Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że po wczorajszej wpadce Kuszczak nie opuści już linii bramkowej dalej niż 2 metry :wink:

 

http://tvp.pl/images/2006/05/30/439346/img500.jpg

Nawet do kadry siatkarzy by się nie załapał :]]]]]]]]]]]

 

Janasowi mogli puścić kibice : "Co się stało ?! Co się stało ?!" ;]]]]]]] jak kojarzycie ten kawałek (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak obstawiacie wynik z Chorwacja ? ja jestem juz caly w strachu, chociaz moze w koncu ...

Normalka, że będzie 0:3 dla naszych.

A na mundialu 0:2 z Kostaryką i Ekwadorem oraz 0:5 z Niemcami.

No i Janas na stałej emigracji, bo po tym to już raczej do kraju wracać nie powienien.:D

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na razie zakończyc temat Polski. Może porozmawiajmy o innych grupach:

Grupa B

Tutaj Anglia i Szwecja nie powinny miec kłopotu z awansem. Jeden z tych zespołów będzie grał przeciwko Polski (ewentualnie oczywiście) w 1/8.

C

"Grupa śmierci". Moje typy to Argentyna i Holandia, ale WKS i Serbia to także nie są słabeusze.

D

Tu raczej nie ma wątpliwości (w/g mnie). Portugalia i Meksyk to pewniaki. Może im tylko zagrazic Iran.

E

3 kandydaci. Włochy jak to Włochy - zawsze gotowi w wielkich imprezach. USA poczyniło ogromne postępy, ale Czechy to też klasa sama w sobie. Więc Włochy i Czechy dalej.

F

Oczywiście Brazylia. Na drugim miejscu widziałbym raczej Japonię, ale mecz Chorwacja - Japonia będzie decydujący. Zwycięzca wyjdzie na drugim miejscu.

G

Francja i Korea. Szwajcaria i Togo raczej nie powinny sie liczyc w walce o awans.

H

W tej grupie Europa będzie górą. Tunezja nie jest jakimś słabeuszem, ale inwidualności w Ukrainie i Hiszpanii zadecydują o wyniku.

 

Zapraszam do dyskusji nad powyższymi typami .

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial

dzisiaj na oficjalny trening wbili takim busem :D po tym co pokazali to smiech na sali ten tekst

wogole zadziwiaja mnie wypowiedzi polskich pilkarzy nt. zachowania kibicow w chorzowie. tak sie zala ze to, ze tamto a jedyne przeprosiny jakie uslyszelismy to byly od tomka kuszczaka, ale on w tym momencie to inna bajka. jakies przeprosiny od ktoregokolwiek pilkarza za brak zaangazowania w pozegnaly i charytatywny mecz, ale co - lepiej narzekac na kibicow ...

 

a co do grup to mam dosyc podobne zdanie co do 1t, ale male zastrzezenie co do grupy g - francja straszy obecnie conajwyzej nazwa, ale kluczowa tutaj bedzie dyspozycja zizou, co do ktorej mam watpliwosci, gdyz ma on juz 34lata i moze nie wytrzymac kondycyjnie - zmeczony sezonem a tu jeszcze taki turniej ... zycze mu i francji jak najlepiej ale mam duze watpliwosci co do ich wystepu ... a co do grupy C to racja - najsilniejsza grupa, a ja bym chcial zeby wszystkie 4 druzyny przeszly dalej ;] jedno jest pewnie - nikt w tej grupie nie bedzie mial 9 pkt, a walka bedzie do ostatniej kolejki o awans, a co do reszty to sie w pelni zgadzamz 1t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezapomnij ze francja ma takich pilkarzy jak theirry henry (jak dla mnie najlepszy pilkarz swiata obecnie, obok ronaldhino), makelele i gallas.

