Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

A ja licze, ze Ekwador cos strzeli w drugiej polowie i odesle Anglie do domu. :ploom:

 

EDIT

Slonko niech wyjdzie i jest po Anglikach, juz niektorzy sie slaniaja na nogach. :lol2:

 

BTW widzieliscie Kowalczyka? Jego wyglad wskazuje na to, ze wczoraj niezle zachlal i teraz pali go rura. :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia nawet jesli wygra to tak czy siak gra wyglada jakby grali Niemcy z drugiej polowy lat 90-ych. O ile Niemcom kibcuje od czasu Itali 90 o tyle od Anglii zawsze wymagam gry na zlamanie karku i do przodu. Od kiedy maja Szweda trenera to ich gra wyglada tragicznie dla oka :(

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakze zawodza Ci faworyci w 1/8 (poza Niemcami). Dobrze ze w meczu POR - HOL nie ma faworyta , mam nadzieje na ciekawszy mecz niz Argentyny czy Anglii . To juz 1/8 a niewidac zadnej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można gdzieś bramke zobaczyć? bo niestety nie wytrzymałem 'napięcia' i zasnąłem :D

hehe - ja tak samo :D na szczescie zalapalem sie jeszcze na powtorki podczas meczu ;D (w 66 minucie sie obudzilem, a tu 1:0 :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerny Costinha , oslabil Portugalie a bardzo im kibicuje , Holendrom tez troche :) wogole to szkoda ze sie spotkaly te 2 zespoly bo oba lubie choc bardziej Portugalie.

Tak czy owak swietny mecz - wrescie po tragicznym Angli i nudnym Argentyny

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX!

 

a co do meczu Hol-Por - znowu k*rwa cwaniactwo wygrywa (mowa o Figo) od kiedy za uderzenie przeciwnika głową nie wylatuje się z boiska?

DO BOJU ORANJEEEEEEE!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ahahhaha kabaret ogladam i leze , wszyscy zaraz dostana zolta kartke , nawet czerwona mu zabrali zeby nie przesadzil

 

OMG ahahha odzyskal czerwona i sie nie zawachal jej uzyc :D

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje daja sie we wznaki w tym meczu. Sedzia powinien Deco dac czerwony kartonik moim zdaniem.

 

EDIT: A jednak dostal i dobrze. Lol o malo drugiej nie wpakowali a Holendrzy w 9 graja. Kiepsko to widze.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym dal tez kartke bramkarzowi Portugali ze te wybicia by zyskac czas. Ogolnie paskudna i brutalna gra. Jeden wielki choas. Sedzia sie ciagle mylil. Czy Portugalia zasluzyla ? Tego nie wiem bo obie strony graly brutalnie i nieczysto.Troszke taki maly zgrzyt na mundialu ale oby ostatni. Nie lubie ogladac jak pilkarze rwa sie do bicia, to nie boks...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem faworytem jednych ani drugich, natomiast ciesze sie ze 2 ma czerwone i kilku innych zolte, bo graja z anglikami a to znacznie upraszcza sprawe dla anglii ;] dlatego powiem ENGLAND !!!!! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbrzydszy mecz mistrzostw nawet nie o kartki chodzi ale ogolnie beznadziejny mecz. Holandia bez pomyslu a zmiany robione przez Van Bastena to pomylka nie wiem po co trzymal te Kyujta czy jakos tak a nie wszedl van Nistelrooy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfarciło się Anglii, która zagra z wybrakowaną Portugalią, awans awansem ale skład rozbity, niektórzy mogli mieć kartki w poprzednich meczach przecież.

kartki z fazy grupowej zostaly "zresetowane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym dal tez kartke bramkarzowi Portugali ze te wybicia by zyskac czas. Ogolnie paskudna i brutalna gra. Jeden wielki choas. Sedzia sie ciagle mylil. Czy Portugalia zasluzyla ? Tego nie wiem bo obie strony graly brutalnie i nieczysto.Troszke taki maly zgrzyt na mundialu ale oby ostatni. Nie lubie ogladac jak pilkarze rwa sie do bicia, to nie boks...

Poczatkowo kibicowalem Portugalii bo lubie ich ofensywny styl gry, ale po tym co zrobil Figo zaluje, ze nie wygrali pomaranczowi. Figo nalezala sie czerwona kartka za uderzenie glowa w Holendra w czasie przerwy w grze - tyle, ze sedzia byl odwrocony. Wtedy nie byloby faulu lokciem, ktory zaowocowal pierwsza czerwona dla Holendrow i byloby 9 Portugalczykow na 11 Holendrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...