Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba bylo postawic na "Next Generation" : Brozka(odpowiednik IMO Odonkera)

Nie wiem jak wy , ale ja jakos nie widzialem za specjalnie Zurawskiego(mial byc gwiazda druzyny jak i grupy jak i nie calego Mundialu...), widac ze Bak tez odchodzi do lamusa(rozumiem : wiek i nie ta liga)

 

Wszystko przez pierwszy mecz i pechowy system 4-5-1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci wogóle chodzi? To, że ty nie jesteś wnerwiony, sfrustrowany i zawiedziony, nie znaczy, że my nie możemy... Zajmij się lepiej sobą, zamiast komentować, to co robimy. I jakie posty według ciebie są [ciach!]iane? Bo średnio to zrozumiałem... (Być może mam z tym jakieś kłopoty. :| )

ze co ?? Karaes ma racje? Co za kibic siedzi przy kompie w czasie meczu?? Ja nie mogl bym stracic zadnej minuty i to takiego spotkania!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utracona bramka , definitywnie z winy obroncow :/

Sil nie mial skubanic do pilki dobiec i przyblokowac niemca

 

Co do Janasa trzeba wiedziec ze on tez ma obowiazki i obietnice do spelnienia

obiecal ojcu ze chlopak zagra na mistrzostwach to musia zagrac :)

Inaczej trza bedzie prezenty oddac

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Janas nie zmienił Sobolewskiego (a on już nie raz załapał w najważniejszym meczu za swoją głupote bramke). Zmiany w ostatniej chwili. Niemcy strzelali w Boruca (ale miał pare ładnych akcji).... dużo szczęścia mieliśmy (nasi obrońct np Bąk ........). Po co dalej pisać...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze przegrali :( Mecz bardzo dobry, Boruc dobrze bronił zwłaszcza pod sam koniec ta akcja co niemcy niemogli trafić do bramki tylko w słupki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utracona bramka , definitywnie z winy obroncow :/

Sil nie mial skubanic do pilki dobiec i przyblokowac niemca

No a najwieksza beka ze gral niecale 15min, do tego pzrez ten kwadrans w ogole prawie nie wychodzil po za 30m (jak kazdy z obroncow) wiec sil i swierzosci powinnen miec....

IMO: Jelen sie marnuje w wisle p., Boruc jutro w Arsenalu (Kuszczak w menu;p)

 

Oby Niemcy dostali w dupe od Angoli czy Szwedow!

 

Nie wiem czy obejrze mecz z Pol vs Kost , bo juz nie te emocje, chyba ze stres ze Polacy nie zdobeda zadnego gola na mundialu i wielka wtedy kleska....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mam polewke z Was.

Ogladacie mecz z rekami na klawiszach.

Puknijcie sie w lepetyny.

Kibowac, a nie żerować na kazdej sekundzie meczu zeby jebnac gownianego posta.

Mecz dla postronnego widza byl rzeczywiscie kiepski badz maksymalnie umilajac sprawe zwykly.

Jako, ze kibocuje(my?) Polakom to odbieralem go zupelnie inaczej.

Widzialem kazdy blad Polakow, kazdy blad Niemcow, czulem zmeczenie naszych, rozpaczliwa walke o obronienie hanby przeciwnikow.

Niemcy byli lepsi, to nie ulega watpliwosci ale dopiero od czasu gdy zaczeli grac z przewaga jednego zawodnika.

Ogolnie mecz przypominal mi bardzo ten Szwedow z Trynidadem.

To niby Szwedzi byli lepsi caly mecz ale to oni maja problemy w kadrze po nim.

Szkoda, ze wymeczyli tego gola Niemcy :/

Masz jakieś problemy? Rozumiem, sflustrowany jesteś, ale to nie powód by bluzgać na Nas. Może ty się pierw puknij w łeb, zanim coś takiego napiszesz. Pomyśl 2 razy, a potem coś pisz. W sumie trochę staram się Ciebie zrozumieć. Ale pamiętaj, że to nie jest najlepsza metoda na wylewanie swych żali ;)

 