 

osobiscie bede kibicowal dla anglii, chyba maja jeden ze lepszych skladow na ms (nie znam dokladnie zespolu takze z glowy pisze pilkarzy):

obrona: terry, cole, ferdinand, campbell, neville

pomoc: gerrard, lampard, joe cole, beckham

atak: rooney (mam nadzieje), owen i crouch ktory ma 2 metry :D

 

procz tego to jeszcze holandie bede sledzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydzcie sie, powinniscie jednak trzymac kciuki za naszych choćby nie wiem co!! Kibice na stadionie zachowali sie jak debile i trudno...najwyrazniej nimi są. Darcie ryja o Dudku i Franku raczej naszym niepomoglo, ale trudno....dobrze ze na MS bedzie mniej motlochu z Polski na stadionach[[[[[[[[;

 

A oto dowód ze u mnie w miescie prawdziwi kibice jeszcze zyją :lol: Jeszcze..... :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydzcie sie, powinniscie jednak trzymac kciuki za naszych choćby nie wiem co!! Kibice na stadionie zachowali sie jak debile i trudno...najwyrazniej nimi są. Darcie ryja o Dudku i Franku raczej naszym niepomoglo, ale trudno....dobrze ze na MS bedzie mniej motlochu z Polski na stadionach[[[[[[[[;

taa a ty pewnie siedziałeś przed TV i ze stoickim spokojem widziałeś co wyprawiają nasi...

czy ty wogóle widziałeś ten mecz? do 66 minuty mieli wzorowy doping - po pierwszej bramce, ledwo Boruc wyjal piłkę z siatki a już cały stadion ryczał: "Nic się nie stało! Polacy Nic się nie stało..." Była świetna atmosfera,mimo że Polacy grali z każdą minutą coraz gorzej. Po przerwie gdy na boisku pojawili się Kolumbijczycy dostali gwizdy, a nasi super owacje, jakby prowadzili przynajmniej 3:0. Trudno, widocznie kibicom bardziej zależało na dobrym wyniku niż im, zespół nadal grał fatalnie, druga bramka to już było za dużo... Trzeba było te gwiazdki sprowadzić na ziemie, zimny prysznic im się przyda...

Za Dudkiem i Frankowskim to akurat nie płakałem, ale też nieprawdą jest że stadion non stop skandował ich nazwiska jak to słyszałem w relacjach w TV. Także nie wiem skąd wzięli info że Rasiak dostał solidne gwizdy na wejściu - z tego co widziałem to wszyscy bili brawo - większość ironicznie ale jednak nie były to gwizdy...

Podsumowując jeśli uważasz że idiotami byli ci, którzy wyrazili po 66 minucie opinie 90 % narodu to n/c, zawsze lepiej udawać, że nic się nie stało... ale niestety stało się, Polska gra beznadziejnie - mecz z USA, z Litwą, I poł z Wyspami owczymi, blamaż z Kolumbią...

co ich nie zabije to wzmocni więc nie ma co płakać że dostali troche po d*pie od kibiców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy pewnie, Rasialdo nie zdarzyl kopnac jeszcze pilki [ta sytuacje kiedy nie trafil w bramke :lol:] a juz go zdazyli wygwizdac. Prawda jest taka ze prawdziwy kibic jest ze swoją druzyna do konca chocby sie waliło i paliło.

 

 

BTW, poprzedni post byl pisany z przymrużeniem oka; taka odpowiedz na komentarze dotyczace meczu. Chyba naprawde trzeba dodawac kupe :lol: i innych zeby niektorzy zrozumieli...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra tam. Nie ma już sensu ochrzaniac Polsków. Może rzeczywiście byli zmęczeni po ciężkim obozie przygotowawczym w Szwajcarii. Teraz mają popracowac nad szybkością, więc wszystko powinno się wyjaśnic w meczu z Chorwacją, bo powinni złapac trochę świeżości i może wreszcie pokażą na co ich stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy, ale dla mnie to normalne ze bede kibicowal polsce jak i innym reprezentacjom :P bede kibicowal polakom, calej grupie c, hiszpanom i czechom i portugali ;] brazylii tez bede kibicowal bo na pewno beda grac piekna pilke, ale w finale na pewno nie bede im kibicowal :P bo w koncu moglby ktos inny wygrac mś albo chociaz kto inny gral w finale niz brazylia ;] bo goscie byli 3 razy z rzedu w finale i raczej sie nie zanosi zeby tam nie dotarli ... a ci ktorzy sa w stanie ich pokonac to moga byc:

anglicy z roo (bez wayna raczej nie dadza rady, chociaz kto wie ...),

hiszpania (moze wreszcie sie przelamia i pokaza w turnieju to na co ich stac, bo skladzior maja piekielnie silny),

argentyna (jak zawsze bardzo mocni i najbardziej ograni z brazylia ;])

portugalia (tak silnej portugalii to chyba nie bylo od czasow Eusebio ;], pauleta, figo, ronaldo, simao, quaresma, deco, maniche, petit, carvalho, ferreira ...)

holandia (najaraja sie zielska i wszystkich sklepia ;] a tak na serio to tez sa bardzo silni, mozna nawet zaryzykowac stwierdzenie ze ich sila jest porownywalna do tamtego skladu z mś z 98, kiedy to dopiero brazylia ich wyeliminowala w polfinale)

czarny kon tych mistrzostw? moj typ to niedoceniania Szwecja

najwieksze rozczarowanie? niestety ale moga byc to Czechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy pewnie, Rasialdo nie zdarzyl kopnac jeszcze pilki [ta sytuacje kiedy nie trafil w bramke icon_lol.gif] a juz go zdazyli wygwizdac. Prawda jest taka ze prawdziwy kibic jest ze swoją druzyna do konca chocby sie waliło i paliło.

Powiem szczerze pierwszy raz się z tą reprezentacją nie identyfikuje , to dla mnie nie jest reprezentacja Polski , a reprezentacja Janasa z jego ulubieńcami którzy co by nie robili i tak będą grać , a gracze którzy przez cały sezon zasłużyli zeby pojechać (vide chociażby Saganowski , Błaszczykowski) nie jadą na rzecz nędznych kopaczy którzy nie mogą nawet przebić się w swoich klubach pierwszej jedynastki , nazwisk chyba nie muszę wymieniać bo każdy wie o kogo chodzi.

 

Bardzo dobrze , że dostali gwizdy , a co liczyli na wielkie brawa po tym kabarecie , który odstawili w Chorzowie , to są zawododwcy biorą za to pieniądze , a pozatym reprezentują nasz kraj więc po tej kompromitacji powinni przejść po trybunach i przeprosić każdego kibica z osobna , ciekawe gdyby tak przyjechał jakiś tenor na koncert i zaczął fałszować , gubił słowa i jeszcze pare razy wyglebił nawalony na scenie jestem ciekaw czy ludzie siedzieliby do końca koncertu na swoich miejscach , prosili o bis i jeszcze żegnali brawami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na meczu... i też się zawiodłem. A i buczałem po końcowym gwizdku bo im się należało jednak trochę.

 

A co do kibiców i "kibiców" to było ich pół na pół. Ja nie skandowałem Franek ani Dudek - w zasadzie to i tak nic nie zmieni. Nie krzyczałem ole, ale do cholery nikt nie może mi zabronić wygwizdania słabego widowiska.

 

Kibic powinien być na dobre i na złe? Być może. Ale ja wolałbym jednak postawę przjacielską. A dobry przyjaciel to nie taki który zawsze klepie Cię po plecach...

 

Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje że zagrają sami młodzi typu Jeleń , Brożek, Smolarek poprostu ci co chcą coś osiągnąć w swojej karierze jeszcze

 

bo taki Bąk, Żuraw, Boruc, Krzynowek.. osiągneli swoje i grają aby tylko grać niesty to widać ,bali się wyjąć nogi by żadnej kontuzji niebyło i tak to wyglądalo jakby baby grały - zero walki

 

co do Kuszczaka jak byście przeanalizowali mecze jego i Boruca to wychodzi że Kuszczak o klasę lepszy od Boruca niestety - więcej interwencji pewnych ,wiecej pracy ile on razy uratowal swój team to sie wpale niemieści a tu się krytykuje po jednym kiksie popatrzcie jakie kiksy mieli Oli, Buffon, Dida i reszta mega bramkarzy

