Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie jesli coś chcą z ekwadorem albo nawet niemcami wywalczyć, to powinni grać w takim ustawieniu

-------------------Boruc-------------------

--------------------------------------------

--------------Jop----------Bąk-----------

Baszczyński-------------------Żewłakow

--------------------------------------------

-------Sobolewski---Szymkowiak-------

Smolarek---------------------Krzynówek

---------------------------------------------

--------------------------Żurawski--------

--------------Jeleń-------------------------

a jak tylko wejdzie grześ, to odrazu cały team siądzie psychicznie wiec jego w ogole bym nie wpuszczal ;>

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dwójka naszych środkowych obrońców zagrała fatalnie - no ale na Klose trzeba mieć wysokich obrońców więc chyba nie ma wyboru..

Popieram wystawienie Jelenia w pierwszym składzie! Koleś jest ewidentnie w dobrej formie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko (aż?) tydzień.

W/g Janasa forma regularnie rośnie. Zobaczymy jutro w meczu z Chorwacją.

Przeciez po takim meczu jak z Kolumbia w dol juz nie moze pojsc ;).

 

Btw martwi mnie forma lewoskrzydlowych - Krzynowka i Kosowskiego. Kiedys to byla nasza sila, a teraz niestety jest to bolaczka. Prawa strona prezentuje sie duzo lepiej, a do niedawna nie mial kto na niej grac. Oczywiscie Janas tego nie dostrzega bo ostatnio wystawil Kose na prawej stronie zamiast Smolarka lub Jelenia :mur:. Musza mu znow dziennikarze "pojechac" tak jak w przypadku ignorancji Frankowskiego dwa lata temu i byc moze "treneiro" wreszcie uslyszy glos rozsadku plynacy z ust dziennikarzy i fachowcow ;).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 h mecz z Chorwacją

Biedaczysko Boruc wybił sobie palca (swoją drogą mój kumpel już nie raz i nie dwa bronił z wybitymi palcami na meczach i jakoś nie płakał z tego powodu).

Podobno mamy zagrac z jednym napastnikiem (Żurawski) i z dwoma defensywnymi pomocnikami (Sobolewski i Radomski), Krzynówek i Smolarek na skrzydłach, czyli 4-5-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janasowi chyba chodzi o taki patent ze 4-5-1 lagodnie przechodzi w 4-3-3, w zaleznosci od sytuacji w meczu ;] tak jak to robi chelsea

albo nawet 4-2-3-1.

trzeba bedzie ogladnac ten mecz i zobaczyc jak to bedzie wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie "bukmacheruje"

bo gdyby barcelona grala z druzyna z polskiej 4 ligi a obstawilbym zwyciestwo z remisem tzw 1x to by barcelona przegrala

postawie ci na kuponie 30 meczy i nie wejdzie mi jeden, jak zawsze pewniek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam widzenie, dzis wygramy 2:0 ;]

No to ogladamy...:>

:sad: :sad: :sad:

 

 

 

 

:lol:

Bylo ślicznie, oby było lepiej na mistrzostwach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-0

mecz o niebo lepszy od poprzedniego i bardziej składna szybszq gra :) ...mało brakowało zeby chorwaci strzelili bramke wręcz identyczna jak pierwsza ktora strzelili nam kolumbijczycy tylko z pomaca Jopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie...Ja sie strasznie ciesze ze Polacy wygrali i to w przyzwoitym stylu...nie dajac mentalnosci(o ktorej wczesniej wspominalem)Polskich "kibicow" na wyladowanie sie na pilkarzach.Ja ich chetnie skrytykuje jezeli na to zasluza...ale zrobie to po mundialu, a tym czasem cicho licze na 1/4 finalu a bylby to wyczyn tym bardziej ze po wyjsciu z grupy (o ile tak sie stanie) czekaja na nas swietni Szwedzi albo jedni z moich faworytow obok Brazyli Anglicy. Trzeba wierzyc i dopingoweac Bialo Czerwonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm demek, czyli wg ciebie jesli zespol zagra 5 slabych meczy, a jeden dobry to nie mozna pochwalic za to druzyny czy graczy ?? Dziwne podejscie.

a gdzie ja tak napisalem?

 

chodzi o to, ze wiekszosc ludzi ogladajacych mecze to tzw "znawcy", ktorzy nie umieja nic innego jak skomentowac mecz, ktory wlasnie widzieli ale nie potrafia patrzec na niego na tzw dluzsza mete a tylko krotkowzrocznie.

 

mecz z kolumbia to bylo dno kompletne tyle, ze malo kto zauwazyl iz chlopakom sil nie braklo a nie mieli szybkosci

 

kto wyciagnal poprawne wnioski z tego meczu? zobacz na moj tekst i przeczytaj temat od meczu z kolumbia

 

tak w pkt wypisze jak widze mecz

 

- brak koncepcji (jakiejkolwiek)

- brak szybkosci

- malo sytuacji i nie strzelone to co bylo

- mariusz jop....tu brakuje klosa wlasnie

- bieganie bez celu

 

 

+ szybkosci to oni nie mieli ale wytrzymali mecz wiec kondycja jest

+ jak chcieli to umieli pograc (ost 3 minuty)

 

bramka kuszczaka nie wymaga dodatkowej opinii - zle obliczony lot i bramka kuriozum

 

z chorwacja zobaczymy jak z szybkoscia, jesli sie poprawi to mozna byc dobrej mysli ale jesli bedzie gozej... (czy moze byc gozej?)

to moj tekst z cdrinfo Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tekstu "widze, ze zdanie sie zmienia jak pogoda w gorach", co moim zdaniem odnosilo sie do posta sawyer188, ktory pochwalil gre Krzynowka.

