Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bianka

(...)

tata 100zl postawil i 450 wygra jak polscy wygraja B)

 

a kto sie założy ze mną, ze przegramy? potrzebuje troche kasy na wczoraj... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczymy chyba siusiakiem .... Czy Janas nie widzi że nie mamy żadnego napastnika na boisku ? Ani Smolarek ani Żurawski nie oddali strzału. Nic. Kompletnie. Smolarek walczy ale strzału nie oddał, wygląda jakby nie miał sił tak samo Żuraw. Jeleń jedyny co biega i próbuje cos. Dramat!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tego meczu nie oglądam. Nie podoba mi sie taki futbol - bijatyka na boisku. Wole nowoczesna piłkę z uderzeniami z dystansu i pomysłem na grę. Ale Polsce kibicuję(chociaż na niemcy postawiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bianka

Bianka, idz do garow, albo posprzataj w pokoju :lol: Najlepiej wracaj na pclab, albo odwiedz forum bravo... Nikt tutaj nie chce twojego sceptycyzmu i pieprzenia o herbacie... :mur:

straśnie jesteś nabuzowana babciu, a ja tego nie lubie.

Na pclab powiadasz mam wrócicić? A co?, doszły Cie jakies słuchy, ze ktos tam za mna niewymownie tęskni? B) Pewnie Vega, dobrze mu tak.

Tobie by sie przydała herbatka z melissy i to w podwójnej dawce... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Niemiaszki chwytaja sie coraz bardziej chamskich zagran. Pewne, ze w jutrzejszych gazetach zostanie to odnotowane...

 

leborg, a nuz sie przezre i rzygnie ? :lol: Racja, posluchajmy grobla i nie dokarmiajmy trolli :!:

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bianka

A tak w ogóle po za tymi pseudodowcipnymi wrzutkami to masz coś ciekawego do powiedzenia ?

oczywiście, ale nie każdemu.

 

 

mecz naprawdę 'udany', w stylu operacji, która sie 'udała', tylko pacjent zmarł... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Janas nie widzi że Żurawski jest do zmiany, żadnej akcji nie robimy 0 akcji, jak oni chcą wygrać nie strzelając gola ??? Wytłumaczcie mi to, a u nas bramka wisi w powietrzu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Damy rade i w dziesieciu ! Niech za Krzynowka wejdzie Dzej Dzej Okocza - Lewandowski ;] Owned - wszedl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piszecie farmazony, przecież dostaniemy zara gola, wiem że specjalnie to piszecie (; ale taka prawda. A akcji żadnej nie zrobiliśmy żeby zagroziła i ŻADNEGO STRZAŁU prócz podań do Lehmanna. Taka prawda. A remis to mogą sobie w kakao wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ale nas nachodza, jak pod Grunwaldem :lol: Damy im rade ! Jelen ma motorek, szybki jest skurczybyk ! Jak wygramy z Kostaryka, a Ekwador przegra z Niemcami, to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, nie byl to super mecz z punktu widzenia kibica (nie polskiego) bo za malo bylo gry z przodu

 

ale mysle, ze z niektorych zawodnikow cos bedzie - mysle, ze jelen sie pokazal... smolarek tez walecznie - nie mozna go obwiniac za brak strzalow... bo wlasciwie nie mial kiedy strzelic (w tej materii troche gorzej jelen... ale za to kondycyjnie chyba najlepiej z calej ekipy)

Edytowane przez wako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...