- osobiście bym postawił na Kuszczka i to w całym mundialu

 

kto wyjdzie z grupy

 

A

Poland

Germany

 

B

Sweden

England

 

C

Netherlands

Serbia and Montenegro

 

D

Portugal

Iran

 

E

Czech Republic

Italy

 

F

Brazil

Australia

 

G

France

Switzerland

 

H

Spain

Ukraine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Australią to taka trochę kontrowersyjna decyzja. Mimo tego, że mają parę gwiazd (Kewell, Viduka) i trenuje ich Hiddink, to jednak raczej nie wygrają z Japonią.

:blink: Argentyna nie wyjdzie ?? :blink: Cuda się nie zdarzają dwa razy :blink:

No i grupa G. Zdecydowanie najsłabsza grupa (oprócz Francji), ale żeby Szwajcaria wyszła? Mają jednego sensownego piłkarza (Vonlanthen), ale co z tego ? Mimo tego, że Korea nie gra u siebie to powinni sobie spokojnie poradzic.

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1t zapomniales jeszcze o timie cahillu z evertonu - jeden z najlepszych rozgrywajacych w premiership w tym sezonie, ale wlasnie - wie ktos czy on zagra na tych mistrzostwach ? bo mial kontuzje kolana bodajze w tym sezonie ...

a co do mojej wypowiedzi i portugalii wymienilem petita a on wlasciwie to grac nie bedzie :P bo w srodku rzadzic beda deco, maniche i tiago o ktorym kompletnie zapomnialem :P

a w szwajcarii jest jest jeszcze senderos :P

a co do polskiej kadry to przeciez gdzie jest jeszcze Dariusz Żuraw, ktory prezentowal dobra forme w Hanoverze przez caly sezon, gdzie jest burkhardt albo iwański zamiast mili, łobodziński - najlepszy lewy pomocnik w lidze, zamiast krzynowka albo kosowskiego co lawy grzali w klubach, gdzie jest kaźmierczak zamiast gizy, gdzie jest niedzielan zamiast rasiaka albo brozka, czego brozek a nie piechna lub chałbiński, gdzie łagiewka wymiatajacy w lidze rosyjskiej a czego bosacki, dudka pojechal bo prezentowal bardzo dobra forme po przestawieniu go do srodka i janas o tym mowil, wiec chyba pojechal jako srodkowy obronca, ale przeciez janas dowolal bosackiego, wiec dudka jako rezerwowy prawy obronca? nie dziekuje wole bronowickiego albo wasilewskiego ....

sklad powinien byc taki:

kuszczak, boruc, dudek (dudek ze wzgledu na doswiadczenie, a po co? po to zeby wspierac kuszczaka i boruca, pomoc im nie wpuszczac farfocli, pomoc im odprezyc sie, dac im jakies wskazowki itp.)

baszczynski, bronowicki, zuraw, bąk, jop, łagiewka (ewentualnie lewandowski za kogos z nich), żewłakow, garncarczyk

jeleń, błaszczykowski, szymkowiak, burkhardt, sobolewski, radomski, krzynówek, łobodziński

żurawski, smolarek, niedzielan, saganowski

 

i z takim skladem bysmy cos osiagneli, ale nie bo po co? lepiej wziac fabiańskiego, bosackiego, rasiaka, brożka, gize, kosowskiego, mile, dudke (kolejność przypadkowa)

i najwazniejsze! na mś jedzie sie z najlepsza mozliwa ekipa, a nie z zawodnikami jadacymi bo nauke !!! po to sa towarzyskie, zeby sie uczyli

a 1t ma racje co do japonii, widziales timotei ich ostatni mecz z niemcami ? jak ich niszczyli przez wieksza czesc meczu ?

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze... :lol2:

Więc nie narzekajmy... przyjdzie na to czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że Holandia zajdzie daleko - mój ulubiony team

Oby też Messi odzyskał formę sprzed kontuzji to i Argentyne będę z chęcią oglądał.

