Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Podzial na grupy :

 

Grupa A

POLSKA

Niemcy

Ekwador

Kostaryka

 

2006-06-20 Ekwador- Niemcy

2006-06-20 Kostaryka- Polska

2006-06-15 Ekwador- Kostaryka

2006-06-14 Niemcy- Polska

2006-06-09 Niemcy- Kostaryka

2006-06-09 Polska- Ekwador

 

 

 

Grupa B

Trynidad i Tobago

Szwecja

Paragwaj

Anglia

 

2006-06-20 Szwecja- Anglia

2006-06-20 Paragwaj- Trynidad i Tobago

2006-06-15 Anglia- Trynidad i Tobago

2006-06-15 Szwecja- Paragwaj

2006-06-10 Anglia- Paragwaj

2006-06-10 Trynidad i Tobago- Szwecja

 

Grupa C

Serb. i Czarnogóra

Holandia

Wybrzeże Kości Słoniowej

Argentyna

 

2006-06-21 Holandia- Argentyna

2006-06-21 Wybrzeże Kości Słoniowej- Serbia i Czarnogóra

2006-06-16 Argentyna- Serbia i Czarnogóra

2006-06-16 Holandia- Wybrzeże Kości Słoniowej

2006-06-11 Serbia i Czarnogóra- Holandia

2006-06-10 Argentyna- Wybrzeże Kości Słoniowej

 

 

Grupa D

Portugalia

Meksyk

Iran

Angola

 

2006-06-21 Portugalia- Meksyk

2006-06-21 Iran- Angola

2006-06-17 Portugalia- Iran

2006-06-16 Meksyk- Angola

2006-06-11 Meksyk- Iran

2006-06-11 Angola- Portugalia

 

 

Grupa E

USA

Włochy

Ghana

Czechy

 

2006-06-22 Czechy- Włochy

2006-06-22 Ghana- USA

2006-06-17 Włochy- USA

2006-06-17 Czechy- Ghana

2006-06-12 Włochy- Ghana

2006-06-12 USA- Czechy

 

 

Grupa F

Japonia

Chorwacja

Brazylia

Australia

 

2006-06-22 Japonia- Brazylia

2006-06-22 Chorwacja- Australia

2006-06-18 Brazylia- Australia

2006-06-18 Japonia- Chorwacja

2006-06-13 Brazylia- Chorwacja

2006-06-12 Australia- Japonia

 

 

Grupa G

Togo

Szwajcaria

Korea

Francja

 

2006-06-23 Togo- Francja

2006-06-23 Szwajcaria- Korea Płd.

2006-06-19 Togo- Szwajcaria

2006-06-18 Francja- Korea Płd.

2006-06-13 Francja- Szwajcaria

2006-06-13 Korea Płd.- Togo

 

 

Grupa H

Ukraina

Tunezja

Hiszpania

Arabia

 

2006-06-23 Arabia Saudyjska- Hiszpania

2006-06-23 Ukraina- Tunezja

2006-06-19 Hiszpania- Tunezja

2006-06-19 Arabia Saudyjska- Ukraina

2006-06-14 Hiszpania- Ukraina

2006-06-14 Tunezja- Arabia Saudyjska

 

 

 

Zapraszam do pisania nowinek z ekip uczetniczacych w MŚ :D , wynikow meczow towarzyskich , aktualnego rankingu Fifa

9 czerwca zaczynamy prawdziwa pilkarska uczte :D :D :D

POLSKA GOLA ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo :]]]]]]]]]]]]] Kocham ten sport :) Życzę Wam, aby te MŚ były widowiskowe co najmniej jak te w USA :)) aby padło mnóstwo goli, nie było niespodzianek jak Grecja w ME :P miesiąc z football'em w najwyższym wydaniu :)) to jest to!! :D. Szkoda, że nie będzie Cameroonu :((

 

BTW. Może by tak utwozryć jakiś dział sportowy :) wiem, że to forum jest o o/c, ale wielu userów wypowiada się w tematch tego pokroju ;).

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Zgadzam sie- -zle, ze sie nie dostaly : Kamerun, Senegal i Nigeria :-| , bo jednak Togo i Ghana to nie to samo ... :cry:

Nie zobaczymy Samuela Eto'o :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 czerwca zaczynamy prawdziwa pilkarska uczte :D :D :D

To jest to... Dzień w dzień piłka w tv. :D :D :D Żyć nie umierać!!!

 

BTW. Może by tak utwozryć jakiś dział sportowy :) wiem, że to forum jest o o/c, ale wielu userów wypowiada się w tematch tego pokroju ;).

Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mam nadzieje, ze mecze beda w ludzkich porach - 18.00 i 20.45, a nie tak jak w Japonii i Korei. Dobrze, ze to sasiedzi robia te mistrzostwa :D

PS. O ktorej dokladnie graja Polacy z Ekwadorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze mecze beda w ludzkich porach - 18.00 i 20.45, a nie tak jak w Japonii i Korei. Dobrze, ze to sasiedzi robia te mistrzostwa :D

PS. O ktorej dokladnie graja Polacy z Ekwadorem?

Jak mają być nie w ludzkich porach, jak to praktycznie ta sama strefa czasowa ;]]]] Terminy masz na stronie FIFY :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie- -zle, ze sie nie dostaly : Kamerun, Senegal i Nigeria :-| , bo jednak Togo i Ghana to nie to samo ... :cry:

Nie zobaczymy Samuela Eto'o :cry:

Brak druzyn ktore wmieniles bylo dla mnie szokiem - niestety nie sledzilem - eliminacji do MS - czas... - ale jak znajomy mnie uswiadomil, kto zagra a kto niestety nie wystapi na MS w Niemczech - bylem w szoku - no coz.

 

Ale nie ma co plakac - bedziemy swiadkami pieknego pilkarskiego wydarzenia jakim sa MS.

Gra Argentyna, Brazylia, Wlochy, Hiszpania, i przede wszystkim Holandia, do ktorej mam sentyment.

Ale mam nadzieje ze nasi pilkarze - rodacy - pokaza jak sie gra w pilke i nawiazemy do pieknych sukcesow z czasow Kazimierza Gorskiego, ktorego daze ogromnym szacunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Jestem za.

A ja przeciw. Przecież Tweak, to forum overclocker'skie, a nie piłkarskie, czy ogólnosportowe.

Macie Oślą i powinno wystarczyć.

Będziecie się wypowiadać, to temat będzie aktywny i nie zniknie w czeluściach historii. :-P

Tylko bez OT w celu podbicia tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska

brak wyjścia z grupy to będzie klęska

 

Costa Rica - gorsze od Mexico czy USA (dostarczyciel pkt.)

Ekwador - tylko mocne u siebie (komplex z poprzedniego meczu) ich awans jest już sukcesem

Niemcy - nadal budują team ,jak dla mnie remis można uzyskać ,ba nawet ich ograć tylko trzeba samo zaparcia w obronie ,zagrać techn.

piłę nic na siłe(oni także popelniaja błędy) - grać z kontry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z kontry - dobry pomysl, jednak ja najbardziej sie boje aby nasi nie grali zbytnio zachowawczo co czasem jest przyczyna kleski.

Zdarza sie, ze ogladajac meczen naszej reprezentacji odnosze wrazenie, jakby nie wierzyli w siebie (nie pisze o Rasiaku :P), jakby bali sie przeciwnika. Oby do tego nie doszlo na MS.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że z Niemcami mamy szansę możę nie wygrana, ale remis czemu nie. Przecież tak całkiem niedawno wygraliśmy z Włochami i remis z Francją, to czemu by nie powalczyć z Niemcami. Muszą tylko uważać w obronie. Mam nadzieję, że nie powoła Rasiaka na mundial przecież jest więcej lepszych napastników np. Żewłakow i Saganowski są w niezłej formie nawet Piechnę tylko nie Rasiaka. Wyjście z grupy to plan minimum, ale nie ma co lekceważyć rywali pamiętamy co się stało rok temu Korea też niby miała dostarczać punkty, a Polska miała wyjść z grupy i stało się odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Najwazniejszy bedzie I mecz - jesli Polacy zagraja dobre spotkanie z Ekwadorem i wygraja (jestem pewien, ze stac ich na to) to wtedy uwierza w siebie i bedzie potem latwiej w meczu z Niemcami :D - ale jest jescze II strona medalu. Gdy wygraja to moga osiasc na laurach :cry:

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku - niespodzianki nie są złe...ale jak będą tak grać jak Grecja...<_<...

 

życzyłbym sobie wspaniałych mistrzostw z masą pięknych goli i zagrań...

 

niech grają jak Czesi z Holendrami to przez miesiąc na tłika nikt nie wejdzie :)...

 

co do faworytów...Brazylia..............?...mam nadzieję że Portugalia i Holandia coś pokażą...

 

a Polska ?...jak Rasialdinho nie pojedzie to coś może im wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ukraina moze tez zamieszac. Maja kilku swietnych pilkarzy (Szewczenko, Woronin, Rebrow) i jako I druzyna z Europy awansowala do MŚ (tak jak Polacy w 2002 :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

I pewnie tak samo skończą jak Polacy.

