Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Widzieliscie moze gdzies koszulki z logo MS 2006 GERMANY ?

Takie co ERA daje do swoich zestawow ?

A ja juz sie nie moge doczekac az Peter Brackley bedzie mowic Bak i Kshynooveck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piątek mam [ciach!]iane zajęcia, od 16/JAKIS PRZEDMIOT DODATKOWY = MASAKRA/ ...al;e i tak na 18 musze byc w domu, a w sobote HEee...egzam ;/ .../jeden z ostartnich/ a ponziej obrona ale to dopiero póżniej...(koniec czerwca, pocz. lipca)

:D ....POLSKA , POLSKA !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowująca się do mistrzostw świata piłkarska reprezentacja Polski pokonała we wtorek, w meczu sparingowym w Barsinghausen, reprezentację miasta Salzgitter 12:0 (6:0). Bramki: Euzebiusz Smolarek - cztery, Maciej Żurawski, Grzegorz Rasiak, Ireneusz Jeleń po dwie, Bartosz Bosacki i Paweł Brożek.

 

Był to ostatni test polskiej drużyny przed pierwszym meczem w mistrzostwach świata. 9 czerwca o godz. 21.00 podopieczni Pawła Janasa zagrają w Gelsenkirchen z Ekwadorem.

 

Skład Polski:

 

I połowa: Kuszczak - Baszczyński, Jop, Bosacki, Żewłakow - Smolarek, Sobolewski, Radomski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski

 

II połowa: Fabiański - Dudka, Lewandowski, Bosacki, Gancarczyk - Jeleń, Giza, Mila, Kosowski - Rasiak, Brożek

 

Przy zamkniętej kurtynie, bez kibiców i dziennikarzy, polscy piłkarze rozegrali ostatni sparing przed mistrzostwami świata. Spotkanie trwało 2 x 30 minut.

 

W meczu z amatorami z Salzgitter nie wystąpili Artur Boruc, Jacek Bąk i Jacek Krzynówek. Ten pierwszy odbył trening pod okiem dbającego o formę bramkarzy Jacka Kazimierskiego, a dwaj pozostali ćwiczyli indywidualnie.

 

Cała trójka jednak prawdopodobnie znajdzie się w składzie, który selekcjoner Paweł Janas desygnuje w piątek do gry w spotkaniu z Ekwadorem. Jeśli tak się stanie, to miejsce w podstawowej jedenastce stracą Tomasz Kuszczak, Bartosz Bosacki i Kamil Kosowski.

 

 

Wtorkowy test pokazał, że szkoleniowiec polskiej drużyny przychyla się do sprawdzonego w meczu towarzyskim z Chorwacją (1:0) wariantu taktycznego 4-5-1, z Maciejem Żurawskim jako wysuniętym napastnikiem, ofensywnie grającymi skrzydłowymi (zapewne Smolarek i Krzynówek) oraz trójką środkowych pomocników (Radomski, Sobolewski, Szymkowiak).

 

"Rywal nie był zbyt wymagający, a zwycięstwo mogło być jeszcze wyższe, bo w drugiej połowie kadrowicze zmarnowali kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola" - ocenił mecz prezes PZPN Michał Listkiewicz, który wraz ze swoim zastępcą Henrykiem Apostelem wyszli po meczu do czekających pod pilnie strzeżonym przez policję stadionem w Barsinghausen polskich dziennikarzy.

 

Zapytany jak ocenia postawę polskiej drużyny Apostel, były trener reprezentacji, odparł: "Wolałbym się wstrzymać z wszelkimi ocenami. Najważniejsze, że nikt nie odniósł kontuzji".

 

W środę "biało-czerwoni" odbędą jeden trening. W czwartek po śniadaniu wyruszą autokarem do Essen, gdzie spędzą ostatnią noc przed inauguracyjnym występem w mistrzostwach świata. O godz. 20.30 zapoznają się z murawą stadionu w Gelsenkirchen, który będzie areną piątkowego meczu z Ekwadorem.

PAP

 

-

 

Niech chłopcy tak strzelają w piątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy wygrali z reprezentacją Dolnej Saksonii 12:0

Euzebiusz Smolarek - cztery, Maciej Żurawski, Grzegorz Rasiak, Ireneusz Jeleń po dwie, Bartosz Bosacki i Paweł Brożek.

________________________________

Sorry, Mac4 mnie wyprzedził

________________________________

Jakby strzelili tyle goli przez cały Mundial, to byłoby świetnie :D :D :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie skad skombinowac polska flage? czy na 100% jest pewne ze w piatek bedzie w przegladzie sportowym? bo w poniedzialek mialy byc w gazecie lokalnej polskie flagi - tak przynajmniej dudnili w reklamie jakiegos piwa. u mnie w rzeszowie sa dwie gazety lokalne: super nowosci i nowiny, jak sobie przypomnialem o gazecie i polazlem szukac po kioskach to nie bylo juz nowin, byly tylko super nowosci, ktore kupilem, lecz nic tam nie bylo :/ tak wiec jesli ma gdzies byc flaga to powiedzcie bo wywiesilbym sobie taka na oknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy ktoś to już tu zamieścił. Dostałem na maila tabele w excelu, która automatycznie się uzupełnia po wpisaniu wyniku meczu. Może komuś też się przyda :)

http://rapidshare.de/files/22429415/MS2006.xls.html

Thx, fajna sprawa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy ktoś to już tu zamieścił. Dostałem na maila tabele w excelu, która automatycznie się uzupełnia po wpisaniu wyniku meczu. Może komuś też się przyda :)

http://rapidshare.de/files/22429415/MS2006.xls.html

Troszke niedopracowane te tabele ale dziękujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ja bym sie przylaczyl, ale nie dorawlem gazety z flaga :| Dopinguje, ale jestem realista :lol:

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje, ze Polska nawet z grupy nie wyjdzie, ale jestem dobrej mysli :)

:blink: to co ??... jestes dobrej mysli mimo ze wydaje ci sie ze Polska nie wyjdzie z grupy...co za bezsens.

 

ja sie mundialu juz nie moge doczekac...piwko chlodzi sie juz od poniedzialku... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Jak to co ? :huh: Patrzac na nasza kadre moge byc takiej mysli, chyba mi tego nie zabronisz ;) Wydaje mi sie, ze nie wyjdzie - realistyczne podejscie. Jestem dobrej mysli - troche optymizmu :) Zaden bezsens ! Ja piwko zakupie w piatek i nie bedzie to Tyskie, tylko Carlsberg :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie przylaczyl, ale nie dorawlem gazety z flaga :| Dopinguje, ale jestem realista :lol:

Podobno flaga ma być w piątkowym Przeglądzie Sportowym

Ja już wczoraj zaopatrzyłem się w koszulkę reprezentacji :wink:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Trzeba bedzie sie tym zainteresowac :) Dziekiz a info :D Skocze jutro do kiosku, zeby mi babeczka odlozyla przeglad lub inna gazete z flaga :)

 

Wywiesze ja dumnie na balkonie, moze pomoze naszym :lol:

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Przeciez kalsberg - probabli de best bir on de łord :lol2:

 

Nad wyborem piany sie jeszcze zastanowe, moze Heineken, Krolewskie... ? :huh:

 

Wal gorzale... Lepiej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...