Skocz do zawartości
limerro

Epox 8RDA+ &T-bred 1700 B0 stepping!! & katowicka gi

Rekomendowane odpowiedzi

czemu? jezeli maja na cenniku to powinni miec, moze nie na skladzie ale moga zmowic. Fakt ze potrwa to troche dluzej ale po jakims czasie :-), chyba warto.

 

ja bede kupowac w lutym. Mam nadzieje ze do tego czasu bedzie tego wiecej :-)

 

Widzieliscie komputronik? :-) centrala - nie ma, grochowska - brak towaru, ratajczaka - brak towaru.

 

Albo tak dobrze sie sprzedaja :-) albo cos jest nie tak (dwrotnie) :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limerro bo zaczyna mnie to tez martwic :-) postaram sie przejsc w tym tygodiu do Pronoxu (dalej sa na paderwie????) w koncu mieszkam nie daleko :D i spytam co i jak moze sprzedadza, za odpowiednia marze :-) . Ewentualnie jakie warunki musialbym spełnic zeby u nich kupic? 10 sztuk? :-) Czy moze nie sprzedaja po prostu osoba fizycznym, i trezba miec firme?

 

ps. A w zasadzie to jaka jest roznica pomiedzy + i nie + :-) oprocz tego ze z plusem ma LAN i firewire . Inne mozliwosci ustawień? Cokolwiek?

 

Mateoosh - jak to jest z tym dzwiekiem? :-) Tak na ucho, przy graniu i normlanej pracy? Duza roznice odczuje pzesiadajac sie z Sblive`a 5.1? (mam na mysli odczucia negatywne, bo nie sadze zeby bylo lepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8RDA = brak LAN i Firewire a co za tym idzie nie ma mostka MCP-T tylko MCP i nie ma co dla mnie najwiekszy minus APU czyli wspomagania sprzetowego dzwieku :-(

takze nie opyla sie brac :/

 

Pronox jest nadal na Paderewskiego - popytaj sie czy sa z + ale watpie :-/ jesli tak to wzialbym 1 sztuke na bank - wzielibysmy razem 2 - ilosc hurtowa nie ;)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brak wspomagania sprzetowego dzwieku oznacza? :-) Ze bede mial to co na ASUS`ie? po prostu 6ch karte realtek`a? No to faktyzcnei nie warto :D spoko...znajdziemy. Ja narazie sprzedaje moj stary sprzet wiec sie tak nie spiesze...nie wiem jak Ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A1,7 T-Bred ze steppingiem B0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w Prof za 260 zeta :))

oznaczenie : AXDA1700DUT3C

Prosze o jakieś konkrety najlepioej podaj wynik z 3D Marka 2001 Se do porównania.

Kurde trzeba było poczekać.

To człowiek sie teraz wymęczy tzn. procesor WC + pelitery żeby te 2GHz osiągnąć a tu jakiś laik (nie o tobie Limerro) kupi tego proca zobaczy na forum że sie da kręcić przyjdzie do niego kumpel zmieni mu taktowanie i będzie miał ponad 2GHz.

Dzizus <span style="color:red;">[ciach!]</span>a ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wiec sprawa wyglada tak :D

Katowicka gielda to faktycznie SYF. Bez dwoch zdań. Ludzie dosłownie MASOWO wykupuja ECS`y i inne ciekawe rzeczy.

Pytalem w prof`ie naturalnie nie mieli ale powiedzieli ze jezeli cos to mozna zamowic kazdy model oni go sciagna - nic nowego, ale ostatecznie jest to jakas szansa. Za to druga mysle lepsza wiadomosc to jest ten mail.

 

----------------------------------------------------------------------------

Witam dostepna sa tylko wersje bez +

z powodu niezgodnosci celnych wersja z + trafi do sprzedazy najwczesniej w okolicach 20 stycznia..

 

Pozdrowienia,

 

Kazimierz Skudlarski

 

SIRIUS Computers

34-100 Wadowice, ul. Zatorska 16

tel./fax. (0 prefix 33) 823 52 11, 873 25 59, 873 12 64

wew. 111-113 Dzial Handlowy, 114-115 serwis, 116 faks (24h)

e-mail: office@sirius.pl GG: 5036585

-----------------------------------------------------------

Sklep Internetowy Sirius.pl - www.sirius.pl

-----------------------------------------------------------------------------

 

miejmy nadzieje ze sa słowni. I ze plyty do tego czasu beda juz dostępne. Co Ty na to limerro? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :D 

Ale ten topic mnie ucieszył, bo jak go przeczytałem to się okazało że we wrocku też są B0 (wczoraj takiego kupiłem w pro line'nie)

no i z 1700+ maksymalnie poszedł mi na 2070 MHz powyżej niestety już zwis. No to teraz intel będzie miał problemy  :lol:

no i polazłem na giełde i wymieniłem aiuge na 1700 ale na stepipinguB0(dut3)

 

no i to juz inna bajka-od razu wstał na 10,5x180 -a poprzedni nawet nie odpalał na 10x166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poprzedni nawet nie odpalał na 10x166

 

A u mnie wyglada to tak:

 

Dołączona grafika

 

Epox 8K5A2, Ram ten sam co Ty czyli nasz ukochany Samsung 512 DDR :)

 

acha, to jest na standardowym napieciu procka 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, czy ktoś mógłby rzucic linkiem z jakiegoś konkretnego żródła który mówi o tym że 8rda nie ma apu. Bo ja właśnie zamówiłem u brata od kumpla który bierze z pronoxu wersje bez plusa za 477 PLN :twisted:

Wziąłem tą tanszą, bo byłem pewien, że róznia się tylko firewire i lanem.

