Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zobaczycie jak skuteczny będzie "Prezydent" :]]]]]]]]] Nie zapominajcie że w eliminacjach strzelił 9 bramek, no i nie wątpliwie jest jednym z najlepszych napastników w historii piłki nożnej. Wiele jest dyskusji w koło niego zwłaszcza w realu. Ale ten klub jest cały źle prowadzony, zarówno marketing jak i kadra trenerska. Myślę że Ronaldo się jeszcze odrodzi. A to że dziś zwiedzał stadion to dlatego, że to 1 mecz :] no i z jego doświadczenia.

 

P.S. Nie rzucajcie się na mnie :]]] byłem za nim od początku jak zaczął karierę i na MŚ 1994 w USA, dla mnie napastnik n1 mojego krótkiego życia ;]. To że w realu mu się nie powodzi to nie znaczy, że już go nie lubię. Pozostaję wierny :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten mecz był raczej sredni. Znacznie bardziej podobał mi sie Argentyna-WKS, Holandia-Serbia Czarnogora czy Włochy-Ghana.

Bardzo słabo "grał" Ronaldo, dobrze ktos tutaj podsumował go ze sobie spacerował po boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj to jest 1 mecz :> i to z chorwatami watpie aby podeszli do niego zbyt powaznie....

ale przyznac trzeba ze chorwaci grali naprawde ladnie. Troche szczescia i mogliby remis miec bez problemu. Ronaldo pochodzil troche, rozwalila mnie jakas akcja jak pilka leci a ten nawet nie skoczyl do niej xD tylko dal obroncy ja wybic ale gole strzela i to najwazniejsze :D Jak to mowil komentator w 93 meczach chyba 59 goli a w eliminacji 10 goli na 15 meczy

 

update ojejku widze ze mamy takie samo zdanie na temat Ronaldo ;]

ronalod forever ;] miom iz nie gra juz tak efektownie jak kiedys :)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co maja sie przemeczac ? ;) Oni zawsze graja na wysokim poziomie i nic ponadto. Nie chca narazic sie na kontuzje. Nie chca sie przemeczac. To narazie faza grupowa. Zobaczycie co sie z nimi stanie, jaka metamorfoze przejda po wyjsciu z grupy !

Moze po to by wygrac? Kilka razy unikneli straty bramki jedynie fuksem. Wg. mnie Chorwacja stworzyla lepsze sytuacje bramkowe. Ronalo zachowywal sie jak staruszek na pierwszym wiosennym spacerze, ogolnie brazyli grala woooooolno, jak druzyna emerytow. Mecz slaby w wykonaniu Brazylii, calkiem niezly wystep Chorwacji.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia Mistrzem Świata z taką grą :lol: - NO WAY :D

 

Brawa dla chorwatów, pokazali jak można grać w piłkę, PRSO zostawił wszystko na boisku, nie to co nasze patałachy :mur:

 

Dolaczam sie do braw - moim zdaniem Brazylia zagrala nudno i bez polotu. Chorwaci wrecz przeciwnie - naciskali caly czas, nie oszczedzali sie, szczegolnie w drugiej polowie stworzyli wiele groznych sytuacji. Troche wiecej farta i spokojnie wygraliby ten mecz - a przynajmniej zremisowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Brazylia na pewno zbagatelizowala 'troche' Chorwatow po porazce z Polska... Miejscie to na uwadze... Tutaj pokazali jednak, ze sa waleczni, a porazka z nasza reprezentacja to po prostu wpadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie :) to 1 mecz, jeszcze wspomnicie słowa jak Brazylia się rozkręci z meczu na mecz, jak będzie cudownie grała zwłaszcza faza pucharowa. Oni są doświadczeni, wiedzą że forma buduje się w trakcie turnieju i ma być to funkcja LINIOWA. Ehh, chyba omineliście w życiu poprzednie turnieje MŚ :) (wiadomo nie zawsze im się udawało to 1 miejsce, bo to tylko ludzie i jak każdy sport nieprzywidywalny). Jeszcze wspomnicie te słowa (; i wielkiego Ronaldo ;]]]]]]] (hehehe).

