Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz mi wytłumaczcie jaki jest sens grania takiego meczu...

 

bo tak siedzę i myślę i wymyśleć nie mogę...z Wyspami Owczymi to bez obrazy dla nich ale moja klasa by sobie poradziła...

 

Janas chce sprawdzić formę Rasiaka czy jak ?...

 

btw Lehmann będzie bronił bramki a nie Kahn...myślę że to dobrze bo imo słabszy jest od Kahna (choć nie wiem w jakiej formie jest ten ostatni bo zbytnio dostępu do Bundesligi nie mam)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz mi wytłumaczcie jaki jest sens grania takiego meczu...

 

bo tak siedzę i myślę i wymyśleć nie mogę...z Wyspami Owczymi to bez obrazy dla nich ale moja klasa by sobie poradziła...

 

Janas chce sprawdzić formę Rasiaka czy jak ?...

 

btw Lehmann będzie bronił bramki a nie Kahn...myślę że to dobrze bo imo słabszy jest od Kahna (choć nie wiem w jakiej formie jest ten ostatni bo zbytnio dostępu do Bundesligi nie mam)...

Niestety ja nie jestem w stanie wytłumaczyć Ci dlaczego <_< .

A co do obsady bramki, to rzeczywiście Lehmann ostatnio broni bardzo dobrze (szczególnie w LM), więc ta decyzja Klinsmanna jest (jak na razie) słuszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz mi wytłumaczcie jaki jest sens grania takiego meczu...

 

bo tak siedzę i myślę i wymyśleć nie mogę...z Wyspami Owczymi to bez obrazy dla nich ale moja klasa by sobie poradziła...

 

Janas chce sprawdzić formę Rasiaka czy jak ?...

 

btw Lehmann będzie bronił bramki a nie Kahn...myślę że to dobrze bo imo słabszy jest od Kahna (choć nie wiem w jakiej formie jest ten ostatni bo zbytnio dostępu do Bundesligi nie mam)...

Napastnicy strzalaja w takim meczu kilka bramek, obrona zachowuje czyste konto i morale druzyny idzie w gore :)

 

A co do Kanh'a to jest w slabej formie. W ostanim meczu wpuscil dwie bramki i przy kazdej mial swoj "udzial".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnicy strzalaja w takim meczu kilka bramek, obrona zachowuje czyste konto i morale druzyny idzie w gore :)

Ale pewnie i tak Janas wstawi rezerwę, żeby zająć te brakujące miejsca nr 20, 21 itp. Nawet jeśli zagramy pierwszym ustawieniem (Żurawski, Szymkowiak), to pewnie i tak będą się oszczędzać, żeby nie złapać jakieś głupiej kontuzji przed Mundialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest źle z transmisją ;d na TVP te 32 mecze i Polsat zapowiedział iż na otwartym kanale czyli Polsat lub Polsat 2 (zapewne to 1) będzie 27 meczy i to te najciekawsze. Korzeniowski też mówił iż na TVP polecą same rodzynki, więc suma sumarum nie ma się czego obawiać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest źle z transmisją ;d na TVP te 32 mecze i Polsat zapowiedział iż na otwartym kanale czyli Polsat lub Polsat 2 (zapewne to 1) będzie 27 meczy i to te najciekawsze. Korzeniowski też mówił iż na TVP polecą same rodzynki, więc suma sumarum nie ma się czego obawiać ;]

Na antenach ogólnodostępnych zabraknie spotkań:

 

12.06. 15:00 - Australia - Japonia

13.06. 15:00 - Korea Płd. - Togo

17.06. 15:00 - Portugalia - Iran

21:00 - Włochy - USA

21.06. 16:00 - Iran - Angola

22.06. 16:00 - Ghana - USA

23.06. 16:00 - Ukraina - Tunezja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na antenach ogólnodostępnych zabraknie spotkań:

 

12.06. 15:00 - Australia - Japonia

13.06. 15:00 - Korea Płd. - Togo

17.06. 15:00 - Portugalia - Iran

21:00 - Włochy - USA

21.06. 16:00 - Iran - Angola

22.06. 16:00 - Ghana - USA

23.06. 16:00 - Ukraina - Tunezja

Tak wiem czyli raptem 7 meczy i to nie najwyższych lotów (; więc nie jest tak źle... mogło być znacznie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12.06. 15:00 - Australia - Japonia

13.06. 15:00 - Korea Płd. - Togo

17.06. 15:00 - Portugalia - Iran

21:00 - Włochy - USA

21.06. 16:00 - Iran - Angola

22.06. 16:00 - Ghana - USA

23.06. 16:00 - Ukraina - Tunezja

Wg. mnie nic straconego. Najciekawsze mecze bedą. Może szkoda tego Włochy-USA. POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że najwięcej pokrzywdzonych piłkarzy gra wLiverpoolu. Dudek, Hammann, Morientes. Oni wszyscy nie jadą na MŚ. Benitez zepsuł im karierę (przynajmniej reprezentacyjną).