Szkoda, że tak szybko skończyła się nasza przygoda z mundialem. Musimy poczekać na następne eliminacje i dalszy rozwój wypadków. Janas - imo już jest spalony, reprezentację obejmie ktoś inny po nim, jestem o tym przekonany. Chciałbym, żeby ten cały PZPN miał zmieniony skład, od prezesa aż po zarząd. Przydałaby się taka zmiana. Czeka nas jeszcze długa i kręta droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co łamać :)

 

następne mecze:

 

Ekwador 0:1 Kostaryka

Niemcy 3:0 Ekwador

Polska 3:0 Kostaryka

 

I wychodzimy z 2giego miejsca w grupie :) (oczywiście możliwości jest wiele to jedna z nich)

 

Mecz był ładny, szkoda, że nie potrafili jakoś odciążyć bramki Boruca, bramka wisiała w powietrzu i jak juź mówiłem, strzelił ją Polak.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

strzelił ją Polak.

Chyba nie bardzo, Klose nie strzelił, Podolskiego zmienił Neuville i to on strzelił bramkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Kaeres, że mam polewkę z Ciebie. Kucyk to dobrze ujął, ja powiem, że bujasz się na tym forum jakbyś był naszym Idolem. Koniec Kropka.

 

Pokażcie mi akcje naszego zespołu, chcoiaż jedną gdzie byłby gol ?! Mieliśmy grać o wygraną tak ?? Pokażcie mi te akcje gdzie mogłaby być ta wygrana. Dla mnie grali taki sam dramat jak z ekwadorem. Oczywiście każdy ma swoją opinię i brońcie ich sobie (;. Dobrze wiecie że byłem za Polską bo nie raz to pisałem tutaj, ale patrzyłem rozsądnie na to co działo się na boisku i po 20min wiedziałem że nie mamy kompletnego pomysłu na ATAK (czyli wygraną meczu) czyli znowu DNO, i krew mnie zalewała stąd te posty przeciw Wam (na przekór:)), bo mam dosyć takiej gry naszej, gdzie nic nei gramy, biegamy bez pomysłu, nie wygrywamy żadnego ważnego meczu, co 4 lata będziemy sobie tak pokłony sami sobie robić za to że biegali po boisku. Nie klnijcie tutaj na tego Dudkę, bo jak powiedziałem nasi NIE atakwoali wogóle a bramka wisiała w powietrzu!!! Jak się nie atakuje to można TYLKO przegrać. Mają szczęście że nie było 3:0. Dlatego tak u nas jest. Nie wiem czy to do Was dociera. Powodem tego jest WSZYSTKO. Długo by wymieniać.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie wszystko jasne!!! bo wedłu teorii to nawet szanse jeszcze mamy na wyjście z grupy!!! ale...w teorii to jesteśmy napewno dużo lepsi niz w praktyce!!! :lol:

 

Kostaryka!!! Trzeba pamiętac że oni wbili 2 bramy niemcom!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to przerażenie w oczach Niemców? Se myśleli, o szajse zremisujemy z Polaczkami przecież nas wyśmieją, że nawet takim cieniakom nie potrafiliśmy gola strzelić, no ale na szczęćcie na boisko wszedł Dudka i Niemcy zachowali twarz.

A tak niewiele brakowało, gdyby fizycznie byli lepiej przygotowani to dociągnęli by remis do końca.

 

A ta porażka z Ekwadorem, no brak mi słów. Z EWKADOREM PRZEGRAĆ?!! Przecież to pasterze, oni tam w Andach graja odciętym kozim łbem, co oni wiedzą o piłce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bardzo, Klose nie strzelił, Podolskiego zmienił Neuville i to on strzelił bramkę.

Ano :) nie spostrzegłem na gorąco, ale wydawało mi sie, że komentator powiedział "I znowu ten Klose..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Janas jest beznadziejny. Żewłakow dla niego źle nie grał :D. On widział jak Żurawski prosił go o zmiane o on go trzymał 20 min. Zmiany na ostatnią minute. Teraz ma na obrone graliśmy w 10 (jego wina), silniejszy zespół... (obrona też często się gubiła). Wedłóg Janasa wsio było ok. A Kostaryka może nam jeszcze łomot dać. Jedynie Boruc coś pokazał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chyba czesc ogladala jedym okiem mecz a drugim w kompie ! to ma byc kibic ??

nie qbass, prawdziwy kibic idzie się urżnąć po meczu tak jak Ty to robisz… jesteś prawdziwym kibicem, co Ty jeszcze robisz przed kompem ?

