Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

I tak połowa flag zostanie spalona jak nie po pierwszym to po drugim meczu :)

 

 

zart

 

 

Ja już jutro zrobię zakupy na mundial, lece do Bierdonki, polecam te chipsy po 2 zł - wypełnione po brzegi w róznych smakach. 2 paczki na cały wieczór...

 

...Piwa z Biedronki nie polecam :)

 

Nie wiem jeszcze czy mecz oglądnąć w pubie czy w domu. Emocje w pubie są nieco większe, tzn jest dosć głośniej i jest telebim, cieszy mnie to że mecz bedzie o 20 00 - taka odpowiednia pora :)

 

PS. Nawet Surmaczowa w Klanie mówiła kiedy dokładnie będzie grać polska reprezentacja - taka kryptoreklama dla starszej publiczności pamietającej czasy Orłów Górskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najbliższy mecz obejrze w... pracy. Zresztą tak jak i wszystkie pozostałe.

 

 

Ale nie narzekam, przynajmniej będziemy oglądać niezłą ekipą a na piwo skoczy się po robocie :wink:

W telewizor jesteśmy już zaopatrzeni (była ściepa i chwyciliśmy coś na allegro :D ), więc nie ma mowy przepuścić żadnego spotkania z MŚ :-P :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo właściwie kto będzie spiewał hymn (jeśli ktoś w ogóle bedzie) ?

Nikt nie będzie śpiewać, mają być grane tylko oryginalne hymny bez wokalu. Po tym co usłyszeliśmy 4lata temu, to i dobrze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najbliższy mecz obejrze w... pracy. Zresztą tak jak i wszystkie pozostałe.

Ale nie narzekam, przynajmniej będziemy oglądać niezłą ekipą a na piwo skoczy się po robocie :wink:

W telewizor jesteśmy już zaopatrzeni (była ściepa i chwyciliśmy coś na allegro :D ), więc nie ma mowy przepuścić żadnego spotkania z MŚ :-P :cool:

Nam w pracy stawiaja telebim :) Pracujemy normalnie 16-24 ten tydzien (II zmiana) a w tym 15-21, pozniej mecz i do domu :) I jeszcze platne te 2h meczu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas towarzyskiego meczu Francja-Chiny napastnik reprezentacji francji Gibril Cisse doznał paskudnego złamania nogi w piszczeli.normalnie było widać jak noga w piszczeli składa sie jak z plasteliny...tragicznie to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas towarzyskiego meczu Francja-Chiny napastnik reprezentacji francji Gibril Cisse doznał paskudnego złamania nogi w piszczeli.normalnie było widać jak noga w piszczeli składa sie jak z plasteliny...tragicznie to wyglądało

To tak jak kiedyś Larsson. Mam to na kompie. Rzeczywiście paskuda :unsure: :unsure:

Ballack nie zagra najprawdopobniej przeciwko Kostaryce (kontuzja łydki). Oby sie nie wyleczył do 14 :D :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak Szwaby sobie poradzą. W końcu Kostaryka to nie jest jakaś potęga i można ją ograc bez takich podstawowych zawodników.

Ale bez Ballacka z Polakami będzie ciężko. I bardzo dobrze. :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Govou też jest całkiem niezły, ale szkoda Cisse. Pamiętam jak walczył po kontuzji o miejsce w 11 Liverpoolu. Może i tym razem mu się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja myślę, że trudno będzie nam wyjść z grupy. Wirtuozami futbolu to my niestety nie jesteśmy. Nie ma co się oszukiwać, nie mamy bardzo dobrych zawodników. Mamy dość przeciętnych graczy i raczej myślę, że nie mamy za bardzo czym się podniecać. Owszem wierzyć trzeba w naszych, bo wiara czyni cuda. Ja myślę, że jak wyjdziemy z grupy to już bedzie duży sukces. Ale ogólnie poziom naszej polskiej piłki jest tragiczny. Reprezentacja taka sobie, Janas wybrał kontrowersyjny team, nie każdemu się musi podobać. Ja myślę, że chłopakom trzeba dać szanse, niech coś pokażą, niech zagrają na max swoich możliwości. Po mundialu przyjdzie czas na analizę. Zreszta przekonamy się po naszych meczach grupowych, jak to jest z naszym poziomem. Myślę, że jak będziemy grać pressingiem i nie ustępować rywali na krok, może być dobrze. Trzeba trzymać kciuki i cieszyć się, że reprezentacja po raz 2 z rzędu gra na mundialu. Bardzo bym chciał, abyśmy z grupy wyszli. W końcu w piłce nożnej nie ma słabych drużyn, udowodniła to Grecja na Euro. Każda drużyna z 32 może sprawić nie lada niespodziankę.


Odnośnie moich typowań: Niemcy - Kostaryka (2:0); Polska - Ekwador (3:1)

Chciałbym finał: Argentyna - Brazylia :D Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co naobstawiałem na to wyszło mi, że w finale zagra Polska z Czechami i wygrają 3:1 :)

 

tutaj macie plik excela http://www.excely.com/world-cup-2006.html z rozpiską meczów, można samemu uzupełniac wyniki, prorokować itp :) - bez hasła nie można edytować ani zmieniać funkcji. Polska wersja dostępna z uwzględnieniem strefy czasowej. Jeśli ktoś podawał to sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chciał byś finału

 

Polska - Brazylia? ;)

 

Ja bym chciał, ale ze to praktycznie niemozliwe... no coż

Ja bym wolal Polska - Trynidad i Tobago ;) Mielibysmy wieksze szanse go wygrac :lol:

 

Mam nadzieje, ze w tym roku Hiszpania zagra w finale :D ooooolllllleeeeeee :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było podobne, ale to które Ty podałeś jest lepsze :D

Rzeczywiście lepsze, bo full automat :)

No i chiński mozna ustawić zarówno tradycyjny jak i uproszczony :D

Mnie tam wyszedł finał Brazylia Argentyna i o 3 miejsce Francja Anglia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Skoro tak uwaza, to mu gratuluje :mur: a Polakom gratulujemy Zywca :lol: Z Ekwadorem damy rade, zalozenie zaklada 2, lub 3:0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...