Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo tego napisaliście jak mnie nie było. ;)

mnie ukarales :plum: , ale naszczescie po jakims czasie poszedles po rozum i zdjeles mi te 10% :D

ale teraz widzisz, wszyscy mielismy racje bo kaczynski odwala straszna lipe ( mowiac w lagodnym slowa znaczeniu) :razz:

Za "zdjełes" to chyba dzisiaj dałbym Ci 5 dni ZPP. <_<

Co do Kaczyńskiego - nie chodziło o to co robił, tylko o Wasze wulgarne teksty i posty pisane z częstotliwością 10/1 sekundę. ;) Mogłem zamknąć tylko temat i nie karać, ale stało się inaczej. :) Do dzisiaj kilka osób ma mi to za złe.

 

Musze jeszcze napisac o romku - swietny moderator - to nie tylko moja opinia - fachowo podchodzi do sprawy, spokojny, potrafi wytlumaczyc, sluzy rada - to opinie innych uzytkownikow z jakimi mam stycznosc - na forum i poza nim.

Żebyś go widział na zlocie. Maestro.

 

Slyszalem, ze chlopak sie ochajtal, dziecko w drodze, juz nie ma tyle czasu na forum, musi sie poswiecic rodzinie. :?

:lol:

Może to nie całkiem retro, ale mi najbardziej brakuje postów użytkownika silverfast. Ot, taka perełka w morzu chamskiej dzieciarni (tak tak, niestety...), która zaczęła się masowo rejestrować tak od '05. Szczególnie że w kwestiach 'światopoglądowych' twardo pisał w sumie to, czego mi się pisać nie chciało...

Bardzo długie posty pisał, nawet niektórzy twierdzili, że znał sztuczkę z ctrl+c ctrl+v. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem całego topicu, ale jak już wspominacie Jonasa, to nie można pominąć:

[tadaaa.wav] ;)

Najcieńsza Książka Świata

:mrgreen:

"Jak zostać moderatorem", poradnik ilustrowany - graham Spadlem z krzesla buahahahahaha :D :D :D

Jonas jestes - brak mi slow - wielki to malo powiedziane ! WROC do nas ! :)

 

Ręki opadywują razem z palcyma :> - to jest sztuka ;] Gosciu wymiata [;

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehes.. robimy rev.2? ;]

Jestem za a nawet przeciw ;] :D

 

Good idea ;] Przylepic i tworzyc ;] Niech forum znow odzyska swoj dawny blask;)

 

Oki to zaczynam:

 

"Dyslektyk - terapia pedagogiczna wspomagana komputerem" - Sikor ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak zostać moderatorem", poradnik ilustrowany - graham

Po tym leżałem, ale po tym będę się jeszcze przez tydzień zbierał:

"Skończyłem!", manifest - Thorn

 

LOOOL ROKU. Jonas jest moim bogiem, na szczęście czytałem jego posty jak jeszcze był na forum

 

Co do książek:

 

"Życie jest piękne" aka "Raz a dobrze" autor: bruce (aczkolwiek mało osób zrozumie o co mi chodzi :wink: )

 

edit, wyczytalem jeszcze swietne:)

\"Poliz ze mna agregator - czyli jak se zrobic loda - praktyczny poradnik\" Berkut

"sztuka kamuflażu" - graham ;]

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat , az sie lezka w oku zakrecila [;

 

Ja z dawnych czasow , jeszcze przed tym jak sie tutaj zapisalem to najlepiej wspominam posty jonas'a . Mial chlopak swoj styl , swoj swiatopoglad i najlepsze jest w tym wszystkim to , ze jak sie czytalo jego wypowiedzi to nie bylo bata i czlowiek zawsze sie z nim w pewien sposob "jednoczyl" :)

 

Potem pamietam , moje oburzenie w dziale "O serwisie i forum" i pozniejsze brechtanie Crosis'a ze mnie gdy uswiadomil mnie iz "procenty" widze tylko swoje i nie jest to zorganizowana akcja przeciwko mojej osobie :lol:

 

Pamietam "wojne na pompy" na testowym :lol:

 

A potem to juz blizsza historia jak "kucyk to pedal" , "atak lukasrza na tweaka" :lol: , "erotyka na tweaku" , "szlifowanie garba" , "Ej joł ziom mam 50 groszy" i rozne inne akcje . No i oczywiscie Zlot , powrot w stanie wskazujacym z Sikorem , wyrwane drzwi , umierajacy moderator i inne akcje , ale to juz historia na pare stron :wink:

 

Co do rev2 najcienszej ksiazki - jestem za ! :wink:

Mozna tez zrobic cos na wzor tego tematu , ale dotyczacy najlepszych akcji na poszczegolnych Zlotach :lol:

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

No i oczywiscie Zlot , powrot w stanie wskazujacym z Sikorem ,

......

No, do dziś się zastanawiam, jak znalazłem się w pokoju na tym czwartym (chyba) piętrze. I jakim cudem wracając z ogniska nie znaleźliśmy się na Białorusi, tylko w internacie. :-P

 

......