 

A Chorwacja oczywiście grała pięknie, i należą jej się pokłony. Musiała grać na wysokich obrotach bo to ona musi wybiegać ten "awans" z grupy. Nie zapominajcie tego.

 

Podsumuje to tak, jakby Brazylia się spotkała z Chorwatami w 1/8, 1/4 itd to pewnie byśmy inny mecz oglądali i byłoby znacznie więcej bramek po stronie Brazyli.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Brazylie to Chorwaci zagrali bardzo odwaznie i jeszcze troche a moglo sie skonczyc remisem. Powtarzam ze mecz dla mnie jeden z ciekawszych jakie widzialem ale dzieki grze Chorwatow bo Brazylia faktycznie nie pokazala sie z tej lepszej strony co wcale nie znaczy ze nabierze rozpedu w kolejnych meczach. Ronaldo to tam wogle mogl nie grac...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ludzie wyluzujcie :) to 1 mecz, jeszcze wspomnicie słowa jak Brazylia się rozkręci z meczu na mecz, jak będzie cudownie grała zwłaszcza faza pucharowa. Oni są doświadczeni, wiedzą że forma buduje się w trakcie turnieju i ma być to funkcja LINIOWA. Ehh, chyba omineliście w życiu poprzednie turnieje MŚ :) (wiadomo nie zawsze im się udawało to 1 miejsce, bo to tylko ludzie i jak każdy sport nieprzywidywalny). Jeszcze wspomnicie te słowa (; i wielkiego Ronaldo ;]]]]]]] (hehehe).

Popieram w 100%, mamy identyczne podejscie do Brazylii :twisted2:

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Polska wygrala z Chorwacja, a Chorwacja byla niewiele gorsza od Brazylów.....

 

 

 

wnioski wysuncie sami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z opiniami, ze jest to turniej i po jednym meczu nie mozna oceniac kto gdzie zajdzie. Brazylia imo nie pokazala tego na co czekalo wiekszosc kibicow ---> finezji. Oczywiscie dalej jest faworytem mistrzostw, ale tych mamy przynajmniej pieciu ;). Szkoda, ze nie gral Cicinho i Juninho. Wielka strata dla Brazylii jest brak Edmilsona no niestety kontuzja. Na koniec wspomne o Ze Roberto. Dla mnie ten pilkarz to zwykly "kosiarz" i wywalil bym go ze skladu czym predzej. Lubie Brazylie, ale jego jakos strawic nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joj... co sie dzieje ... update do mojego postu : z grupy wychodzą Brazylia i Chorwacja i spotykają się w ćwiartkach :D .. chyba, że chorwaci polegną z Argentyną :P ... co do Polskiej reprezentacji ... no cóż .. ja tam nadal wierzę w cuda bo te ponoć się zdarzają ... zobaczycie Rasialdo im pokaże :P ... ale tak na serio ... skoro Ekwador wygrywał z Brazuccas i Argentyną to czemu by nie miał wygrywać z Polską ... pamiętajcie że niema punktu odniesienia przez 4 lata ... to tak od mistrzostw do mistrzostw się spotykają reprezentacje i to też w meczech tow. gdzie nie liczy się wynik tylko sprawdzenie zawodników danej drużyny .. mozna za to snuć przypuszczenia co do meczy z europejskimi przeciwnikami ... tutaj punkt odniesienia jest jasny i widoczny dla wszystkich :D ... no chyba ze uznać ze wszyscy zawodnicy grają w klubach europejskich to macie rację ... Polska to miernota .. tylko że jakoś nie bardzo to widzę ... :P ... ech .. przydałby się kunszt Engela i zdecydowanie Janasa najpierw a potem tworzyć reprezentację ... :P byle nie powtórzyć Bońka bo jak to mawiają : "co rude to fałszywe" :P

 

EDIT: literatki :P

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po namysle jednak uznaje klase Brazylii. Grajac w 9 (skacowanego Ronaldo i Adriano nie zaliczam do druzyny) pokonali 11 Chorwacji w jej najlepszej formie, w dodatku chodzac po boisku spacerkiem. Na poczatek moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po namysle jednak uznaje klase Brazylii. Grajac w 9 (skacowanego Ronaldo i Adriano nie zaliczam do druzyny) pokonali 11 Chorwacji w jej najlepszej formie, w dodatku chodzac po boisku spacerkiem. Na poczatek moze byc.

