Jump to content
krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Recommended Posts

mam nadzieje ze wygramy, ale jesli przegramy a pokarzemy dobry football to takze bede zadowolony, bedzie wtedy widac ze gralismy co sie dalo ale mimo to braklo umiejetnosci badz troche szczescia :)

POLACY ! DAJCIE Z SIEBIE WSZYSTKO ! JESTEM Z WAMI !

Juz slychac spiewy na trybunach w wykonaniu naszych rodakow. :D Jestem pewien, ze polscy kibice zmiota poziomem niemieckich. :D Jak druzyna sie dostosuje do ich poziomu to bedzie dobrze. :D

POLSKA!!!!!!!!!!!!!

Ile bym dal by byc na tym meczu. :D

Wróżka Groblasta mówi ze bedzie 2:1 dla naszych...o tym czy ma racje przekonacie sie juz w nastepnym odcinku "megaglupich postow" Badz z nami i Ty!!

I sie zaczelo widowisko. Smolarek z przdu...

POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA

Ladnie gramy, widac, ze chlopaki mysla co robia. Gramy dobrze w ataku, choc troche niecelnie. Niemcy troche sie gubia, ale sa skuteczni, dobry atak pozycyjny. Ladnych kilka sytuacji mielismy, jestem dobrej mysli :D Sedzie troche przesadza, bo widac, ze 'troche' jest za Niemcami... ;/

słysze jakieś okrzyki, rodzina oglada, ale pewnie nie ma sie czym eksytowac. Przegramy z dwa zero, w najlepszym wypadku. B)

Wyjdz :evil:

Dzisiaj widac, ze jestesmy agresywni i waleczni ! Oby tak dalej, a wygramy !

Edited by Antar1us

Jaka z Ciebie Polka ? Ogladasz mecz ? Nie. To sie nie wypowiadaj w temacie, jak sie nie znasz, a tym bardziej nie ogladasz spotkania. Dzisiaj graja wysmienicie !

WYGRAMY!

a czy to moja wina babciu, zem sie tu urodziła? gdybym miała wybierac, to bym wybrała jakiś porzadny kraj bardziej na południu europy, może MOnaco?... ale wracajac do tematu : to chyba ktoś kogoś faulował? rodzina tak kibicuje, ze mam relacje na żywo.

Nie chce mi sie uprawiac z toba polemiki, bo nie zaslugujesz na to, by zwracac na ciebie uwage.

Babcia, to moze jestes ty... :twisted: Ja najwyzej moge byc dziadkiem... :twisted2:

Panowie, damy rade i wygramy ! :gitarzysta2:

Edited by Antar1us

Powiedzcie mi czy Szpakowski ogląda inny mecz ? Cały czas mówi, nasi dobrze grają, widać tą waleczność itd. no n/c ja tu widzę beznadziejną grę, 0 ataku i 0 celnych podań nie mówiąc o tym, że nasi nie umieją przyjąć piłki. CZARNO TO WIDZĘ. Nasi dostaną bramkę i na 100% się załmią, wtedy niemcy ich pogrążą.

Powiedzcie mi czy Szpakowski ogląda inny mecz ? Cały czas mówi, nasi dobrze grają, widać tą waleczność itd. no n/c ja tu widzę beznadziejną grę, 0 ataku i 0 celnych podań nie mówiąc o tym, że nasi nie umieją przyjąć piłki. CZARNO TO WIDZĘ. Nasi dostaną bramkę i na 100% się załmią, wtedy niemcy ich pogrążą.

to raczej TY ogladasz inny mecz :lol:

Nie chce mi sie uprawiac z toba polemiki, bo nie zaslugujesz na to, by zwracac na ciebie uwage.

Babcia, to moze jestes ty... :twisted:Ja najwyzej moge byc dziadkiem... :twisted2:

Panowie, damy rade i wygramy ! :gitarzysta2:

no to dlaczego wygladasz jak babcia? ja tak nie wygladam w żadnym razie i nigdy nie bede! B)

no i dlaczego ciagle nie strzeliliśmy panowie żadnej bramki? to jakaś ... strategia?... B) ;)

ze niby za co ten wolny w 44 ? o_O bo nie bardzo rozumiem co sie stalo :|

spalony...

troche nam szczescie sprzyja ,ale podobno sszczescie sprzyja glupcom i statkom o nazwie enterprise ;]]]]]

I polowa w wykonaniu Polakow bardzo dobra :) teraz tylk ostrzelic bramke i utrzymac :D normalnie jak ten podolski tak uciekl w tej ostatniej akcji to serducho w przelyku mialem :D ale naszczesnie nam siee poszczescilo :) no nic zostaje tylko wygrac :D Niemcy wyraznie sobie nie radza :) jestem pelen optymizmu :D

Wreszcie haslo "Waleczni i niebezpieczni" ma swoje uzasadnienie. :) Polacy tak trzymac dalej, a pokonamy Niemcow. :D

Do boju POOOOOLLLLLSSSKKAAAA!!!!!!!!

BTW. widzieliscie co powiedzial Klose po nie wykorzystanej sytuacji? :lol:

BTW2. Podolski ma chyba jakas blokade psychiczna, pewnie zaluje w glebi serca, ze nie gra w czerwonym trykocie.:D

Edited by Santi

Guest
This topic is now closed to further replies.

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.