 

Nie sledze tego tematu na bierzaco, wiec odnioslem sie do tego co ludzie napisali po zakonczeniu dzisiejsego meczu ;)

 

Pozdro no offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tekstu "widze, ze zdanie sie zmienia jak pogoda w gorach", co moim zdaniem odnosilo sie do posta sawyer188, ktory pochwalil gre Krzynowka.

 

Nie sledze tego tematu na bierzaco, wiec odnioslem sie do tego co ludzie napisali po zakonczeniu dzisiejsego meczu ;)

 

Pozdro no offence.

ja nie mam nic przeciwko jesli ktos ich pochwali za dzisiejszy mecz bo zagrali niezle choc do "dobrze" im brakowalo

 

natomiast podniecanie sie tym meczem jest za wczesne - chociaz coraz bardziej jestem przekonany, ze janas mial racje jesli chodzi o przygotowanie druzyny

 

co do pogody to napisalem do dosc ogolnikowo bo juz widzialem (niekoniecznie tutaj) osoby, ktore pisaly zeby kadra jednak wrocila do domu bo nie maja czego szukac i sie to nie zmieni a dzis ta osoba twierdzi juz cos zupelniego innego i twierdzi, ze nic o czym pisalem wczesniej nie mowila :)

 

"nou ofens" rowniez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z demkiem. Polacy zagrali dzisiaj nieżle - o niebo lepiej niż z Kolumbią (bez wątpliwości), ale jednak jeszcze wydaje mi się, że to nie wszystko ,na co ich stac. Trzeba pochwalic skrzydłowych - Krzynówka i Smolarka - wykonali kawał dobrej roboty, szczególnie w kontratakach. Żurawski też nieżle, często był faulowany lub przetrzymywał piłkę, a w tym ustawieniu o to chodzi. Obrona nie dała pograc takim gwiazdom jak Klasnic lub Kranjcar, ale paru błędów się nie ustrzegli.

Oby wypoczęli do meczu z Ekwadorem i do boju !

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza polowa byla super w ataku i srodku - starali sie, ciagle atakowali, caly czas gralismy na polowie Chorwatow. W drugiej troche popuscili ale i tak niezle. Natomaist na dwie rzeczy zwrocilem uwage:

- Szymkowiak - on gra FATALNIE i w dodatku dziennikarze i inni go chwala ?! Co go widzialem przy pilce, to podawal nie wiadomo gdzie, zle, niedokladnie, do przeciwnika. Co on tam robi ?

- OBRONA - gdzie byla ? w pierwszej polowie i zreszta czesto w drugiej rowniez grali fatalnie, zle kryli, Chorwatow puszczali samych do przodu. Tez jakos nie zauwazylem, zeby ktos zwrocil w studiu tvp2 uwage na slaba gre w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Szymkowiak zagrał żle <_< . Za bardzo kombinuje z tymi prostopadłymi piłkami. Czasem rozgrywający MUSI zagra piłkę na skrzydło, żeby rozciągnąc grę. Coś tam słyszałem, że Szymek miał jakieś kłopoty i dlatego nie trenował któregoś dnia, ale nie wiem czy to ma jakies wpłym. Tak czy inaczej mam nadzieję, że zagra lepiej na MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz fajnie zagrali, nie powiem... i niech mi nikt nie sciemnia ze Chorzów ich jakoś nie zmobilizował. Przekonując sie na własnej skorze, wyjmuje sie najlepsze wnoslki. Jestem pewny, ze po tym meczu kibice z Chorzowa mogą być dumni z reprezentacji. Bo wygwizdali i zbluzgali? nie! drodzy "specjaliści"

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a według mnie zagrali tak sobie, te podania Szymkowiaka dobijały mnie totalnie, no i ta "interwencja" Boruca, w której złapał i wypuścił piłkę, dużo nie brakło i była by kolejna śmieszna bramka, jak ja nie znosze tego buraka, mimo błędu Kuszczaka wolałbym żeby to właśnie Tomek bronił bramki bo na bank Boruc da [gluteus maximus], jestem tego pewien!

jedynie Krzynówek i Żurawski trzymali europejski poziom, ogólnie przy odrobinie braku szczęścia przegralibyśmy ten mecz, jeżeli zagrają w grupie tak jak dzisiaj to nie wytargają więcej niż 3pkt

 

 

- OBRONA - gdzie byla ? w pierwszej polowie i zreszta czesto w drugiej rowniez grali fatalnie, zle kryli, Chorwatow puszczali samych do przodu. Tez jakos nie zauwazylem, zeby ktos zwrocil w studiu tvp2 uwage na slaba gre w obronie.

dokładnie, zgadzam się, to do tego co pisałem wcześniej - dużo nie brakło i chorwaci zamkneli by jedną z dwóch groźnych akcji, ale dzisiejszego dnia to nam dopisywało szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten mecz w TVP też myślełem, że oglądam całkiem inne spotkanie niż nasi wspaniali komentatorzy. Zgadzam się tu z przedmówcami - za co te pochwały dla Szymka ?? Jego dobre zagrania można było policzyć na palcach jednej ręki.. Tragedia! Co się z Tobą stało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chorwaci wcale nie zagrali slabo

nie zagrali na max co potrafia ale tak samo nasi zawodnicy tego nie zrobili

 

jesli juz bawisz sie w montaz to zrob lepszej jakosc a np w 3 plikach

i unikaj powtarzajacych sie ujec szczegolnie w momentach kiedy dany fragment byl minute wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...