Skocz do zawartości
R@V

C-media Ac97 Vs Soundblaster Live Digital Sb0220

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie tak sie wlasnie zastanawiam mam tego soundblastera przed oczami i zastanawiam sie czy oplaca mi sie go montowac do kompa ?

Z tego co wiem ten model SB0220 nie cieszy sie duzym uznaniem gdzies tak wyczytalem ;] ale czy podczas sluchania muzyki w systemie 2 glosnikow stereo podlaczonych do wzmacniacza (denon) poradzi sobie ta karta lepiej niz ta wbudowana AC97 ?

 

Czy ten model sb0220 rozni sie tylko jakimis tam parametrami jezeli chodzi o gry i systemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze albo sa tu leniwi albo nie wiedza :P panowie pomozcie szukalem tutaj na forum ale akurat tej odpowiedzi nie uzyskalem moze zna ktos strone cokolwiek potrafi napisac to ladnie prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie poradzi .... lepiej :wink:

 

Dziekuje uprzejmie kolego ;] wlasnie oto mi chodzilo ;] czy oplaca mi sie montowac w plyte czy tez nie oplaca sie ;) jak piszesz ze bedzie lepiej to montje zaraz ;) dzieki raz jeszcze ;]

 

chociaz moze ktos jezscze cos napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak sie na tych dzwiekowkach nie znam ;]

 

wiem ze taki LIVE 5.1 jest lepszy od tego ac97 ale ten moj to ta lipna wersja sb0220 ktos mowil ze cos tam z nim nie tak ;] a wlasnie co z nim jest nie tak ? jezeli chodzi o dzwiek ? czy tez moze sie myle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to widziałem dwie wersje sb0220 (zobacz np. na allegro), jedna jest okrojona ze złącz na samej karcie a na drugiej jest ich dużo :) ja miałem tą drugą... sb 0220 nie jest wcale najgorszym modelem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI chodzi tylko o jedno ;] czy ta moja karta pod wzgledem jakosci dzwieku sie rozni od tych innych modeli kart LIVE 5.1 ?

czy tylko rozni sie tymi wejsciami i wyjsciami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko złączami się różni

 

Dzieki maj friend :)

 

WLasnie wsadzilem karte ale jak to z tym modelem jest to mi tej karty nie wtkrywa ;] a jak wykrylo i zainstalowalo dziwnie to nie ma alceleracji 3d i zadnych eax tylko 2d :) ale poczytam zaraz na forum i roziwaze za pewne ten problem ;]

 

ps. Wlasnie zainstalowalem tego LIVA i moge powiedziec ze roznica w dzeiwku rzeczywiscie jest :) dzwiek ma jak by wieksza dynamike :)

 

ale jednak nie ma to jak astacjonarny odtwarzacz CD :P dobry wzmacniacz i kolumny DIY :) na takowych wlasnie slucham muzyki :)

Edytowane przez R@V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...