IMO czarnym koniem będzie Wybrzeże Kości Słoniowej - mają całkiem dobrych zawodników: Drogba, Toure, Eboue, Zokora, Arouna Kone, Bonaventure Kalou. Pozatym jest to drużyna z czarnego lądu więc doskonała kondycja to ich znak firmowy, podobnie jak waleczność i nieustępliwość. Dodatkowo mają b. dobrego trenera: Henri Michel'a. Szkoda że nie ma Kamerunu no ale trudno...

Hiszpania jak zwykle - skład na papierze niezwykle silny - ale jak zwykle nic to nie daje - oby tym razem było inaczej - ale powołanie totalnie pozbawionego formy Raula czy podstarzałego Salgado nie było najlepszym posunięciem. No ale mają na szczęście drugiego strzelca Primera Division - Ville i Torresa.

Francja dziś pokonała 2:0 zawsze doskonale zorganizowaną Danię więc raczej wątpie by powtórzyli klapę z Korei. Henry jest w tym sezonie w naprawde doskonałej formie.

Anglia podobna sprawa jak z Hiszpanią - z takim składem powinni spokojnie być w półfinale ale bez Rooneya raczej nie będzie miał kto bramek strzelać - no chybaże znów jakiś talent się ujawni - Owen IMO jest cienki, a Crouch zbyt skuteczny nie jest.

Niemcy coraz lepiej grają choć ostatnio omal nie przegrali z Japonią - mają silny atak, a pozatym ściany zawsze pomagają gospodarzom, nie zdarzyło się jeszcze by gospodarz nie wyszedł z grupy więc półfinał dla nich to minimum - wszystko poniżej będzie porażką. Wszystko zależy od tego jak zaczną - jeśli tak jak Portugalia na Euro to wróże im 1/16 i nic więcej B)

Szwecja - jeśli trener nie posadzi na ławę będącego w fatalnej formie Ibrahimovica to daleko nie zajadą...

Jestem bardzo ciekawy co pokażą Portugalczycy skład mają niezły - dobrych zawodników w każdej formacji..

Włochy - mam nadzieję że makaroniarze odpadną baaardzo szybko <_< nienawidze ich gry - do tej pory mnie ciarki przechodzą na myśl o półfinale Euro 2000 z Holandią - to że wtedy ich Holendrzy nie "pojechali" mimo tylu karnych, słupków itp itd to dla mnie cud nie mniejszy od tego nad Wisłą... :blink:

Czechy za sąsiadów trzeba trzymać kciuki bo ciekawie grają ale póki co nie prezentują się najlepiej...

a Brazylia wiadomo B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to, że wszyscy wymieniają 8-10 reprezentacji, które powinny cos osiągnąc.

 

EDIT

Łobodziński jest prawym (a nie lewym) skrzydłowym (pomocnikiem) :)

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to, że wszyscy wymieniają 8-10 reprezentacji, które powinny cos osiągnąc.

 

EDIT

Łobodziński jest prawym (a nie lewym) skrzydłowym (pomocnikiem) :)

niby tak :D

ale jakbym miał postawić na pierwszą czwórkę to byłyby to takie drużyny jak:

Brazylia

Anglia (z Rooneyem)

Holandia

Niemcy/Włochy

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwajcari gra jeszcze jeden z lepszych napastników w Europie Alexander Frei który ma właśnie to nieszczęście , ze jest Szwajcarem i żaden z lepszych klubów się nim nie interesuje , a to naprawdę najwyższa klasa światowa.

 

Co do grup to typuje:

 

1.Niemcy 2.Polska (oby !!!)

1.Szwecja 2.Paragwaj

1.Holandia 2.Argentyna

1.Portugalia 2.Meksyk

1.Włochy 2.USA

1.Brazylia 2.Chorwacja

1.Francja 2.Szwajcaria

1.Hiszpania 2.Ukraina (Ci to dopiero mieli szczęście w losowaniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...