Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Smiejcie się... ale wejdzie Rasiak i gra będzie lepiej wyglądać :)

Ja się wcale nie śmiałem.

Może coś strzeli z bańki, bo ci kolumbijczycy to jacyś tacy niemrawi w pojedynkach główkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahhaa, gruby się na bramce zakopał, no nie to jest jakaś pomyłka, że on broni, Kuszczak ONLY

ja wiem, że się odbiła i w ogóle, ale odbiła się na 16 metrze, co za leń !rwa, zobaczcie gdzie był Boruc i ile czasu piłka leciała do bramki :mur:

wybacz... musialem... po tym co zobaczylem ;[[[

 

jeszcze niedawno znajomy mnie tak przekonywal do Kuszczka; ze gra w lepszej lidzie niz Boruc, ze jest pewniejszy itd. no coz.. wyglada na to... ze obaj bramkarze zagrali dzis cienko (moze kuszczak sie jeszcze "rozkreci"... no, ale takie wrazenie trudno "zatrzec")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos tego drugiego gola , normalnie szczeka mi opadla

 

tragedia :mur: nie mam słów na ta amatorszczyzne.no ku!@#@#$!#@$!$#@*$#@~!#@~!$#@!$#@wierzyłem ,że coś pokażemy w tym meczu. pierwsza bramka ok mozna było olać ale ta druga...brawo dla goalkeepera Kolumbii.politycy i piłkaże w tym kraju to nieudacznicy.a KC PZPN daje im tłuste premie za wspaniałe mecze.Boże mam nadzieje że na mundialu bedzie lapiej...:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Kuszczak w Watts na eurosporcie ma miejsce ZAGWARANTOWANE :lol: Beda to powtarzac pare lat chyba. Moze nagrode nawet wylapie w jakims plebiscycie.

Jest juz ten gol gdzies nagrany do sciagniecia? :wink:

 

EDIT:

 

3ciego gola strzeli nam masazysta :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz... musialem... po tym co zobaczylem ;[[[

 

jeszcze niedawno znajomy mnie tak przekonywal do Kuszczka; ze gra w lepszej lidzie niz Boruc, ze jest pewniejszy itd. no coz.. wyglada na to... ze obaj bramkarze zagrali dzis cienko (moze kuszczak sie jeszcze "rozkreci"... no, ale takie wrazenie trudno "zatrzec")

daj spokój, tragedia, wiem, ale to był błąd który każdy może popełnić, w przypadku Boruca zawiniła jego gruba [gluteus maximus] i bebech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak dudek z manchesterem puscil lepsza....

jedyny + tego meczu to ost 3 minuty

janas ich zameczyl w szwajcarii

 

a pierwsza bramka...."najwieksi" znawcy to ci, ktorzy na 7mio metrowej nie stali

szkoda mi slow

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz ładnie to skwitował- "1:2- łagodny wymiar kary".

1:5 powinno być jak nic- trzy stóprocentówki Kolumbijczycy zmarnowali .

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff dobrze im kibice to zgotowali, wypowiedzi Janasa nt. straconych bramek były poprostu smieszne. Głaskaja ich po dupkach. Całe TVP. Takie durne gadanie "no cóż stało się..." - to sie cały czas dzieje!!.

Ludzie na stadionie dali im większy wycisk niz cała Kolumbia - dobrze im tak, mogły jeszcze jajka poleciec. Żeby to sie chociaz remisem zakonczyło... no ale bez takich "szmat". oj.. żenada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orly daly popis....