Zacząłem się martwic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie na stepingu B0 będą sioe tak kręcić to ja ide sie powiesić :( :( :( :(

 

A tak wogóle to Limero jakieś zrzuity ekrano z extream oc.

I inni również tylko nie ma sensu cokolwiek poniżej 1.9GHz bo na tyle to sie w większości poprzednia seria kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :D 

Ale ten topic mnie ucieszył, bo jak go przeczytałem to się okazało że we wrocku też są B0 (wczoraj takiego kupiłem w pro line'nie)

no i z 1700+ maksymalnie poszedł mi na 2070 MHz powyżej niestety już zwis. No to teraz intel będzie miał problemy  :lol:

no i polazłem na giełde i wymieniłem aiuge na 1700 ale na stepipinguB0(dut3)

 

no i to juz inna bajka-od razu wstał na 10,5x180 -a poprzedni nawet nie odpalał na 10x166

Ale na jakim napięciu na tyle śmigał?

Jaki jest absolutny max jaki ci sie udało wyciągnąć tzn. był stabilny albo chociaż winda sie uruchomiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartezjusz - jaka seria tego procka co masz teraz?

rafał wiesz ze nawet nie wiem -jaka seria-byłem tak ciekaw i jednoczesnie tak qrw... jajami z poprzednim ze nawet nie sprawdziłem jaka seria- chyba zaczyna sie na I... ale to niewazne-wazne jest ze dut3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A1,7 T-Bred ze steppingiem B0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w Prof za 260 zeta :))

oznaczenie : AXDA1700DUT3C

Prosze o jakieś konkrety najlepioej podaj wynik z 3D Marka 2001 Se do porównania.

Kurde trzeba było poczekać.

To człowiek sie teraz wymęczy tzn. procesor WC + pelitery żeby te 2GHz osiągnąć a tu jakiś laik (nie o tobie Limerro) kupi tego proca zobaczy na forum że sie da kręcić przyjdzie do niego kumpel zmieni mu taktowanie i będzie miał ponad 2GHz.

Dzizus kurcze ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le :evil:

no jak bede mial Epoxa 8rda+ to dam znac narazie ugrzezlem z kupnem zestawu na cacy przez ta plyte :-( a byl w Gralu i nie wzialem shiit!!!!!!!!!!

na szczescie zostala mi ostatnia deska ratunku - jak cos bedzie z tego to dam znac :)

 

dostalem list z Siriusa rowniez i napisal mi to samo - 20 stycznia :-/

 

co do APU to jesli masz APU to masz i Soundstorm - choc nie do konca powiem gdyz chyba zaden producent nie wykorzystal pelnej specyfikacji technicznej Nvidii i to taki Soundstorm na wlasna modle - troche tego stanu rzeczy nie rozumiem :/

wczoraj czytalem anglojezyczne forum o Epoxie i wyszlo ze Epox bez+ nie ma mostka MCP-T co zrozumiale bo nie ma Firewire i LAN no i sila rzeczy nie ma APU czyli tylko dzwiek 2 kanalowy na Realteku. Zreszta zapytajcie posiadzacza wersji standardowej - napewno ma ubogi panel ustawien dzwiekowych co o czyms swiadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limerro ja radze jak pisalem, zadzwonic do pronox`u, a pytales w innych sklepach czy nie moga Ci sciagnac z hurtowni? Ja jeszcze mam czas na szczescie wiec sie tak nie martwie :-/. Narazie cos ludzie z nie wielka checia licytuja to moja plyte glowna :-) dwoch obserwuje ale zaden nie zalicytowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare linkow:

 

forum o dzwieku na nForce2 :

 

http://www.nforcershq.com/forum/viewforum.php?f=37

 

forum o nForce2:

 

http://www.nforcershq.com/forum/viewforum.php?f=27

 

 

forum o Epoxie na nForce2:

 

http://www.nforcershq.com/forum/viewforum.php?f=32

 

 

a tu glowny sajt o plytach na nForce i nForce 2 - polecam:

 

http://www.nforcershq.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompej, jezeli w pronoxie plyty beda jutro. To nie ma <span style="color:red;">[ciach!]</span>a zeby byly gdziekowiek wczesniej, jak sądze :-). Mozesz ewentualnie spytac kiedy beda miec, chetnie tez sie dowiem. Z goro dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...