Skocz do zawartości
djmarshal

Lcd 19 Do Gier I Www

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam fujitsu siemens p19-2. Sam mam taki i moge go tylko chwalic. Szerokie kąty, zero smuzenia w grach, idealnie podswietlona matryca.

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?PubKat...0&TowarId=14813

Cena w sumie troche wyzsza niz te 1,5tys ale takiego monitora pewnie przez dlugi czas zmienial nie bedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam fujitsu siemens p19-2. Sam mam taki i moge go tylko chwalic. Szerokie kąty, zero smuzenia w grach, idealnie podswietlona matryca.

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?PubKat...0&TowarId=14813

Cena w sumie troche wyzsza niz te 1,5tys ale takiego monitora pewnie przez dlugi czas zmienial nie bedziesz.

Cena jest dużo wyższa, po co taki monitor skoro tak samo dobry jest Acer ( podobnie BENQ lub Belinea ( wszystkie na matrycach VA 8ms 178 stopni i DVI ) - nie ma sensu przepłacać a bardzo bardzo wątpię aby ten Siemens był wart 1700 PLN - najlepiej byłoby postawić te wszystkie modele obok siebie.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przekonałem się ze matryce są MOCNO segregowane przez producenta

miałem okazję przyjrzec się takim LCDkom:

 

Miro td680 8ms i Viewsonik VP191b (oba MVA AUO 800:1 8ms)

Acer AL1922 i Viewsonik 930B. (oba MVA AUO 1000:1 8ms)

 

moze to przypadek ale mimo teoretycznie identycznej matrycy podsiwetlenie na miro było beznadziejne, troche mniejsza roznica ale jednak tez wyrazna dotyczyła acera i viewsonika 930B. Do tego dochodziły defekty w powłoce matrycy (na acerze), czarny punkt nie będący uszkodzonym pikslem ale paprochem między matrycą a podswietleniem.

 

Gdzies czytałem artykuł potwierdzający fakt ze producent segreguje tą samą matrycę na klasy jakosciowe i sprzedaje po nizszych cenach. W koncowym produkcie parametry monitora na papierze wyglądają identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten acer jest na matrycy mva premium czyli na tej samej co viewsonic 191 a w testach, np. na mva.pl (191 nie widzialem niestety na zywo) wychodzi wyraznie gorzej niz s-pva (czyli ta matryca ktora jest w p19-2)

Edytowane przez eon007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten acer jest na matrycy mva premium czyli na tej samej co viewsonic 191 a w testach, np. na mva.pl (191 nie widzialem niestety na zywo) wychodzi wyraznie gorzej niz s-pva (czyli ta matryca ktora jest w p19-2)

 

Na mva.pl nie widzę testu tego acera, może źle lookam , daj link .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p19-2 a ten beng i acer to 2 rozne klasy..rozne matryce..

lepiej doplacic do p19-2 zwlaszcza ze jeszcze kilka miesiecy temu kosztowal minimum 1900 i ludzie go brali jak chleb..z 2 strony mozna sie spierac czy warto doplacac te 200,300zł do tej lepszej klasy..

jezeli sie ma <1500 to bym zastanawial sie miedzy acerem benq a tymi belkami dwoma

jezeli 1700 bralbym p19-2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę tutaj:

 

Co myślicie o czymś takim "Hyundai 19 LCD L91D Pivot"?

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=HYUNDAI+19+L91D

Cenna 1215PLN?

 

Ma może ktoś ten LCD?

Moj kumpel kupil ten LCD i powiem jedno - w zyciu bym go nie zakupil. Imo jedyny jego plus to matryca 19". Za taka kase to juz lepiej wybrac cos 17" z troche wyzszej polki, lub dozbierac 300-500 zl i zainwestowac w dobry LCD 19".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mva.pl nie widzę testu tego acera, może źle lookam , daj link .

nie ma testu tego acera ale sa testy innych monitorow na tej matrycy. I zgadzam sie z RoY61, jak sie da wyszperac jeszcze troche kasy to warto doplacic bo to znacznie lepszy monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...