Skocz do zawartości
Zakonnik

Odnowienie Obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudów postanowiłem odnowić swój telefon.Po 3 latach użytkowania fonu, farba na rogach poschodziła i nie wyglądało to zbyt estetycznie.Więc wziąłem i go przemalowałem, a że zawsze podobał mi sie czarny(a w idei takowych nie mieli :twisted: ),więc takim go uczyniłem :D.

 

Pacjent to NOKIA 6610

 

 

Przed malowaniem(ale po wyszlifowaniu papierem 600):

Dołączona grafika

 

 

 

"Prace lakiernicze":

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Gotowy telefon(nio prawie jeszcze muszę szybke do porządku doprowadzić):

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Mam jeszcze pytanie czym można wypolerować szybkę telefonu??Sa tam dośc głębokie rysy.

Edytowane przez Zakonnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na allegro albo w jakims komisie, sa tam rozne zeczy do komów no i także są pasty polerskie lub jakies folijki które wygladzają rysy na ekranikach...

pozdrawiam

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka farba to malowales??? ciekawe ale pewnie niedlugo sie zetrze... B)

Lakier dokładnie nie pamiętam jaki był.Zobaczymy na razie sie nieźle trzyma,chociaż po 5 warstwach nie powinien za szybko zejść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinien ale pewnie zejdzie, szczegolnie w tych miejscach gdzie najczesciej "macasz" komore ;)

mozesz sie poratowac cienka warstwa lakieru bezbarwnego, napewno dluzej zachowasz czarny, nieposcierany kolor. tylko ze lakier czarny + lakier bezbarwny, moze wyjsc z tego gruba skorupa i nie bedzie juz tak wszsytko ladnie pasowac, przyciski w otworach itp

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Teraz wygląda to nawet ładnie. Obawiam się jednak, że taka farba (obym się mylił) będzie np. na upale i przy pocieraniu brudzić ręce, kieszeń. Na allegro masz szeroki asortyment takich gadżetów jak obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinien ale pewnie zejdzie, szczegolnie w tych miejscach gdzie najczesciej "macasz" komore

mozesz sie poratowac cienka warstwa lakieru bezbarwnego, napewno dluzej zachowasz czarny, nieposcierany kolor. tylko ze lakier czarny + lakier bezbarwny, moze wyjsc z tego gruba skorupa i nie bedzie juz tak wszsytko ladnie pasowac, przyciski w otworach itp

 

W sumie to troche źle powiedziałem tam jest 5 warstw lakieru ale tylko 3 czarnego, pomalowany jest też 2 warstwami bezbarwnego (właśnie po to żeby kieszeni nie brudził).a co do zaczepów to przed malowaniem zakleiłem wszystkie taśmą malarską, wiec pasują tak jak kiedyś. :D

 

a mi się podoba:) i to bardzo, nawet pokusiłbym się o jakieś hmmm "motywy":)

Co do motywów to nie specjalnie mi sie podobają, wolę czystą elegancką formę :D. Już w założeniach telefon miał wyglądać jak oryginalny(tylko że czaarny a nie srebrny).

 

Pozdrawiam Zakonnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...