Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Obysmy przegrali.

Nie podniecaj sie tak mocno, takim gadaniem sam przegrywasz.

 

Naiwnie liczylem na zwycieztwo, teraz naiwnie licze na bramke;)

 

Tadam 1:1. ale kibice skandują!!!

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 LOL

 

my chyba nawet o pietruszke nie potrafimy grać

żałosne ... nawet nei chce sie na to patrzeć.

Tak naprawde to nasza drużyna jest chyba najgorszą która wystąpiła w spotkaniach grupowych.

 

Tyko sie pod ziemie zapaść. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu....jak by co to ja mieszkam w polsce ale z pochodzenia jestem kostarykanczykiem ok? ... WSTYD

 

P.S - 1:1 i tak nas nie ratuje :wink:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-1 :o

 

@komisarz

 

No wlasnie wolal bym aby przegrali, przynajmiej zdadza sobie sprawe ze gramy do [gluteus maximus]. I moze ktos wreszcie wezmie sie lepiej za nasza repre. A tak to by sie usprawiedliwiali wygrana z kostaryka, ze " nie bylo zle " ...

Edytowane przez jauhis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że 1:1, przypadkowa bramka, GRAJĄ DNO, dramat, mogłobyć 3:1. I jeszcze Bosacki strzelił czyli OBROŃCA w 3 meczach obrońca tylko strzela gola buahahahaha a janas cieszy się z gola jakbyśmy grali brazylijski football :o KOMPROMITACJA.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Rasiak - nasza gwiazda - przecież miał grać zamiast zurawskiego

;)

Jedyne co mi jest w stanie poprawić nastrój oglądając ten mecz. Bym się pośmiał po pachy ;]]] jeszcze jakby Grzesiu gola strzelił :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Każdy gol strzelony przez Polaków to 5% rabatu" - Obi. to wystarczy za komentarz naszej gry na Mundialu. ;]]]]]]]]

 

P.S. Chyba Grzesiu nie wejdzie bo Brożek się rozgrzewał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Omg jakie dosrodkowania zurawsdkiego i krzynowka, oni moze po paru browach sa ze tak graja?

 

Ojejku, haha dokladnie Janas jak sie cziesyl z tej bramki ;]]]]]]] do tego bramke strzela im nasz obrocna, no no wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahah jak oni zalosnie graja :evil: Janas sie cieszyl jak dziecko z tej prostej brameczki. Ale i tak brawo ze chociaz tego jednego gola strzelilismy. Sama gra ,te podania ,dosrodkowania ,krycie po prostu wstyd :| Zaczela sie 2 polowa i licze na te 2 brameczke zeby jakosc odejsc bez kompletnej kompromitacji.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasiak wchodzi na boisko. No to zaraz cos zlego sie stanie :|

Nie jest zle - powalczyl, dosrodkowal, teraz znowu ladnie podal do Brozka. Powinien wejsc 15min wczesniej, moze by sie cos dzialo.

 

edit: No i koniec, wygralismy.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z Bosackiego ,Jelenia glownie jestem zadowolony. Liczy sie to ze chociaz wygralismy ten mecz. Po cichu to taki wlasnie wynik obstawialem. Znaczy sie wczoraj przez chwile mi przeszlo 2:1 dla naszych ;) Jednak to nie zmina faktu ze Janasowi dziekujemy juz za prowadzenie naszej druzyny.Mialo byc tak pieknie. Marzylo sie niektorym 1/4 ale nie wyszlo. Wypadli za to chyba najlepiej w dotychczasowych meczach nasi kibice.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie sa teraz osobki ktore mnie zbluzgaly po tym jak nasi dostali sie do mistrzostw a ja napisalem ze nawet z grupy nie wyjda.

Panowie taka prawda. Mozemy sobie grac z Wyspami Owczymi, Irakiem, Kuwejtem, Arabia Saudyjska, Malezja i temu podobnymi. Na mistrzostwach to niestety dlugo nie zablysniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...