Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie tez nie przepadam za wloska reprezentacja. Lubie kilku zawodnikow tj. SuperPippo, Alex del Pierro, Gattuso, Nesta, Buffon, Pirlo, Zambrotta i paru innych. :P Lige wloska lubie bardziej. :) Z niemieckiej reprezentacji tylko Lukasza Podolskiego lubie. :P A najbardziej dziala mi na nerwy Beckenbauer. :mur: O matko, ile bym dal by zobaczyc dzisiaj jego 'minke' po przegranym meczu przez Niemcow. B-)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kluczowe dla dzisiejszego meczu bedzie to kto strzeli pierwsza bramke, nie mozemy sie takze nastawiac ze zobaczymy zbyt wiele goli, chociaz nigdy do konca nie wiadomo.

 

miejmy nadzieje ze niemcy przegraja, starczy tego dobrego Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Lubie kilku zawodnikow tj. SuperPippo, ... , Gattuso...

:blink: Oszalałeś :D Tych typów nie trawie szczególnie tego pierwszego "asa", którego styl gry przypomina śpiącą baletnicę, która chce iść spać, ale nie może sobie znaleźć miejsca na boisku :lol: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówie, że Niemcy dziś wygrają, a pomoże im w tym sędzia :wink: Prawie każdy z Was ostatnio nie dopuszczał do wiadomości, że Canarinhos odpadną, tak samo teraz większość twierdzi i chce, żeby wygrali Włosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Oszalałeś :D Tych typów nie trawie szczególnie tego pierwszego "asa", którego styl gry przypomina śpiącą baletnicę, która chce iść spać, ale nie może sobie znaleźć miejsca na boisku :lol: pozdro

hehe

Inzaghi jest the best. :D Pilka odbija mu sie od nogi, glowy, tulowia i wpada do bramki. :) Nieraz mam polewke z niego z kumplami, ze zamiast strzelac z glowy pilka odbila mu sie od innej czesci ciala i zdobyl bramke. :P Ten instykt strzelecki, ktory posiada jest niesamowity. Umiejetnosci czysto pilkarskich nie ma za duzych, ale za to zawsze pilka spada tam gdzie on jest. Taki maly magik od przewidywania gdzie pilka sie znajdzie w danym momencie. :D Gattuso lubie natomiast za jego walecznosc. Zawsze podrywa kolegow do walki i nigdy nie odpuszcza. Taki typ wojownika, ktorych niestety jest jak na lekarstwo, a szkoda bo pilka nozna z wieksza iloscia takich zawodnikow bylaby o wiele ciekawsza.

 

 

A ja Wam mowie, ze Niemcy dzisiaj leca. :P Po odpadnieciu wiekszosci druzyn ktorym kibicowalem mam nadzieje, ze chociaz druzyna Niemiec nie zagra w finale. Niech dzisiaj wiekszosc pilkarskiego swiata usieszy sie z odpadniecia gospodarzy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba pierwszy raz jestem za krajem makaronu i pizzy ;) (chociaż nic nie mam do zadnego państwa).

Moj tym na dzisiejszy mecz to:

Włochy 1 - 0 Niemcy

 

Chociaż nie zdziwiłbym sie jak by było 0:0 nawt do karnych :/. Tak wałśnie Włosi graja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej z dwóch grających dziś drużyn specjalnie nie lubię, a jednak wolałbym, żeby wygrali Włosi. Niech rozwalą Niemców, którzy wyeliminowali moją ulubioną Argentynę :sad:

Jednak patrząc ze strony zdrowego rozsądku stawiam w dzisiejszym meczu na Niemców, wygrają, raczej bez dogrywki...

 

...12 minut do meczu, sędzia po raz ostatni otwiera w szatni walizkę i przelicza $$$ od Niemców... lol :D (może tak właśnie jest?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no póki co jestem zaskoczony postawą Włochów - to Niemcy jak narazie grają jak panienki.

Tempo meczu naprawde zaskakuje - na + oczywiście.

Bardzo podoba mi się gra Grosso. Totti IMO do zmiany. Klose jako jedyny coś gra w drużynie naszych zachodnich sąsiadów - Ballack porażka - więcej fauluje/symuluje niż gra w piłkę.

 

Pierwszy raz w życiu chcę żeby to Włosi wygrali :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze Wlosi dominowali. Przeciez pierwsze 30 minut to niemcy byli spuchani do obrony. A dokladnych strzalow i sytuacji podbramokowych mieli Wlosi nie mowiac juz o tym ze czesciej byli przy pilce. Chce aby to Wlosi zagrali w finale :)

 

Ballack to tam biega co najwyzej Schneider ..... no cos tam strzelil ponad poprzeczka ale to niewiele IMO

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna boje się, że nie wiem jak ale Niemcy jakimś fuxem zdobędą tą bramkę i znajdą się w finale :?

ps.

TOTTI DO ZMIANY!!!! Co ten koleś robi to szok - od zawsze IMO był przereklamowaną gwiazdą wykreowaną na potrzeby Serie A - setki niecelnych podań, boi się fauli, cofa nogę w chwili gdy mógłby wywalczyć cenny rzut wolny. PIRLO dzisiaj pokazuje klase - zawsze w cieniu - czy to Tottiego w reprezentacji czy też Kaki w Milanie - IMO jeden z najlepszych zawodników mistrzostw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezu jak ja sie ciesze : DDDDDDD

nie tylko niemcy potrafia strzelac gole w ostatnich minutach, zemsta za polakow ]:->

niech poczuja jak to jest przegrac mecz w ostatniej minucie :]

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee niemcy spadówa HAHAHAHAHHAAHHAAH :D :D :D :D :D :D B-) B-) B-) B-) , finał włochy-francja na 99.9% :wink:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...