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12.06. 15:00 - Australia - Japonia

13.06. 15:00 - Korea Płd. - Togo

17.06. 15:00 - Portugalia - Iran

21:00 - Włochy - USA

21.06. 16:00 - Iran - Angola

22.06. 16:00 - Ghana - USA

23.06. 16:00 - Ukraina - Tunezja

 

Te mecze mogą być ciekawe. Wiem, że na polsat sport extra mają być wszystkie mecze. To jak będzie ze zwykłym sportem ? Pewnie też będa wszystkie ale nie na żywo - powtórki.

 

Zauważyłem, że najwięcej pokrzywdzonych piłkarzy gra wLiverpoolu. Dudek, Hammann, Morientes. Oni wzyscy nie jadą na MŚ. Benitez zepsuł im karierę.

Ogólnie to wszędzie są jacyś pokrzywdzeni - np. Seedorf i Makaay, chociarz Holandia mimo braku ich będzie mieć mocny skład.

 

btw. chciałbym żeby finał wyglądał tak: Brazylia - Holandia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych mistrzostwach licze na Holandie i Hiszpanie. Ta druga reprezentacja nie odnosila wiekszych sukcesow na ostatnich wielkich imprezach wiec moze tym razem cos osiagna - przynajmniej polfinal ;). Oczywiscie licze tez na wyjscie z grupy naszych "ziomow" i pojedynek z Anglia w 1/8 :D. To by dopiero emocje byly ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w kadrze na mundial :

Bosacki jedzie za Gorawskiego. Przyczyna były jakieś zmiany w układzie krwionośnym u zawodnika. Więcej informacji nie chciał poda lekarz kadry. Tajemnica lekarska :?

Swoją drogą : Dlaczego Janas nie powołał pomocnika, ale obrońcę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tego Gorawskiego. Bosacki? A kto to jest wogóle? :lol: Już wolałbym Kłosa, albo Rząsę niż jakiegoś Bosackiego. Blehh i po co nam taki marny obrońca?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no malo bylo śr. obroncow bylo w kadrze, stad pewnie decyzja o powolaniu dla bosackiego.

bedzie dublerem dla jopa i baka, bycmoze w ogole nie pojawi sie na niemieckich boiskach.

Edytowane przez sz3lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład w/g mnie na mecz z Ekwadorem

Boruc

Baszczyński-------------Jop----- ----------Bąk----- -------Żewłakow

 

-------------------------------Sobolewski--------------------

 

Smolarek----------------- Szymkowiak ------------------ Krzynówek

 

---------------------- Rasiak-------------------Żurawski------------------------

 

 

Jakieś spostrzeżenia ? :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boruc

Baszczyński-------------Jop----- ----------Bąk----- -------Żewłakow

 

-------------------------------Sobolewski--------------------

 

Smolarek----------------- Szymkowiak ------------------ Krzynówek

 

---------------------- Rasiak-------------------Żurawski------------------------

Jakieś spostrzeżenia ? :D

rasiak out B)

smolarek do ataku, na skrzydlo jelen/kosowski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy jakis polski kanal radiowy bedzie relacjonowac wydarzenia z boisk? Bo nieraz siedzi sie w samochodzie i o tv nawet nie ma co marzyc [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy jakis polski kanal radiowy bedzie relacjonowac wydarzenia z boisk? Bo nieraz siedzi sie w samochodzie i o tv nawet nie ma co marzyc [;

oj wątpie.jeśli jakies polskie radio by chciało relacjonować całe spotkania nawet z polską reprezentacja to musieliby mieć licencje ,która troche kosztuje...jedynie co standartowe wieści w serwisie sportowym. a czemu do fury nie kupisz sobie szkiełka w kształcie piłki ,które reklamują na Tele Mango Szarmach z Latem :wink:

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wątpie.jeśli jakies polskie radio by chciało relacjonować całe spotkania nawet z polską reprezentacja to musieliby mieć licencje ,która troche kosztuje...jedynie co standartowe wieści w serwisie sportowym. a czemu do fury nie kupisz sobie szkiełka w kształcie piłki ,które reklamują na Tele Mango Szarmach z Latem :wink:

:lol:

Ta cała reklama kojarzy mi sie tylko z mp3 "zyj kolorowo"....;]

Szkoda kasy na takie badziewie, wolałbym sluchac oldschoolowo w radyjku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MediaMarkt obiecuje, że jeśli kupi się u nich telewizor (od 2 do 4 czerwca) a polska reprezentacja wejdzie do półfinału mistrzostw zwrócą cenę telewizora.

Ciekawe czy wiedzą o tym nasi reprezentanci- może by się zawzięli i zrobili na złość MM ;-). A co- niech zwracają kasę. He, he...

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahhaa, gruby się na bramce zakopał, no nie to jest jakaś pomyłka, że on broni, Kuszczak ONLY

ja wiem, że się odbiła i w ogóle, ale odbiła się na 16 metrze, co za leń !rwa, zobaczcie gdzie był Boruc i ile czasu piłka leciała do bramki :mur:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 szanse zmarnowalismy....a nam wpakowali taka szmate....KURCZE co my bedziemy robic na tych mistrzostwach?;];];];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...