Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Z taka gra Aregentyne widze w finale.

:huh: Przesadzasz. Argentyna tak gra bo SCG to nie jest wymagajacy przeciwnik ,lepsze wrażenie zrobiła na mnie po wygranej z WKS.

Whcodzi Tevez :D wg. mnie najlepszy piłkarz Argentyny.

Czerwona dla Kezmana. :lol2:

4:0 :-P

Edytowane przez 3qu!l!br!um

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy jednego trenera ktory gorzej przygotowal dobra druzyne niz Janas Polske. W tej chwili ten mecz to juz jest kopanie lezacego...

 

5-0 to juz jest kopanie nieprzytomnego lezacego...

 

6-0 niesamowicie gra Argentyna kazda akcja to GOL

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze siedze w pracy i nie moge ogladac meczu.

Ale tutaj jest lepiej niz na wp.pl na zywca.

Co kopniak to relacja. Brawo chlopaki

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeee tak liczyłem że Tevez i Messi strzelą po bramcę, dzięki temu się poczują pewnie i Argentyna pójdzie jak burza w następnych meczach :D 6:0!!!!!!!!!!!!!!!!! Messi 6 gola ;) 5 Tevez ;]. Ale ładnie to Tevez zrobił najpierw siatka a później wyczuł i nogą zastopował piłkę i obrońca się zatrzymał:D Cudnie grają...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze siedze w pracy i nie moge ogladac meczu.

Ale tutaj jest lepiej niz na wp.pl na zywca.

Co kopniak to relacja. Brawo chlopaki

Po raz kolejny mam polewke z Was.

Ogladacie mecz z rekami na klawiszach.

Puknijcie sie w lepetyny.

(...)

WTF? :blink: :lol2:

 

A mecz faktycznie niesamowity, Argentyna dosłownie wgniotła ich w ziemię.

 

edit- dla mającego problemy z rozumieniem słowa pisanego "kolegi" wyboldowałem pewne fragmenty. Widać mamy na forum Dr Jekyll'a & Mr. Hyde'a.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna? OLE ! :D pogrom :D kurde 2:0 moglo byim wystarczyc :P siadl bymi kupon z dokladnym wynikiem przynajmniej :P ale widac po prostu jak oni sie bawia pilka, jak sa swietnie przygotowani taktycznie, ale jednoczesnie graja z polotem, a bramka cambiasso to najpiekniejsza akcja w tych mistrzostwach razem z akcja po ktorej torres strzelil bramke w srode. mam nadzieje ze oni, albo anglia, albo hiszpania zdobeda mistrzostwo swiata :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? :blink: :lol2:

 

A mecz faktycznie niesamowity, Argentyna dosłownie wgniotła ich w ziemię.

naucz sie czytac ze zrozumieniem

 

6-0 pod koniec to juz nuda , gol za golem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naucz sie czytac ze zrozumieniem

:blink: :blink:

 

 

Holadnia-WKS... Mam nadzieje ze holadnia pokaze klase i wygra ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna mi się podobała dziś, pięknie ich rozgromili. To mój faworyt do finału, wspominam to już po raz n-ty :D. Holandii imo dziś będzie ciężko z WKS. Ale chciałbym, żeby wygrali, choć imo Holadnia w MŚ daleko nie zajdzie.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

holadnia pokarze klase

szkoda ze ty tej klasy nie pokazales ...

a co do meczu holandia - wks to bede kibicowal oranje, ale obawiam sie swietnego kondycyjnego i silowego przygotowania pilkarzy z afryki. mam nadzieje, ze po pieknym widowisku holandia wygra 2:1 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ty tej klasy nie pokazales ...

nie masz sie czego przyczepic chlopczyku? widzisz byki to raportuj a takie komentarzyki zostaw sobie kolezkom z lawki podblocznej :D

 

Rowniez postawilem na Holandie wiec oni musza dzis wygrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ewentualnego meczu Angoli z Niemcami licze na to, że nie spotkają się w 1/8. Wtedy jedna z tych drużyn musiałaby awansować do 1/4. A nie życze tego ani jednym ani drugim.. :lol:

Popieram w 100%. Nie lubie najbardziej tych reprezentacji i zycze im jak najszybszego odpadniecia z turnieju.

 

Dobra, a teraz cos na temat Argentyny i Hiszpanii. ;) Na razie te reprezentacje najlepiej zaprezentowaly sie w MS. Mlodosc poparta doswiadczeniem procentuje. W pierwszym meczu nie gral Messi i Tevez i gra Argentyny w drugiej polowie sie nie ukladala, po dzisiejszym spotkaniu mam nadzieje na ich wystep w kazdym meczu. Saviola tez pokazuje klase. Wielu skreslilo tego pilkarza min. Barcelona lecz jest to talent "najczystrzej wody" jak to zwykl mawiac Szaranowicz. :D SiC jest na pewno zespolem slabszym od WKS, przynajmniej fizycznie nie maja z nimi szans, ale tez nie sa chlopcami do bicia, a Argentyna ich zmiazdzyla, zabila ich radosc z gry w pilke. Chcialbym zobaczyc final Argentyna - Hiszpania. Nigdy jeszcze takiego nie bylo wiec moze teraz? :D Cieszy tez forma Maradony. ;) Dla mnie jest to nadal wielki czlowiek i takim pozostanie na zawsze pomimo wielu kontrowersji wokol jego osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiekna bramka i 1-0 dla HOL , leciala chyba z predkoscia swiatla :blink:

Jeszcze jeden , jeszcze jeden :D

 

ahahah 2-0 wysluchali mnie :D

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam Drogbe z wystepow w OM. Wtedy juz gral nieczysto, czesto faulowal, ale nie wymuszal fauli w tak tendecyjny sposob jak zwykl to robic po przejsciu do Chelsea. Sory, ale tacy pilkarze mnie zalamuja i mowie im stanowcze NIE! Bardzo sie ciesze z jego absencji w meczu z SiC. Poza tym to, ze pan Drogba ma przydomek "cheater" nie jest przypadkiem. Zal troche WKS, ale Drogby mi nie zal i gdybym byl selekcjonerem WKS to z calym szacunkiem dla jego umiejetnosci czysto pilkarskich, ale bym go nie powolywal. Kultura gry musi byc. Koniec i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...