I tak jak Argentyna w Korea/Japonia :D

Ale tak na powaznie to mysle ze do 1/4 powinni sie zalapac (przy odrobinie szczescia, ktore jest niewatpliwie potrzebne :D). Z grupy powinni wyjsc spokojnie - -Tunezja i Arabia to dla nich zadni rywale. Jak wyjda na I miejcu to moga trafic na Koree i wtedy moze byc niezly meczyk :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrać z Niemcami będzie ciężko gdyż

 

1. Grają u siebie, pamiętacie jak się skończył mecz Polska Korea ??, wtedy też twierdzono że jest szansa wygrać, gospodarz to jednak gospodarz

2. Nad meczami Polska- Niemcy ciąży jakieś fatum, pozatym Niemcy to farciarze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna to się nie popisała 4 lata temu. Ukraina nawt ma szansę wyjść z grypy bo Tunezja i Arabia Saudyjska jest do pokonania przez nich. Ukraincy mają mocnych napastników i to jest ich siła. Nie lubię jak gra Grecja bo te ich 1:0 jest nudne.

 

2. Nad meczami Polska- Niemcy ciąży jakieś fatum, pozatym Niemcy to farciarze

 

To co powiedzieć nad meczami Polska-Anglia. Niemcy mają atut własnego boiska i będzie ciężko. Ale jakby Polska zwyciężył z Ekwadorem i Kostaryką to zwycięstwo nad Niemcami nie jest potrzebne. Szkoda tylko, że Polska niegra z Niemcami na końcu, bo tak przegrają i się załamią i jeszcze przegrają z Kostaryką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nawet jak wyjdziemy z grupy na (przypuscmy) II miejscu to co dalej ? Anglia czy Szwecja - obie te ekipy jakos nam nie leza <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wyjdziemy z grupy na (przypuscmy) II miejscu to co dalej ? Anglia czy Szwecja - obie te ekipy jakos nam nie leza <_<

W tym przypadku lepiej grac z Anglia - Szwecja nas rozniesie - Anglia nie jest w wybitne formie - jest szansa - ale c oto gdybac - trzeba wyjsc z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co powiedzieć nad meczami Polska-Anglia. Niemcy mają atut własnego boiska i będzie ciężko. Ale jakby Polska zwyciężył z Ekwadorem i Kostaryką to zwycięstwo nad Niemcami nie jest potrzebne. Szkoda tylko, że Polska niegra z Niemcami na końcu, bo tak przegrają i się załamią i jeszcze przegrają z Kostaryką.

 

No przecież nie napisałem że przegrają tylko będzie ciężko powalczyć z Niemcami, gospodarze zawsze mają farta na MŚ, Anglia tylko raz zdobyła majstra i to właśnie u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdziemy z grupy to przynajmniej się nie skompromitujemy jak 4 lata temu. Jak myślicie kto będzie największą gwiazdą mundialu??? Ja stawiam na Ronladinho. Może jakaś drużyna będzie czarnym koniem jak Korea, może Polska... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdziemy z grupy to przynajmniej się nie skompromitujemy jak 4 lata temu. Jak myślicie kto będzie największą gwiazdą mundialu??? Ja stawiam na Ronladinho. Może jakaś drużyna będzie czarnym koniem jak Korea, może Polska... :D

Messi - mysle ze bedzie jedna z bardziej wyrozniajacych sie postaci na tych MS.

 

Nooo i Grzeeeegooorz.... Rasiak :D - nasz mistrz bedzie krolem strzelcow MS. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mam nadzieje, ze selekcjoner Argentyny wezmie na MŚ Mesiego :D . Chociaz jest do niego uprzedzony po ostatnim wybryku w reprezentacji :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze selekcjoner Argentyny wezmie na MŚ Mesiego :D . Chociaz jest do niego uprzedzony po ostatnim wybryku w reprezentacji :cry:

Mial miejsce jakis wybryk ze strony Messiego ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mial miejsce jakis wybryk ze strony Messiego ? :blink:

Nie wybryk :D . Po prostu w swoim debiucie w reprezentacji po paru minutach pobytu na boisku dostal czerwona kartke :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo i Grzeeeegooorz.... Rasiak :D - nasz mistrz bedzie krolem strzelcow MS. :lol:

 

Zapomniałem o Messim. Rasiak to się zawsze wyróżnia w polskiej reprezentacji... ale wzrostem :lol: W takiej sytuacji to niezbędny będzie Chuck Norris bo tylko on może wybić Janasowi Rasiaka z głowy... kopniakiem z półorotu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...