Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

No oby nie zakonczylo sie karnymi sawyer.. mowie o jutrzejszym. A ten ? Jak narazie spie po 45 minutach. Nie lubie karnych bo wiadomo ze to loteria, ale chyba bardziej ode mnie nie cierpia karnych Anglicy... icon_wink2.gif

EDIT: No i 1:0 dla Niemcow

EDIT2: Petit wpakowal samoboja.. to chyba juz koniec ..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprowadzenie Petita to była świetna decyzja :lol:

niestety

Niemcy skończą MŚ z medalem :?

 

ps.

C.Ronaldo ma talent ale jak go ktoś nie nauczy myśleć na boisku to będzie na każdym stadionie wygwizdywany za symulowanie...

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze zwycięstwo Francji i będę jak najbardziej zadowolony z wyników.

 

PS. 4 bramki, faktycznie kolejny "nudny mecz bez bramek" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze zwycięstwo Francji i będę jak najbardziej zadowolony z wyników.

 

PS. 4 bramki, faktycznie kolejny "nudny mecz bez bramek" :lol:

Nie liczy sie ilosc a jakosc. ;]

Chyba cyklon b rozpylili, bo jak nie szmata to samoboj... mi sie zbytnio meczyk nie podobal, Portugalia nie grala na wysokich obrotach, zupelnie jakby jej nie zalezalo na grze. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.- powiedzmy "szmata"

2.- wiadomo

3.- piękna brama, team geist co prawda pomógł (lata z leksza nieobliczalnie), ale uderzenie 1sza klasa.

 

PS. thical, wstaw swoją fotę na ftp'a, ocenimy jaki z ciebie pretty boy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chcialem aby Portugalia wygrala, ale Niemcom się nalezal ten medal ;] O wiele ladniejszy futbol prezentuja ( w dużej mierze dzieki trenerowi) niz 4 lata temu. Najwazniejsze ze nie zdobyli pucharu swiata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thical, wstaw swoją fotę na ftp'a, ocenimy jaki z ciebie pretty boy.

zdziwil bys sie B-)

 

 

a powaznie i szczerze mowiac Niemcy grali jako jedni z nielicznych do samego konca pilke ofensywna , strzelili najwiecej goli w mistrzostwach , i niewiem gdyby nie zadufani pilkarze jak Klose czy Ballack i obrazliwe Niemieckie gazety oraz slabi kibice to kto wie moze bysmy wszyscy im kibicowali i mozna by powiedziec ze nalezal im sie ten medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele co z wami ? ja tez nie lubie niemcow jako kraj, ale ich druzyna jest super. mlody i odwazny szkoleniowiec preferujacy ofensywny styl gry + ciekawa mloda ekipa = ciekawe mecze z ich udzialem :] najskuteczniejsza druzyna tego mundialu, na 90% złoty but dla ich pilkarza i jedna z najladniej grajacych druzynna tym mundialu, ale przeciez wy jestescie zapatrzeni w tego wiecznego dryblera i kiepskiego aktora (kiepski bo sedzia sie nie nabiera na jego teatrzyk) ronaldo. na dodatek jeszcze dwulicus (przed meczem kumpel, a w meczu zachowuje sie wobec niego niefair i puszcza oczko jak dostal czerwona kartke). wogole tak sie podniecacie ta portugalia, a prawda jest taka ze oni przez caly turniej nic nie grali! ciesze sie ze figo zaliczyl asyste w swoim ostatnim meczu a tak to precz z tą "europejska brazylia" haha kto to wogole wymyslil

 

@thical

mnie oni tez denerwowali i te brukowce niemieckie, dlatego tez kibicowalem wlochom w polfinale ;] (gdyby nie to, to bym kibicowal jednym i drugim, bo obie repry lubie)

aha i jescze jedno: niemcy jako spolecznosc lubia nas, a przynajmniej nic do nas nie maja, a my? szkoda gadac ...

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie:) ale szkoda że broni Oli zamiast Lehmana bysmy mieli pojedynek 2 najlepszych bramkarzy :D

2 Najlepszych bramkarzy ? Lehmann tak, Ricardo nie. Drugim najlepszym bramkarzem tego mundialu jest Buffon. :) Ciekawe czemu nie Barthez ? ;) :P (a chciałbym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ronaldo pokazal dzisiaj klas :angry:. Najlepsze bylo jak kamera pokazala replay. Biegnie Ronaldo, widzi, ze go doganiaja Niemcy, Ronaldo potyka sie o co? Nie wiem, po prostu leci, odwraca sie patrzy na sedziego, i takim skruszonym wzrokiem patrzy na sedziego, i leci, leci, az boom na glebe o trawe :lol:.

 

Ah joo,cos mi te mistrzostwa nie podchodza... Taka jakas brzydka pilka :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam go lubie , za swietne rzuty wolne , to jak pieknie czesto gubi obroncow i sztuczki ktore jak juz wyjda sa 1 klasa - musi go ktos tylko oduczyc tego aktorstwa , mam wrazenie ze on juz to robi automatycznie

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny mecz był, Niemcom się IMO należało te 3 miesjce, a nawet lepiej. Świetnie przygotowana drużyna, wspaniały trener, a że kibice czy prasa się zachowuje jak się zachowuje to inna sprawa. Chociażby sam fakt organizacji mistrzostw w ich kraju. Co do Portugalii, no to mieli pecha z tym samobójem, ale Figo przynajmniej asystę potem zaliczył i na pewno mu to humor poprawi na zakończenie kariery. Odnoszę jeszcze wrażenie, że dzielny Christiano "Wielki" Ronaldo może rownie dobrze występować z naszą kadrą skoczków narciarskich w tym sesonie - świetne wybicie, piękny, subtelny lot i ten błagający wyraz twarzy do sędziego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne rzuty wolne? dobry joke. swietnie rzuty wolne to bija juninho, pirlo czy beckham, a co do gubienia obroncow to na tym mundialu mu to nie wychodzilo - raczej upadal przy bblizszych kontaktach ...

 

@Egzequitor - Cristiano a nie Christiano ;]

@Thical - popraw sobie tego razacego byka w zdaniu ;p

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne rzuty wolne? dobry joke. swietnie rzuty wolne to bija juninho, pirlo czy beckham, a co do gubienia obroncow to na tym mundialu mu to nie wychodzilo - raczej upadal przy bblizszych kontaktach ...

 

@Egzequitor - Cristiano a nie Christiano ;]

@Thical - popraw sobie tego razacego byka w zdaniu ;p

 

nie zgadzam sie :) Beckham byl dobry kiedys , Pirlo ok , Juninho nic nie pokazal a C.Ronaldo podoba mi sie za to ze praktycznie przy rzutach (cos mam z tymi zutami) wolnych zadko kiedy wali w trybuny , raczej zawsze w swiatlo bramki i niewiele brakuje - tak bylo podczas tych mistrzostw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i rzadko wali w trybuny ale jak on strzela to byly to strzaly w bramkarza, a z tymi wolnymi to ja mowilem tak ogolnie, a nie dokladnie o tych mistrzostwach. juninho pokazal cos z meczu japonia, a z francja caly zespol nie istnial wiec i nie mial jak za bardzo czegos pokazac wiekszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Kto dziś wygra finał??? :D

 

Ja stawiam na FRANCE

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...