostałem od Ciebie procenty, ale chyba słusznie (za bardzo jechałem po Kaczyńskim)

Jak za Kaczyńskiego dał ci procenty to się nie dziwie że już nie jest moderatorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pewnie prawdy dlaczego Crosis odszedł nigdy sie nie dowiemy... ;] Archiwum EKS normalnie ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze znudzily mu sie "milutkie" PMki od userow :P

A moze nie ma czasu na sleczenie i czytanie wszystkich tematow.

 

Graham to miał pomysł z tymi 5 głowicami nuklearnymi, skąd on wziął ten pomysł <_<

 

BTW: Crosis szkoda, że juz modem nie jesteś. Zastanawiam się tylko dla czego?? Jak powody osobiste to oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie prawdy dlaczego Crosis odszedł nigdy sie nie dowiemy... ;] Archiwum EKS normalnie ;]

Grzechu Ciebie to bym nazwał post fuckerem miesiąca, może nawet roku :lol:

 

No, ale ja już w kompetencje moderatorów nie wchodzę, bo to dobrzy ludzie są (a wazelinka cieknie :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...