Skocz do zawartości
AdamDyczkowski

Geforce FX

Rekomendowane odpowiedzi

Prejrzałem forum i nic na ten temat nie znalazłem, może coś przeoczyłem jak tak to przepraszam.

 

http://www.computerboot.com/nl/dept_81.html

 

Firma zbiera zamówienia na Geforce FX 5800 Ultra, firmy Club3d.

Piszą, że karta ma być dostępa 22 stycznia, cena 696 euro 8O .

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy te karty dostarczają do polski ? Jeśli tak to już składam zamówienie :) , kasa już przyszykowana ! Co to jest te 2800zł więcej kasy zużywam jak chce sobie dupe podetrzeć !

mało smieszne :P lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy te karty dostarczają do polski ? Jeśli tak to już składam zamówienie :) , kasa już przyszykowana ! Co to jest te 2800zł więcej kasy zużywam jak chce sobie dupe podetrzeć !

to czemu twoj sprzet to taki zlom? gdzie p4 3.04 i LCD 19'?? nie mowiac o 3 GB ramu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i dla mnie tez mozesz :D zrobmy wymianke, ja dam super mieciutki papierek ZEWA a ty za to dasz kaske na FX. Uiwerz ze podcieranie Velvetem jest przyjemniejsze ;) napisz tylko ile rolek.... ;) :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu twoj sprzet to taki zlom? gdzie p4 3.04 i LCD 19'?? nie mowiac o 3 GB ramu ...

Ano dlatego że wszystko wydałem na Eizo FC291 LCD 21" musze poczekac do następnej niedzieli mój stary jest księdzem , wtedy sobie kupie coś wypasionego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to czemu twoj sprzet to taki zlom? gdzie p4 3.04 i LCD 19'?? nie mowiac o 3 GB ramu ...

Ano dlatego że wszystko wydałem na Eizo FC291 LCD 21" musze poczekac do następnej niedzieli mój stary jest księdzem , wtedy sobie kupie coś wypasionego.

taa to sprzedaj mi swojego Radeona 9500 pro za 500 zeta :lol: zrobisz dobry uczynek twoj ojciec Ciebie poblogoslawi. :lol: W koncu idea zycia to pomagac blizniemu swemu w potrzebie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to czemu twoj sprzet to taki zlom? gdzie p4 3.04 i LCD 19'?? nie mowiac o 3 GB ramu ...

Ano dlatego że wszystko wydałem na Eizo FC291 LCD 21" musze poczekac do następnej niedzieli mój stary jest księdzem , wtedy sobie kupie coś wypasionego.

To było mało zabawne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...