Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik bardzo fajny, "prawdziwy" Reakcje, wrażenia, wypowiedzi kibiców po meczu -> .....ale najbardizej mnie zdenerwowało I CHYBA nie tylko mnie żarty o nas samych jakimi sie szczycą szwaby........ :angry: :angry: coś strasznego !!!

 

Mam nadzieje ze im ....&^%$%(& w Środę..!!!!!!!!!

 

POLSKA GOLA !!!!!

Nie no szwaby przeginaja. Ciekawe co byloby gdyby Polska wygrala mecz i przez polska prase i/lub kabarety zostal poruszony temat wojny. Wiem, ze bylyby niezly(przepraszam za wyrazenie) GNÓJ, ale jakos trzeba im utemperowac mordy. Śmieca na naszym terenie i jeszcze takie cos.

Chociaz za "drobnym" nawiazaniami do 1410r. jestem jak najbardziej przychylny :D Mozna stworzyc fajne widowisko medialne :lol2:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, dziś mecz Angoli z Portugalią, drużyny się spotkają po 17 latach, gdzie wtedy Angola przegrała 6-0 z Portugalią w Lizbonie. Wielu graczy Angoli z tego co widze gra w portgualskiej lidze.

 

P.S:

 

już remis Iran - Meksyk :(

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu Iran robi takie rzeczy? :lol: Mam nadzieje ze nieskonczy sie na remisie bo takiego wyniku w pilce nieuznaje ;)

 

rofl....bigamia mu sluzy:D:D:D:D polsatan sport roxuje :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, dziś mecz Angoli z Portugalią, drużyny się spotkają po 17 latach, gdzie wtedy Angola przegrała 6-0 z Portugalią w Lizbonie. Wielu graczy Angoli z tego co widze gra w portgualskiej lidze.

Druga ciekawostka to ,że Angola była kolonią Portugalii więc można szukać podtekstów w dzisiejszym meczu... :D

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no WKS pojechałłłłł, strasznie szkoda mi chłopaków bo zostawili całe serce na murawie, a Argentyna od 80 minuty mogła by wystąpić w tej reklamie tv dotyczącej gry fair - jako zły przykład oczywiście

mam nadzieje, że WKS wyjdzie z grupy, bo spodobali mi się niesamowicie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy gola, muszą się utrzymać :D Świetna akcja.

 

Ja też licze na WKS, Holandia dzisiaj praktycznie nic nie pokazała. Next mecz z tej grupy to WKS - Holandia, jak wygra WKS to sądze, że wyjdą.

 

EDIT:

 

MEXICO !!!!!

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie roz****** ta reklama z Janasem, gdzie wypowiada kwestie roku: "Sport w Dzienniku to mistrzostwo świata" :lol2: :lol: OMG.

 

A tak poza tym to Janasa UFO chyba porwało bo tyle razy mu pomogli w eliminacjach (; A na poważnie to poszedł pewnie w pole robić to na czym się zna :lol2: Mimo że przegrali to nawet arabowie ładniej grali od nas :D OMG. Dwie ostatnie bramki Meksyku bardzo ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG mecz, szkoda ze nie było 2:2 albo 3:3.

właśnie dobrze, że wygrał meksyk, bo wielu forumowiczów na niego postawiło ;))

 

co do meczu angola - portugalia, to wydaje mi się, że będzie jednostronny, chociarz szwecja wczoraj zremisowała z tit o którym też nic nie było wiadomo, ale portugalia jednak posiada super gwiazdy (deco, carvalho, figo, c. ronaldo), angola sądze, że będzie się bronić i kontratakować. jednak licze na dużo bramek ze strony portugalii , mój typ 4:0 dla portugalczykow

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do meczu angola - portugalia, to wydaje mi się, że będzie jednostronny, chociarz szwecja wczoraj zremisowała z tit o którym też nic nie było wiadomo, ale portugalia jednak posiada super gwiazdy (deco, carvalho, figo, c. ronaldo)

 

zapomniales o Paulecie - licze na niego bo postawilem ze bedzie krolem strzelcow mistrzostw :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniales o Paulecie - licze na niego bo postawilem ze bedzie krolem strzelcow mistrzostw :-P

Gdyby Portugalia grala z Polska na pewno by mial wieksze szanse nim zostac :D

Hymniki wlasnie graja :gitarzysta:

Licze na kolejna uczte pilkarska ;)

Portugal !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak mowilem to bedzie raczej jednostronne spotkanie

 

zdziwil mnie brak deco i paulo ferreiry w pierwszej 11-tce

 

mój typ 4:0 dla portugalczykow

może nawet więcej być ;]

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkosc Figo jest zdumiewajaca :blink: :D

Kpisz sobie? Przecież Figo to już dziadek, na emeryturę się powinien wybrać. Figo owszem kiedyś coś grał, ale imo już jest spalony. Niech sobie pociupie trochę w Katarze tak jak nasza super mega gwiazda obrony - Bąk. Nigdy tego piłkarza nie lubiałem, taki cwaniaczek zadufany był z niego.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa jest świetny...jeszcze jedna próba i nożycami bramkę zasadzi :)

 

myślę że w 2 połowie coś wreszcie dołożą, limit pecha chyba Cris wykorzystał :]

 

i fakt...kolejni lepsi od nas...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpisz sobie? Przecież Figo to już dziadek, na emeryturę się powinien wybrać. Figo owszem kiedyś coś grał, ale imo już jest spalony. Niech sobie pociupie trochę w Katarze tak jak nasza super mega gwiazda obrony - Bąk. Nigdy tego piłkarza nie lubiałem, taki cwaniaczek zadufany był z niego.

Dziadek nie dziadek, ale przy asyscie pokazal jaka szybkoscia jeszcze dysponuje. Minal tego Angolczyka jakby tamtem byl amatorem :D. Imo gra dobrze i zasluguje na miejsce w pierwszej 11 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczycy tez sie co i rusz wywracali... cos musialo z murawa byc IMHO.

 

Ogolnie mecz w porzadku, choc gra Portugalczykow mnie nei zachwycila. Skladali strasznie dlugie akcje, w efekcie czego pilka zawsze trafiala w obroncow. Dobrze, ze trafili tego gola z doskoku na poczatku, bo byloby kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...