Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

a Ukraincy za to byli najwiekszymi pechowcami mundialu bo przegrali.

Chyba ci sie cos pomieszało :D . Mimo ze dostali z Hiszpanami 4:0 i w fatalnym stylu, przez przypadek ledwo co wyciulali zwyciestwa z druzynami typu Arabia Saudyjska czy Tunezja to przeszli dalej. Trafili na rownie smiesznego przeciwniki, po godzinie pokania sie po kostkach rowniez super-fartownie wygrali.

 

Jedna z najslabiej grajacych druzyn na calym mundialu awansowala do 1/4 finalu, a wiele lepszych i lepiej grajacych nie wyszlo z grupy.

 

Nie, no rzeczywiscie pechowcy z tych Ukrainców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci sie cos pomieszało :D . Mimo ze dostali z Hiszpanami 4:0 i w fatalnym stylu, przez przypadek ledwo co wyciulali zwyciestwa z druzynami typu Arabia Saudyjska czy Tunezja to przeszli dalej. Trafili na rownie smiesznego przeciwniki, po godzinie pokania sie po kostkach rowniez super-fartownie wygrali.

 

Jedna z najslabiej grajacych druzyn na calym mundialu awansowala do 1/4 finalu, a wiele lepszych i lepiej grajacych nie wyszlo z grupy.

 

Nie, no rzeczywiscie pechowcy z tych Ukrainców

to teraz ty mnie zle zrozumiałes :)

 

Masz racje- Ukraincy mieli farta, ze wogole zagrali z Włochami, ale bawią mnie wypowiedzi typu ze Włosi znowu wygrali fartem :lol:

 

.. powiedziałem ironicznie ze mieli pecha w tym meczu bo przegrali :D ...przegrali bo byli słabsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż zacytuje sam siebie :wink:

Właśnie rozegrałem mecz Argentyna-Niemcy w PES5 :wink: , przegrałem w karnych(grajac Argentyną) :sad:

Coś czuję, że w tym dzisiejszym spotkaniu możemy się spodziewać dogrywki

Chyba zaczne częściej rozgrywać mecze w PESa przed danymi spotkaniami i w końcu uda mi się puścić buków z torbami :wink: :lol:

 

Co do samego meczu Arg-Niem chyba już wszystko zostało powiedziane o sędziowaniu.

Chyba wszyscy pamiętamy w jaki sposób 4 lata temu żółtki doszły tak daleko, w tym roku mamy to samo ze szwabami. Już dziś mogę obstawić w ciemno - w następnym mundialu jedną z drużyn grających w półfinale będzie RPA...

 

 

Teraz tak sobie myślę, że jak już Niemcy mają grać w półfianale to niech awansują do finału i tam dostaną tęgie lanie.. Wtedy to ich najbardziej zaboli i z przyjemnością będę oglądał ich rozpacz i łzy... :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkopy wygraly ...trudno ...moze z pomoca sedziego, ale to juz malo wazne ...jednak postawa "kibicow" poprostu upewnilo mnie w przekonaniu ze ja tego narodu nie trawie :mad: i nie mowie tu juz o rzucaniu kubkami w wynoszonego bramkarza, ale o tym w[ciach!]iajacym gwizdaniu jak tylko argentyna byla w posiadaniu pilki

 

banda ograniczonych kiboli !!

 

mam nadzieje ze makarony skutecznie wymecza helmutow, a moja ukochana brazylia postawi kropke nad "i"

 

calkowicie stracilem szacunek dla naszych zachodnich sasiadow !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Właśnie wróciłem z meczu Niemcy Argentyna i musze przyznać, że kibice niemieccy zachowywali sie naprawdę po chamsku. Koło mnie siedział taki typ, że aż się prosił aby mu przypier.... Spodnie mu spadały i siedział z połową gaci na wierzchu - taki normalny wieśmak. Dobrze, że siedziałem za nim bo strasznie pluł jak krzyczał. Gwizdy i wrzaski typu "schwul" leciały po całym stadionie przy każdej lepszej akcji Argentyńczyków. Po prostu hołota. . A poza tymmeczyk spoko, szkoda tylko że Argentyna odpadła. To zwycięstwo się im należało a nie Niemcom.