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Kaeres, że mam polewkę z Ciebie. Kucyk to dobrze ujął, ja powiem, że bujasz się na tym forum jakbyś był naszym Idolem. Koniec Kropka.

 

Pokażcie mi akcje naszego zespołu, chcoiaż jedną gdzie byłby gol ?! Mieliśmy grać o wygraną tak ?? Pokażcie mi te akcje gdzie mogłaby być ta wygrana. Dla mnie grali taki sam dramat jak z ekwadorem. Oczywiście każdy ma swoją opinię i brońcie ich sobie (;. Dobrze wiecie że byłem za Polską bo nie raz to pisałem tutaj, ale patrzyłem rozsądnie na to co działo się na boisku i po 20min wiedziałem że nie mamy kompletnego pomysłu na ATAK (czyli wygraną meczu) czyli znowu DNO, i krew mnie zalewała stąd te posty przeciw Wam (na przekór:)), bo mam dosyć takiej gry naszej, gdzie nic nei gramy, biegamy bez pomysłu, nie wygrywamy żadnego ważnego meczu, co 4 lata będziemy sobie tak pokłony sami sobie robić za to że biegali po boisku. Nie klnijcie tutaj na tego Dudkę, bo jak powiedziałem nasi NIE atakwoali wogóle a bramka wisiała w powietrzu!!! Jak się nie atakuje to można TYLKO przegrać. Mają szczęście że nie było 3:0. Dlatego tak u nas jest. Nie wiem czy to do Was dociera. Powodem tego jest WSZYSTKO. Długo by wymieniać.

 

taa!!! no nie dogodzisz!!! jeśli ten mecz był taki sam jak z ekwadorem to ja chyba jakiś inny oglądałem!!! <_< ja nie wiem czego ty sie spodziwałeś?! że będziemy grac jak Brazylia? No stary!!! wiadomo że mamy deficyty na każdej pozycji ale i tak chłopaki dobrze zagrali!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, mógł o wiele wcześniej dokonac zmian, a on się zaszył na ławce i oglądał jakby w TV. Szlag mnie trochę trafiał jak on ściskał tą głupią butelkę. Przynajmniej 70% winy to jego decyzje/ich brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Powiem jedno: to byl najbardziej fascynujacy mecz w tych mistrzostwach, do tej por. Nie ze wzgledu, ze grali nasi, ale ze wzgledu na szybkie akcje z jednej i drugiej strony. Zacieklosc w walce i determinacje oby druzyn, a najbardziej naszych. Janas nie wyciaga wnioskow z bledow i dalej ma, co ma. Bledy w ustawieniu, chore zmiany... No nic, moze za 4 lata damy rade ! Niedlugo ME, tam mozemy powalczyc ! Panowie, czy jestescie za tym, aby reprezentacje poprowadzil trener zza granicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa!!! no nie dogodzisz!!! jeśli ten mecz był taki sam jak z ekwadorem to ja chyba jakiś inny oglądałem!!! <_< ja nie wiem czego ty sie spodziwałeś?! że będziemy grac jak Brazylia? No stary!!! wiadomo że mamy deficyty na każdej pozycji ale i tak chłopaki dobrze zagrali!!!

Myslałem, że będziemy grać o wygraną, pokaż mi chociaż tą jedną akcję, albo zaangażowanie(konstruowanie) tych akcji, strzały. Tylko się bronili nic więcej. Mieli grać o wygraną. Jeżeli podchodzisz do meczu że mają się tylko bronić to oczywiste, że z góry wisi przegrana w powietrzu, w dodatku z lepszą drużyną. Widziałeś Chorwację jak grali z Brazylią ? ATAKOWALI. Tego mi do jasnej ***** brakowało i wiedziałem po 20minutach że będzie kaplica. Jakby jeszcze nie Janas to może ściągnąłby ktoś inny wcześniej Żurawia albo w przerwie powiedział im, że najlepszą obroną jest ATAK. Nie taki finezyjny jak Brazyli, ale ATAK. Na tym polega gra w piłkę, kto nie strzela bramek ten przegrywa, a my nie stworzyliśmy ŻADNEJ sytuacji. Chęć do tworzenia akcji tylko Jeleń miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...