Skocz do zawartości
golly

Wentylator Do Obudowy 90 Mm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obudowe Chieftec BH-01BBB w ktorej sa miejsca na 5 wentylatorow : 4 x 90 mm i 1 x 120 mm (wg instrukcji). Nie moge nigdzie znalesc rozmiaru 90 mm. Sprawdzalem na Allegro sa tylko rozm 80 a pozniej 92 mm. Czy moge zamontowac 80 lub 90 mm ? Mozecie mi polecic jakies wntylatorki 90 mm do 10 zl/szt i 120 mm do 30zl/szt ??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentyl ma rozmiar 92mm. za 10pln to nie kupisz nic sensownego. 120mm to poleca fandera za troche ponad 30pln. a w rozmiarze 92mm tez fandera ;]

 

wentyli ni kupujesz na tydzien czy miesiac wiec lepiej zainwestowac w solidny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam rowniez glacialtechy, tansze od fanderow o 15pln, ciche i wydajne, na 10V wzglednie nieslyszalne, sa 120mm, 92mm i 80mm

btw: czy ktos mial 92mm? ten wentyl ma jakis nowy rodzaj lozyska:

 

Silent Blade 92x92x25

 

SilentBlade Black

GT9225EBDL-1

 

* Poziom hałasu: 19[dBA]

* Wentylator: 12V / 0,12A / 1,44W / łożyskowanie typu Entering

* Prędkość obrotowa: 1600[obr/min]

* Kolor: czarny

* Przepływ: 34,28[CFM]

* Złącze: 3-pin/4-pin

* Żywotność: 30000[h]

* Wymiary (w x d x h)[mm]: 92x92x25

* Masa: 89[g]

 

SilentBlade Blue

GT-9225HBDL-1

 

* Poziom hałasu: 19[dBA]

* Wentylator: 12V / 0,12A / 1,44W / łożyskowanie hydrodynamiczne

* Prędkość obrotowa: 1600[obr/min]

* Kolor: czarny

* Przepływ: 34,28[CFM]

* Złącze: 3-pin/4-pin

* Żywotność: 80000[h]

* Wymiary (w x d x h)[mm]: 92x92x25

* Masa: 89[g]

 

Strona producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej wydaj troche wiecej kasy i kup lepsze w iatraczki beda cichsze i nie zjada sie tak szybko jak te zwykle po 10zl :)

No ja mam od 6 miesiecy glacialtech-a 120mm i spisuje sie swietnie halas ? praktycznie żadnen no rewelka :) dobre wiatraki za niezbyt duze pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja fanderów nie polecam bo te ceramiczne łożyska to taki chwyt reklamowy!

wcale nie są takie trwałe! Wytrzymają max 2 lata!

 

hehehe. usmialem sie niesamowicie. tak sie sklada, ze mam fanderka 92 i 120mm i sa genialne. nawet jak beda zyc tylko 2 lata to za ta kase nie maja konkurencji. poza tym 2 lata w komputerach to sa dwie epoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam obudowę Chieftec tylko że z miejscem na 4x 92mm i 1x 80mm, kupiłem 3x 92mm Zalman FM2 czy jakoś tak za 20 zł i jest ok :)

zalman to najgorszy wiatrak jaki mialem, cholernie glosny, dodany spowalniacz nic nie daje, nadal ten wentyl jest glosny, musialem wlozyc potencjometr, jednak gdy szum jest nieslyszalny to bardzo slychac lozysko, tragedia, musze go wymienic na cos innego i wlasnie sie zastanawiam nad glacialtechem, mial ktoste wentyle? co to sa za lozyska i jak one sie sprawuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...