Chorwacja w najlepszej formie wykorzystala by przynajmniej dwie sytuacje, ktore stworzyla. Naleza jednak im sie brawa za to, ze dotrzymali kroku faworyzowanej Brazylii i nie poddali sie przed meczem jak to zwyklo robic wiele druzyn w meczach z Canarinhos. Oby dzisiaj Polska zagrala z takim "zebem" jak CRO. Zaraz zmowie modlitwe za naszych :D.

 

Jutro Hiszpania - Ukraina i Polska - Niemcy, licze na najlepszy dzien mistrzostw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja w najlepszej formie wykorzystala by przynajmniej dwie sytuacje, ktore stworzyla.

 

Moim zdaniem jakby nie byla w swietniej formie to by tych sytuacji w ogole nie stworzyla, ale nie bede sie sprzeczal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze przed meczem Polski kupie piwo i chipsy w cenie takiej jak dzis, czyli 3 piwa + chipsy za 4,08 zł;) :lol:

Tylko nie mów ze z tesco ? :P

 

Co do meczu Pl-Ger mam nadzieje, ze chodzby fartem, czy karnym czy czymkolwiek wygramy to spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam w studio powiedzial, ze mecz wygladal jak wygladal bo:

1. Chorwacja grala na 120%

2. Brazylia grala na 60-70%

 

Oczywiscie chcial jedynie uzmyslowic o co chodzilo w tym meczu i ja sie z tym zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam w studio powiedzial, ze mecz wygladal jak wygladal bo:

1. Chorwacja grala na 120%

2. Brazylia grala na 60-70%

 

Oczywiscie chcial jedynie uzmyslowic o co chodzilo w tym meczu i ja sie z tym zgadzam.

dokladnie zgadzam sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dziś obstawiacie ? Ja stawiam na Ukrainę bo Hiszpanie nigdy jako drużyna nie grali dobrze i skutecznie, ale to nigdy :P Mimo najlepszej ligi świata drużyna narodowa cieniutko sobie radzi. Drugi mecz obstawiam na Tunezję. A Polska-Niemcy pozostawiam w milczeniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam [ba postawilem :mrgreen: ] na Hiszpanow i Tunezje. Obie druzyny wydaja sie lepsze od swoich bierzacych przeciwnikow, ale wiadomo pilka jest okragla, o czym moglismy sie przekonac juz parokrotnie w czasie tych mistrzostw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazil , Brazil ale tylko do pierwszej połowy, póżniej to rządziłą croatia, szkoda ze nie uchoronowali swojej gry strzeleniem brameczki.

 

Dzisiaj to dopiero bedzie sie działo: POL, POL, POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(cudem muszą wygrać, w najgorszym wypadku remis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunezji dziś się raczej nie obawiam. Z Hiszpanią może być różnie, mogą nas zawieść jak wczoraj żabojady.

Bez przesady, no nie mów, że nie sądziłeś iż nie będą nic grać ? Oni tak już grają od kilku dobrych lat (6). Ja byłem w 99% przekonany, że Francuzi zagrają tragicznie, ale wynik był otwarty (wiadomo jedna głupia sytuacja może przynieść gola, po beznadziejnej grze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos optymistycznego :D

- Jestem piłkarzem, a nie prorokiem. W meczu otwarcia typowałem wynik 3:2, było 4:2 – napisał w swoim felietonie na łamach „Bilda” wielokrotny reprezentant Niemiec, Mario Basler.

- Ale żarty na bok. Teraz, gdy mowa o meczu z Polakami mam wiele obaw, że przegramy, jeśli nic nie zmienimy w naszej grze. Jesteśmy słabi w defensywie. By wygrać, musimy zmienić coś w składzie ustawieniu i taktyce – czyli wszystko. Klinsmann nie będzie taki odważny i dlatego boję się, że przegramy z Polską i z Ekwadorem zagramy mecz o wszystko – dodał Basler.

Oby Basler okazal sie prorokiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...