Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

No widzicie właśnie o taką sytuacją mi chodził, że dudek powinien jechać jako 3, który jest najbardziej doświadczony i pewny w bronieniu ( wiadomo każdy ma wpadki ). Boruc dostał rykoszet, ale to róznie może być. Ogólnie cały team grał żałośnie, beznadziejnie, katastrofalnie. Janas jak przegra wszystkie mecze przed MŚ a później w grupie to FIFA powinna cofnąć 'licencję' na profesjonalne uprawianie piłki nożnej w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yearman

No własnie, twoj chory wymysł z ta polską mętalnoscią

gdybysmy wygrali to tez bys narzkal ??

tak i gwizdał bym... zastanów się trochę, jest co raz gorzej. Chyba oprocz mnie jest jeszcze caly stadion ktory jest zywym przykładem naszej mentalnosci.

W polsce jest 40 mln krytykow ktorzy wrecz uwielbiaja jak cos idzie nie tak.

A Ty jesteś jedyny ktory nie ma klapek na oczach. Chyba wręcz odwrotnie - czas przejzec na oczy! Jak im ludzie nie dadza motywacji, to nikt im tego nie da! To jest reprezentacja POLSKI! a nie reprezentacja Janasa.

masz racje...oni zapracowali na te mistrzostwa wygrywajac eliminacje...

No i tyle, widocznie sie juz przepracowali. Przez takie podejscie jak twoje, ta "prawdziwa" reprezentacja sie nigdy nie przebudzi.

 

przypominam ze to jest forum i jest to moje subiektywne zdanie do ktorego mam prawo a nie atak.

Faktycznie przesadziłem. sry. Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, nie wiem jak wy ale ja sadze ze ta szmata kuszczaka to nie powinna byc zaliczona, bo bramkarz wybil pilke "z ręki" czyli sobie podrzucil i kopnal ... chyba ze sedzia to zinterpretowal ze kuszczak ja dotknal zanim wpadla do bramki albo stwierdzil ze fajnie jest zaliczyc taka bramke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co dzisiaj zobaczylem napisze jedno. Kosowski i Rasiak na lawke do konca mistrzostw!!!! :mur: Jelen do pierwszego skladu (jedyny polski pilkarz zaslugujacy na wyroznienie po dzisiejszym spotkaniu). :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na boksie i pilce noznej kazdy polak sie zna -.-

nc dajcie spokoj juz z tym kuszczakiem ;o i borucem -.- bardziej bym sie martwil gra reszty zespolu ale to ocenimy po mundialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na boksie i pilce noznej kazdy polak sie zna -.-

nc dajcie spokoj juz z tym kuszczakiem ;o i borucem -.- bardziej bym sie martwil gra reszty zespolu ale to ocenimy po mundialu

Zapomniałeś o skokach narciarskich... ;) Odnośnie meczu to n/c, grali tak samo "pięknie", jak murawa po której biegali (gorzej wykoszonego trawnika dawno nie widziałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na dzisiejszym meczu i jedyne co mi się podobało to "doping" ludzi. Tak nie może dalej być (mowa o grze polskich trampkarzy) - albo chcą coś osiągnąć w życiu albo nie - dziś im ludzie pokazali że takich spotkań nie chcą oglądać...

na dodatek taka żałosna postawa na meczu dla rodzin ofiar w MTK i pare dni po śmierci K. Górskiego...

ehh

 

a oto co powiedział jeden z naszych gwiazdorów:

Jacek Bąk: - Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Dodatkowo straciliśmy dość dziwne bramki i nie potrafiliśmy nic zmienić w naszej grze. Na mundialu musimy zagrać o wiele lepiej, bo rywale będą jeszcze bardziej wymagający niż Kolumbia. Po tym, jak potraktowali nas dziś kibice, mogę jedynie stwierdzić, że w Chorzowie powinny odbywać się koncerty, a reprezentacja niech gra w Warszawie.

:lol: :mur:

on sie spodziewał wiwatów po takim spotkaniu? ręce opadają, nie można wciąż powtarzać że będzie lepiej, bo nie będzie jeśli będą dalej tak podchodzić do reprezentacji...

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszytskiego szukalem roznych filmikow z wpuszczonymi szmatami na video.googlach itd. Szmaty szmatami, ale ten filmik z ronaldinho poprostu zabija :zonk: nie wiem czy juz gdzies sie to pojawilo i czy to fart czy zamierzone.

(MOCNE OT jezeli chodzi o nasz dream team :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, nie wiem jak wy ale ja sadze ze ta szmata kuszczaka to nie powinna byc zaliczona, bo bramkarz wybil pilke "z ręki" czyli sobie podrzucil i kopnal ... chyba ze sedzia to zinterpretowal ze kuszczak ja dotknal zanim wpadla do bramki albo stwierdzil ze fajnie jest zaliczyc taka bramke :D

Jeśli bramka by padła bezpośrednio po wybiciu "z ręki" nie dotykając żadnego z piłkarzy czy też murawy to owszem - nie jest zaliczana. Ale w tym wypadku piłka miała wcześniej kontakt z murawą, tzn odbiła się - więc wszystko jak najbardziej prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

Wczoraj dali z siebie wszystko? Noto jestem spokojny o mecz z Chorwacją a na MŚ to chyba kupie bilet. Banda drewniaków. Walnąłem im na predce filma z komentarzem , miłego ogladania 4;30 min http://www.youtube.com/watch?v=X81ucI-GkdE

:razz:

Edytowane przez MasterTomster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buauahahahahaha.

Umarlem ze smiechu, zona mnie ocucila i pozniej ona umarla ze smiechu.

Na szczescie po ciezkich chwilach wstala i sie opanowala.

Takiego blamażu to ja nie widzialem nawet w 5 klasie gdy gralismy na betonie.

Co za kloce drewniane, co za patalachy.

Janas zbudowal szmaciane na 4 ligowe zespoly :D

Bramkara mamy siuper git, eloteges.

Ale przynajmniej ma fajna, lekko lajtowa fryzure ale kurcze laski juz na niego nie poleca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszytskiego szukalem roznych filmikow z wpuszczonymi szmatami na video.googlach itd. Szmaty szmatami, ale ten filmik z ronaldinho poprostu zabija :zonk: nie wiem czy juz gdzies sie to pojawilo i czy to fart czy zamierzone.

(MOCNE OT jezeli chodzi o nasz dream team :) ).

Ja podejrzewam, ze to fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem na tym meczu w Chorzowie i naprawde robilo mi sie przykro gdy patrzalem na gre naszych....

 

jesli chodzi o filmik z ronaldinho tez uwazam ze to fake.

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o filmik z ronaldinho tez uwazam ze to fake.

No wlasnie, cos jest podejrzane bo nie widac za bardzo jak odbija sie pilka od bramki, strasznie szybkie ujecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, ze to fake.

Oczywiscie, ze fake. Tutaj mamy drugiego Ronaldinho :lol:

 

Kiedys tez byla reklama z Tigerem Woodsem -> klik. Mialem gdzies filmik gdzie pokazywali jak to krecili - smiechu warte poprostu. Ostatnie uderzenie powtarzal tyle razy, az w koncu postanowili zrobic to komputerowo, bo szkoda im bylo czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne filmiki zmontowaliscie :D

wie ktoś może czy jest gdzieś do ściągnięcia cały mecz? np na torrentach - obejrzał bym sobie jak to wszystko w TV wyglądało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...