Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Nasi już chyba limit szczęścia wyczerpali na całe MŚ :lol2: :lol2: Jedyną szansę widze w tym, że objawienie spłynie na Janasa i patrzymy a tu w 2 połowie wychodzi nie kto inny jak Grzesiu! Tak Grzesiu:D w 55 minucie 2:0 dla Polski ;]]]]]]]]]]]]]]] :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się dzisiaj gra naszej drużyny. Jakoś bardziej wydajni są :P Dziwi mnie tylko to, co oni się tak ślizgają :? Boruc, Jeleń ... nie pamiętam czy ktoś jeszcze poleciał. Obstawiam że w drugiej połowie padnie w końcu nasz gol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wykonanie pierwszej połowy przez naszych orłów, nareszcie JEST WALKA, dobrze gramy w obronie, ale pamiętajmy żeby wygrac musimy strzelić bramkę...... I NAPRAWDE MAMY DUŻO SZCZĘŚĆIA,,,

 

Jak narazie można wyróżnić Boruca za bardzo dobre interwencję, Żewłakowa, Bąka !!! dziś naprawde grają jak obrońcy.....

 

Oby tak DALEJ --> jeszcze troszeczke szczęśćia i w końcu strzelimy !!!!!!!!!!

 

 

POLSKA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba :) Brawo dla naszych ! Waleczne Orly ! Husaria ! Walczmy do upadlego ! BRAWO !

Widzę, że browarki do głowy uderzyły ;)

Moim zdaniem WYGRAMY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich emocji nie mialem od dawna. To juz zupelnie inna gra, niz poprzedni mecz naszego "teamu". Jak dalej beda tak naciskac i troche bardziej sie skoncentruja w obronie to bedzie ciekawie... ;)

 

Dotad sadzilem, ze dosteniemy w **** przynajmniej 3:0. Teraz mam nadzieje, ze im dokopiemy.

 

ps. Rzeczywiscie - co oni sie tak slizgaja? Nawet niemcy (pierwszy rog niemcow i gleba)... ?

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak to oglądamy, dopiero w 40 min dałem posta :P Siedzę przred TV a po prawej stronie biurko z kompem (;.

 

NIECH WPROWADZI RASIAKAAAAAAAAA GRZESIU!!!!!! GRZESIU!!!!!!!!!! :lol2:

 

Przynajmniej będzie polewka (; a nie k.. mać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak to oglądamy, dopiero w 40 min dałem posta :P Siedzę przred TV a po prawej stronie biurko z kompem (;.

 

NIECH WPROWADZI RASIAKAAAAAAAAA GRZESIU!!!!!! GRZESIU!!!!!!!!!! :lol2:

 

Przynajmniej będzie polewka (; a nie k.. mać :D

 

Proponuje odstawić browce

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie rozumiem OCB z tym Rasiakiem ?

Jak to nie wiesz, przecież to nasz Joker :D

 

P.S. spoko, spoko jeszcze trochę bro mi zostało Jordan (;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bardzo rzucający się w oczy błąd Polaków: Gdy kilku niemców pędzi z piłką w stronę naszej bramki, to nasi nie atakują, tylko biegną wraz z nimi pod naszą bramkę. Oprócz tego przydałoby się więcej wrzutek w pole karne. :)

 

BTW. Brawo Smolarek. Gdybyśmy mieli dziesięciu walczących tak jak on, to wygralibyśmy MŚ jak bum-cyk-cyk. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bardzo rzucający się w oczy błąd Polaków: Gdy kilku niemców pędzi z piłką w stronę naszej bramki, to nasi nie atakują, tylko biegną wraz z nimi pod naszą bramkę. Oprócz tego przydałoby się więcej wrzutek w pole karne. :)

No dokładnie a najlepszy w tym jest Baszczyński :lol2: biegnie i patrzy się w piłkę i nogi rywala, podziwia jego buty i sznurowadła zamiast atakować, a może owłosienie na nogach mu się podoba ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Pani (ktora troszke IMO przegina) nasi graja calkiem niezle. Boruc pare razy obronil i pare razy mielismy farta. Teraz by sie przydalo dobre podanie pod bramke i strzal... Jestem zadowolony z pierwszej polowy. Widac ze nasi sie staraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bianka

Panowie i Pani (ktora troszke IMO przegina) nasi graja calkiem niezle. Boruc pare razy obronil i pare razy mielismy farta. Teraz by sie przydalo dobre podanie pod bramke i strzal... Jestem zadowolony z pierwszej polowy. Widac ze nasi sie staraja.

ale dlaczego zaraz 'przeginam'? bo jestem tutaj sceptyczna? A co mam sobie myślec o 'naszych'po tych wszystkich dotychczasowych meczach? ... B)

no i znowu moi nie dadza mi zrobic herbaty, bo tefał w kuchni! ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Bianka, idz do garow, albo posprzataj w pokoju :lol: Najlepiej wracaj na pclab, albo odwiedz forum bravo... Nikt tutaj nie chce twojego sceptycyzmu i pieprzenia o herbacie... :mur:

 

 

 

Mamy farta, strzelmy gola !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...