Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

Tak wogóle wywieszacie flagi ? :) bo ja z oporem, ale wywiesiłem :P

Ja wywiesze, ale wieczorem, bo teraz za goraco na balkonie :twisted2:

 

Po meczu z Ekwadorem zdiolem ja....

Jak ja zdjales, to ja zaloz z powrotem :gitarzysta:

 

Baaaaaa no raczej !!!!!!!!!!

Do boju Polsko, o_O* :lol:

 

* Czytaj jako - 'ooooOOOOoOOOOoooo' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów ze z tesco ? :P

 

Co do meczu Pl-Ger mam nadzieje, ze chodzby fartem, czy karnym czy czymkolwiek wygramy to spotkanie.

w carrefurze zatrudniaja kasjerki z wybitnym skillem matematycznym, dlatego tyle wychodzi ;) (3piasty+chipsy z Ronaldinho:D)

 

oj musza to wygrać bo przepadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończy się już powoli pierwsza runda spotkań... małe podsumowanie z mojej strony:

mistrzostwa jak na razie stoją na badzo wysokim poziomie: wygrywają faworyci, ale nie bez problemów - swietnie grają debiutanci, drużyny nie doceniane przed mundialem. Oglądamy dużo pięknych bramek, jak na razie tylko 2 bezbramkowe remisy - dawno nie widzałem tak dobrych MŚ. Oby tak dalej!

 

co do meczu Polski - od piątku przeszedłem dziwną przemianę, mianowicie z każdym dniem, aż do dzisiaj coraz mocnej wierzyłem, że korzysty wynik jest możliwy do osiągnięcia. nie wiem co tak na mnie wpłyneło, ale wiem jedno: dzisiaj będę kibicował z całego serca Polakom, nie po to, by przegrali jak najmniejszą różnicą bramek, ale by wygrali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dziś obstawiacie ? Ja stawiam na Ukrainę bo Hiszpanie nigdy jako drużyna nie grali dobrze i skutecznie, ale to nigdy :P Mimo najlepszej ligi świata drużyna narodowa cieniutko sobie radzi. Drugi mecz obstawiam na Tunezję. A Polska-Niemcy pozostawiam w milczeniu :lol:

Wiadome ze na Ukraine. Oby wygrała bo ESP była słaba, jest słaba i bedzie słaba w MŚ już zawsze (OBY).

Ja sie martwie PL. Może cudem wygramy.

 

@o-skar

Tak trzymaj. Prawdziego kibica poznaje sie w biedzie (zupełnie jak przyjaciela ;)).

w carrefurze zatrudniaja kasjerki z wybitnym skillem matematycznym, dlatego tyle wychodzi ;) (3piasty+chipsy z Ronaldinho:D)

 

oj musza to wygrać bo przepadną

Ja w takie sytuacji zawsze oddaje to co mi za dużo dały ;). Sprawiedliwość ponad wszystko.

 

IDE FLAGE WYWIESIĆ. BLAGAM BYLE CZYM, REKĄ, KARNYM TOTAL FARTEM ALE WYGRAJMY TO SPOTKANIE.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

W meczu z Niemcami nie zagra Boruc !!

Moze Janas poslal po Dudka, bo mu sie pod doopa ognisko rozpala ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Niemcami nie zagra Boruc !!

 

Moze Janas poslal po Dudka, bo mu sie pod doopa ognisko rozpala ? :lol:

Ja bym sie cieszyl gdyby Kuszczak zagral. Pomimo wpadki w meczu z Kolumbia uwazam, ze jest to najlepszy polski bramkarz i jedynie on moze zatrzymac niemiecka druzyne :D

 

Zwyciestwo Polski w meczu z Niemcami bezcenne, za wszystko inne zaplacisz karta [wybierz sobie jaka] :D

 

Wygrajmy wreszcie z tymi Niemcami i mozemy jechac do domu. :P A najlepiej to jakbysmy jeszcze awansowali do 1/8 i rozprawili sie z Anglia (jak ja ich reprezentacji nie lubie :evil: ). Pozniej moge wyrzucic telewizor :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrajmy wreszcie z tymi Niemcami i mozemy jechac do domu. :P A najlepiej to jakbysmy jeszcze awansowali do 1/8 i rozprawili sie z Anglia (jak ja ich reprezentacji nie lubie :evil: ). Pozniej moge wyrzucic telewizor :lol2:

To samo u mnie. Tylko jak przegrają w fatalnym stylu to tv leci ;p. Co do Boruca skad wiecie ze nie zagra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zlejemy Niemcow to.....chyba zwariuje...dla mnie po ew. wygranej nie musza juz robic nic...moga nawet odpasc.Chociaz zycze im szczescia i zeby zaszli jak najdalej bo mam juz dosc sluchania o zamiezchlych czasach i wspominanie ciagle jednej druzyny sprzed 30 lat.Polska...Polska...Polska - I tower in you. Czekam na cud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy strzelą 3 bramki .... (gdzieś w topicu śmiechu o tym było :P ) a tak na poważnie ... nie wiem jaką rolę odgrywają przeczucia ale czeka nas dzisiaj WIELKI mecz :> ... co do Boruca, Kuszczaka i Fabiańskiego ... hmmm Polska ma szczęście do skocznych bramkarzy .,. czasami pechowych ( Kuszczak) ale uwazam że Kuszczak tego błędu nie powtórzy ... chłopak uczy się na błędach jak mało który w reprezentacji ... we Wprost porównali całą tą ekipę i sposób jej zmontowania do tego co działo się jak Górski kombinował drużynę ... też nie wziął tych co niby byli najlepsi .. zobaczymy czy te nasze młode wilki będą chciały zabłysnąć czy to kres ich kariery ... bo na przykład taki Kamil Kosowski będzie praktycznie skończony i nie pogra jak się nie pokaże ze swojej najlepszej strony. Druga kwestia ... jak Grzesio Rasiak nie będzie kombinował z dryblingami tylko robił to do czego ma warunki, czyli główką grał to może być wynikowo w polu karnym ... no ale to wszystko są gdybania .. a o 21 sami zobaczymy co i jak ... dzisiaj wywieszę flagę po raz pierwszy i mam nadzieję że NIE ostatni :D ....

 

Do boju Poooooooooooolskooooooooo :D

 

EDIT: pooglądałbym to w niemieckiej wersji jezykowej ale nie mam możliwości .. może ktoś zrobić jakiś krótki filmik jak niemiecki spiker wymawia : Kuszczak, Grzegorz Rasiak, Mirosław Szymkowiak, Żurawski itp ?? :D ... a potem na YouTube :P

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do boju Poooooooooooolskooooooooo :D

Oooooooo - oooooo....... Gol dla Niemców. Niestety nie ma się co spodziewać cudów, ale oczywiście liczę na Polaków:)

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

No Czesi bardzo dobrze się prezentują, ale oni zalatują germanizacją :P

 

Ukraina może i przegra z Hiszpanią, ale według mnie z grupy wyjdzie, zresztą Hiszpania to nie jest zespół na MŚ, oni mają jedynie najlepszą ligę. Ukraina z Tunezją spokojnie wygra, choć i taka Tunezja chyba ma wyższy poziom piłki niż... nasi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...