Mozna tez zrobic cos na wzor tego tematu , ale dotyczacy najlepszych akcji na poszczegolnych Zlotach :lol:

IMHO, temat będzie nieczytelny dla większości user'ów. Bo przeczytać raczej wydarzeń zlotowych nie przeczytają, a na zlotach pojawiała się w zasadzie tylko ich garstka (w stosunku do ogólnej ilości użytkowników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Posty jonasa powalają :] Co do kolejnej książki, jestem za :] Sikor chyba Cie musieli wnosić na to 4 (??) piętro :lol: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Sikor chyba Cie musieli wnosić na to 4 (??) piętro :lol: ;]

Podobno (szczegółów nie znam :-P ) sam wlazłem, z drobną pomocą współtowarzyszy wycieczki (10X Hiciorku). :-P

Zresztą chudym jest, to raczej nie byłby problem z wnoszeniem. No chyba, żeby główka mi się telepapała po schodach. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Skoro takie jazdy są na zlocie, trzeba przyjechać na ten nadchodzący ;]

BTW Nie wiecie co z Nexer'em??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie jazdy są na zlocie, trzeba przyjechać na ten nadchodzący ;]

BTW Nie wiecie co z Nexer'em??

Ma okres.

 

Obraził się na forum, zrobił bunt i go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie jazdy są na zlocie, trzeba przyjechać na ten nadchodzący ;]

BTW Nie wiecie co z Nexer'em??

Ta, chyba już na ostatni miałeś przyjechać. Sporo osób oczekowało Twojej obecności :lol2:

 

Historie ze zlotów byłyby fajne, ale tylko garstka ludzie zrozumie, poza tym nie każdy był na wszystkich trzech :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominajcie o zlotach bo krew zaczyna sie we mnie gotowac :P

A co Cię tak grzeje na wspomnienie o zlotach? Mi tam się podobało. :-P

 

BTW, jon, a dlaczego nei masz odpalonego Tlena :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze pamiętam jak blokowano mi kilka razy konto i inne akcje,za to że miałem własne acz kontrowersyjne zdanie na rózne tematy :) i jeszcze kilka innych awanturek z takim przetłuszczająco-długowłosym moderatorem z tego forum. dlatego mam teraz shkielet z kropką na końcu :]

Edytowane przez ShKieLet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze pamiętam jak blokowano mi kilka razy konto i inne akcje,za to że miałem własne acz kontrowersyjne zdanie na rózne tematy :) i jeszcze kilka innych awanturek z takim przetłuszczająco-długowłosym moderatorem z tego forum. dlatego mam teraz shkielet z kropką na końcu :]

a) nie przypominam sobie, żeby ktoś pozwolił ci wrócić tutaj.

B) nie moderatorem tylko administratorem.

c) widziałeś mnie kiedykolwiek irl, że wystawiasz opinie o moim wyglądzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) nie przypominam sobie, żeby ktoś pozwolił ci wrócić tutaj.

B) nie moderatorem tylko administratorem.

c) widziałeś mnie kiedykolwiek irl, że wystawiasz opinie o moim wyglądzie?

a moze sam sobie pozwolil ;]

b moze wtedy byles o stopien nizej ;]

c pewnie widzial fotki ;]

 

Wczoraj poczytalem sobie archiwalne posty z poczatku forum przypadajace na 2002 rok, fajny poziom, na kazdym podforum istne testowe. :lol:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sam sobie pozwolil ;]

b moze wtedy byles o stopien nizej ;]

c pewnie widzial fotki ;]

 

Wczoraj poczytalem sobie archiwalne posty z poczatku forum przypadajace na 2002 rok, fajny poziom, na kazdym podforum istne testowe. :lol:

hmm ;]

a) To chyba trzeba będzie to naprawić ;]

B) Raczej nie, afery były później, tak gdzieś w okolicach drugiego zlotu ;]

c) hmm, nie przypominam sobie takich fotek - fotki jak leżę w krzakach albo na motorku - owszem, ale takie? ;]

 

A co do starych postów - to czuję, że się starzeję ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShKieLet., czy ty masz wszystkich w domu :?: :blink:

Przecież dublowanie kont jest zabronione przez regulamin, a ty się ujawniasz w tak bezczelny sposób i to w topic'u, w którym udzielają się moderatorzy :?:

BTW, myślałem, że inteligencja użykowników mnie już nie zdziwi. A tu masz. :blink:

 

BTW, Para trzeba chyba poprawić tag'a emotki B), bo coś podpunktowanie szwankuje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShKieLet., czy ty masz wszystkich w domu :?: :blink:

Przecież dublowanie kont jest zabronione przez regulamin, a ty się ujawniasz w tak bezczelny sposób i to w topic'u, w którym udzielają się moderatorzy :?:

BTW, myślałem, że inteligencja użykowników mnie już nie zdziwi. A tu masz. :blink:

 

BTW, Para trzeba chyba poprawić tag'a emotki B), bo coś podpunktowanie szwankuje. ;]

Podpunktowanie było ręczne, 'b)' łapie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...