Edytowane przez Excray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może zamienić to powiedzenie w - sędzia sprzyja gospodarzom

W 100% zgadzam sie. Dlaczego pilka nozna to taki zacofany sport, dlaczego nie wykorzystuje sie powtorek. Paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna wczoraj nic nie pokazala oprocz tego ze potrafia sie bic :mrgreen:

Ja tam nie widzialem ani ich pieknych podan, nawet strzalow jak na lekarstwo. Niemcy poprostu ich ograli i tyle.

 

Wpierw wszyscy mowili ze Kostaryka sprawi niespodzianke, potem ze My im pokazemy a nastepnie Ekwador wskaze gdzie ich miejsce. Po wyjsciu z grupu wszyscy twierdzili ze Szwedzi rozwala Niemcow (a bylo odwrotnie). Teraz ze Argentyna pokaze prawdziwy football :lol:

No i Niemcy nadal sa w turnieju :)

 

Tabela wszechczasow nie klamie http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73018,3383993.html

 

Do tego Niemcy i Brazylia to tez dwie najbardziej utytulowanie druzyny - obie az 7 razy grali w finale i do tego obie reprezentacje dwukrotnie zajely III miejsce. Pod zwzlgedem medali za Brazylia i Niemcami jest wieeeelka przepasc.

Nie mozna tego tlumaczyc ze Niemcy maja farta... jakby mieli to by tych medali nie bylo. Do tego prawie co drugie Euro konczy sie z udzialem Niemiec w finale.

 

 

Nie tweirdze ze Niemcy awansuja na tym turnieju do finalu, Niemcy nawet gdy sa wielkie nigdy nie lubily grac z Italia (np: Sukces na Euro 96 a tylko remis z Italia w grupie, przegrany final w 82 itp ).

 

 

 

Mam cos na pocieszenie dla kibicow Maradony :mrgreen:

 

Argentyna robi postep. 4 lata temu nie wyszli z grupy, teraz zaszli az do cwiercifinalu :) Powtorzyli sukces sprzed 8 lat gdzie tez doszli do az cweircfinalu :mrgreen: Kiedy ostatni raz grali dalej niz cwiercfinal ? 16 lat temu :) Nie odrazu Rzym zbudowano ;) Moze na nastepnym Mundialu wejda do czworki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna wczoraj nic nie pokazala oprocz tego ze potrafia sie bic :mrgreen:

Ja tam nie widzialem ani ich pieknych podan, nawet strzalow jak na lekarstwo. Niemcy poprostu ich ograli i tyle.

 

Wpierw wszyscy mowili ze Kostaryka sprawi niespodzianke, potem ze My im pokazemy a nastepnie Ekwador wskaze gdzie ich miejsce. Po wyjsciu z grupu wszyscy twierdzili ze Szwedzi rozwala Niemcow (a bylo odwrotnie). Teraz ze Argentyna pokaze prawdziwy football :lol:

No i Niemcy nadal sa w turnieju :)

 

Tabela wszechczasow nie klamie http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73018,3383993.html

 

Do tego Niemcy i Brazylia to tez dwie najbardziej utytulowanie druzyny - obie az 7 razy grali w finale i do tego obie reprezentacje dwukrotnie zajely III miejsce. Pod zwzlgedem medali za Brazylia i Niemcami jest wieeeelka przepasc.

Nie mozna tego tlumaczyc ze Niemcy maja farta... jakby mieli to by tych medali nie bylo. Do tego prawie co drugie Euro konczy sie z udzialem Niemiec w finale.

Nie tweirdze ze Niemcy awansuja na tym turnieju do finalu, Niemcy nawet gdy sa wielkie nigdy nie lubily grac z Italia (np: Sukces na Euro 96 a tylko remis z Italia w grupie, przegrany final w 82 itp ).

Mam cos na pocieszenie dla kibicow Maradony :mrgreen:

 

Argentyna robi postep. 4 lata temu nie wyszli z grupy, teraz zaszli az do cwiercifinalu :) Powtorzyli sukces sprzed 8 lat gdzie tez doszli do az cweircfinalu :mrgreen: Kiedy ostatni raz grali dalej niz cwiercfinal ? 16 lat temu :) Nie odrazu Rzym zbudowano ;) Moze na nastepnym Mundialu wejda do czworki ;)

 

taa

a niemcy popisali się czymś oprócz gwizdów kiboli ??