Jak w tym filmiku Rasiak gra doskonale glowa.... Rasiak gra doskonale cialem.... pokazal w meczu

Kuszczak tak samo n/c :[

 

Kibic przynajmnej pokazali co im lezy na watrobie .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było Dudka powołać :wink: Ale nie ma przecież co się przejmować, bo to jeszcze nie mistrzostwa jest jeszcze dużo czasu do 9 czerwca :lol: Ta druga bramka dobiła ich do końca, ale podobno szczęście sprzyja lepszym. Chyba już wiadomo kto będzie pierwszym bramkarzem na mistrzostwach, ale po Janasie to niewiadomo co się spodziewać. Nie powłanie Frankowskiego będzie go prześladować("Gdzie jest Franek łowca bramek?"). Co z tego że jest nie najlepszej formie nawet jakby nic nie strzelił to taki Rasiak przecież też nie strzeli, a wiadomo kto lepiej sobie zasłużył. Rasiak oczywiście trzymał w tym meczu swój poziom :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarowno Kuszczak jak i Boruc dali [gluteus maximus]...ale ja wierze w ten zespol i jestem z Kuszczakiem bo to jemu i calemu zespolowi jest teraz bardzo potrzebne.Dudek i Franek nie pojedzie i nic tego nie zmieni-reszte mam w d-u-p-i-e.Jezlei Polacy zaprezentuja sie kiepsko zaplaci za to trener ale ja wole kibicowac i wierzyc ze dojdziemy do 1/8 finalu bo dudka i franka nawolywania i krytyka nie przywroci.Trzeba Polakom pokazac ze narod jest z nimiMIMO WSZYSTKO przecierz to pierwsza taka wpadka-a przed nami jest mundial...mieli ciezkie treningi za soba..a teraz pecha-bedzie im qrewnie ciezko.Jestem z nimi - jestem z NAMI..Ciezko kibicowac kiepsko wrecz przerazajaco kiepsko grajacej druzynie kibicowac ale tak powinno byc a polska mentalnosc odwracania sie od przegranych jest beznadzijna i zawsze taka sama(tak jak w przypadku Malysza)kochamy tylko tych co wygrywaja?!.I dajcie juz spokoj z tym Rasiakiem to juz nie jest ani smieszne ani zabawne. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakos nie pamietam takich wczesniejszych meczy reprezentacji PL zeby polscy kibice gwizdali na swoj zespoł! Nie wymyślaj ze to jest mentalność polaków, bo sobie nie życzę. Oni sami sobie na to zapracowali, gra i decyzjami Janasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janas chciał nam kibicom zrobić na złosć nie powołujac Franka , a powołał mega drewnianego Rasiaka , który nie nadaje się co najwyżej na 2 lige polską a nie na Mundial.

Ja też jestem przeciw układzikom i powoływaniu słabiutkich pupilków a zostawianiu zawodnika , który załatwił nam MŚ.

 

Polska reprezentacja na 10 dni przed mundialem jest dramatyczna i nie sądze , że za 10 dni będziemy nagle grać jak Brazylia.

 

PS. Ma ktoś dwie super bramki z dzisiejszego meczu jak tak dajcie linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakos nie pamietam takich wczesniejszych meczy reprezentacji PL zeby polscy kibice gwizdali na swoj zespoł! Nie wymyślaj ze to jest mentalność polaków, bo sobie nie życzę. Oni sami sobie na to zapracowali, gra i decyzjami Janasa.

No to przerzuc sie na komentowanie golfa swoja krytyke juz wyraziles a ja do swojego zdania tez mam prawo.MOzesz sobie nie zyczyc, ale prawdą jest i to smutną - mentalnosc rodakow i "ty" jestes tego najlepszym przykladem-gdybysmy wygrali to tez bys narzkal ?? chociaz zaraz....jasne ze tak napieprzalbys sie z Rasiaka-Mnie taka postawa nie bawi-W polsce jest 40 mln krytykow ktorzy wrecz uwielbiaja jak cos idzie nie tak. A ci o ktorych wspominasz "Oni sami sobie na to zapracowali, gra i decyzjami Janasa." masz racje...oni zapracowali na te mistrzostwa wygrywajac eliminacje...przypominam ze to jest forum i jest to moje subiektywne zdanie do ktorego mam prawo a nie atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z Chorzowa z meczu naszej cudownej reprezentacji z Kolumbia i nie wroze im nic dobrego na mistrzostwa, dzis nic nie pokazali, wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...