NIE

a dwa obronione karne przez Lehmanna nie powinny być uznane - bo za wcześnie ruszył z bramki (chyba że się mylę)

Argentyna nie błyszczała - moim zdaniem ten zespół miał potencjał na finał - tyle że drużyna nie zawsze chodzi jak szwajcarski zegarek - może skład czy ustawienia za często się zmieniają ... jak by u niemców nie było pary Podolski - Klose to wątpię żeby im się gra kleiła

Szkoda

Lubię Niemców - ale Argentynę bardziej :D

Ciekawe dlaczego Messi nie zagrał ...

są gdzieś materiały video z mundialu ?

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa

a niemcy popisali się czymś oprócz gwizdów kiboli ??

NIE

Tak, bardzo dobrze wykonane karne, mocne i precyzyjne.

a dwa obronione karne przez Lehmanna nie powinny być uznane - bo za wcześnie ruszył z bramki (chyba że się mylę)

są gdzieś materiały video z mundialu ?

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/highlights.html

Tutaj można obejrzeć najciekawsze momenty meczu i ocenić, czy Lehman za wcześnie wyszedł z bramki (chyba tak, minimalnie..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie... Czemu FIFA nie wprowadzi koordynacji sędziego z monitoringiem? 10 sędziów przy monitorach którzy oceniają sytuację... czemu nie? bo nie mogliby sprzedawać meczy więcej? Te mistrzostwa świata to jest żałosna farsa jeśli chodzi o sędziowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal remis w meczu Anglia-Portugalia i czerwona kartka dla Rooneya ;]. Nawet mecz nie jest taki nudny. Ale sędziego poniosło.

Za specjalne kopniecie w krocze czerwona kartka sie nalezala. Fakt, ze powinien gwizdnac wczesniej na faul na Rooneyu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ewidentny błąd sędziego, bo była szarpanina i faul, powinien przerwać. Czerwona kartka to głupota, poza tym karny powinien być, ale ofkz ślepy nie widzi ręki, a monitoringu nie ma, bo nie zarobiliby na sprzedanych meczal... żal.fifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ewidentny błąd sędziego, bo była szarpanina i faul, powinien przerwać. Czerwona kartka to głupota, poza tym karny powinien być, ale ofkz ślepy nie widzi ręki, a monitoringu nie ma, bo nie zarobiliby na sprzedanych meczal... żal.fifa

Reka nabita przy ciele - gdyby za takie "granie reka" sedzia dyktowal karne, to mielibysmy niezle spektakle na boisku, kiedy napastnicy zamiast do ramki strzelaliby po obroncach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie oczy czy tylko sluchacie pr0 szpakowskiego ? faulu na Roneyu nie bylo dlatego gre puscil a kop w nabial ewidentny i jeszcze puzniejsze przepychanie sie z C.Ronaldo - czerwona za caloksztalt tej akcji jak najbardziej sluszna.

 

Ps. niesamowita gra Hergravesa - czy jak go sie tam pisze

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za specjalne kopniecie w krocze czerwona kartka sie nalezala. Fakt, ze powinien gwizdnac wczesniej na faul na Rooneyu.

Dobrze że go kopnoł bo sezia był ślepy i nie widział jak tamten go trzyma, a to że dostał czerwoną to żenada :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol patrzyles dobrze czy kibicujesz Anglii ? to Rooney trzymal za nogi oby dwoch. No ale przeciez Szpakowski guru wszystkich polakow powiedzial ze byl faul no to musial byc przeciez nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: LOOOL to mamy jakąś nową definicję, bo gdyby tej ręki nie było, piłka poleciałaby dalej a tam byli napastnicy... ewidentny karny.

 

takie sytuacje sa zazwyczaj kontrowersyjne , bo jak kto spowiedzial wczesniej niektorzy napastnicy nie majac pomyslu na gre w polu karnym specjalnie celowali by w rece obroncow :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol patrzyles dobrze czy kibicujesz Anglii ? to Rooney trzymal za nogi oby dwoch. No ale przeciez Szpakowski guru wszystkich polakow powiedzial ze byl faul no to musial byc przeciez nie ?

Szpakowski to frajer, widziałem i zdania nie zmienie. Tak kibicuje Angli bo Portugalia gra jak wieśmaki. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...