Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

Ja jestem od początku mundialu za Niemcami ;)

Wcześniej byłem za Brazylią, ale zdenerwowały mnie komentarze piłkarzy brazylijskich i ich zachowanie - uważają się za pępek świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od początku mundialu za Niemcami ;)

Wcześniej byłem za Brazylią, ale zdenerwowały mnie komentarze piłkarzy brazylijskich i ich zachowanie - uważają się za pępek świata.

Swoją drogą : Niemcy też nie są zbyt skromni <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ale jakoś bardziej ich wolę od Brazylijczyków, może dlatego, że jestem spokrewniony z Niemcami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny polski trener jakiego bym chetnie widzial przy pracy w reprze to Franciszek Smuda. A tego Holendra takze chetnie bym widzial przy pracy w polskiej reprze, a najwazniejsze to jest pogonic tych pajacow z PZPN

 

a co do druzyn to wy macie jakas szwabofobie :P w sumie to tez nigdy nie przepadalem za niemcami, ale teraz maja fajny mlody zespol i graja ciekawa ofensywna pilke :] i od razu ich polubilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny polski trener jakiego bym chetnie widzial przy pracy w reprze to Franciszek Smuda. A tego Holendra takze chetnie bym widzial przy pracy w polskiej reprze, a najwazniejsze to jest pogonic tych pajacow z PZPN

 

a co do druzyn to wy macie jakas szwabofobie :P w sumie to tez nigdy nie przepadalem za niemcami, ale teraz maja fajny mlody zespol i graja ciekawa ofensywna pilke :] i od razu ich polubilem :P

Co do trenerów to tylko jedno nazwisko: KASPERCZAK!

w ostateczności Benhaker też może byc....

 

co do szwabofobiii to troche racji w tym jest :D aczkolwiek ja mam większą alergię na włochów i to ich katenaczjo, w każdych mistrzostwach chce aby ich ktoś rozjechał ze 3:0 i jakoś nie moge sie doczekać :-P

NIe powiem bo gdyby Niemcy odpadli to bym nie płakał ;)

Ciekawy jestem czy Anglia wreszcie zacznie grać tak jak powinna, może znowu jakiś młody wilk się znajdzie pod nieobecność Owena...liczę na to bo póki co chyba największym odkryciem MŚ jest Ireneusz Jeleń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też cierpie na szwabofobie odkąd tylko pamiętam :wink:

 

Właśnie Smudy nie widzę jako trenera repry, jedynie Kasperczak lub Wdowczyk (ale znowu szkoda żeby odchodził z Legii). Ale myślę, że najlepszym pomysłem byłoby zatrudnienie selekcjonera z zagranicy.

 

Gmoch mądrze gada:

Sama zmiana selekcjonera do niczego nie prowadzi. Trzeba sobie zadać pytanie, jak ma funkcjonować związek, a następnie go ocenić - mówi były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jacek Gmoch.

- Trzeba zastanowić się, jak wygląda szkolenie utalentowanej młodzieży, której przecież mamy sporo w 40-milionowym kraju. Widać, że nie jest dobrze. Poza tym to fatalna sprawa, że po awansie na mundial kończy się nasza motywacja.

 

- Janas miał pewne możliwości, ale i ograniczenia. Działał w ramach struORT: ORT: ORT: ktury, która jako całość nie funkcjonuje dobrze. Ale oczywiście - występ Polaków na mistrzostwach rozczarował mnie tak, jak wszystkich. Od reprezentacji wymagam, aby - jak sama nazwa wskazuje - dobrze mnie reprezentowała.

- Na dwóch mundialach z rzędu byliśmy turystami i to się nie ma prawa powtórzyć. Trzeba się zastanowić, dlaczego nie potrafimy zrobić kolejnego kroku naprzód? Dlaczego kończy się na samym awansie?

 

- Jak oceniam pomysł, żeby zorganizować otwarty konkurs na stanowisko selekcjonera reprezentacji? Oczywiście, że to jest najlepsza, wręcz jedynie właściwa metoda. Wybór selekcjonera nie może zależeć wyłącznie od Michała Listkiewicza. Bo na czym on się zna? Na sędziowaniu - na pewno, w tej tematyce ufam mu w stu procentach. Ale czy jest w stanie ocenić, który szkoleniowiec najbardziej zasługuje na objęcie reprezentacji? Śmiem wątpić.

 

- Uważam, że w pierwszej kolejności konieczna jest restruORT: ORT: ORT: kturyzacja PZPN, tam zmiany powinny być najbardziej radykalne. Od strony trenerskiej uważam, że trzeba wybrać grupę 5-10 byłych piłkarzy, którzy kiedyś grali na Zachodzie, następnie wykształcić i niech zajmą się centralnym szkoleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Co ci szwedzi robią to ja nie mam pojęcia. Posiadanie piłki 61% - 39% dla Niemców - takiej przewagi to chyba nawet Hiszpania nie miała z Arabią Saudyjską.... :? ide na rower chyba bo nie chce mi sie tego meczu oglądać, lookne wieczorem Argentyne :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isaksson po prostu WYMIATA!

Gdyby nie jego dwa metry wzrostu i znakomity refleks to było by 4-0.

po Mistrzostwach Świata zmiana klubu na bank!

 

no i Szwedzi w 10, czyli jest po meczu... :cry:

obrona Szwecji jest tak rozmontowana, że skończy się na pewno dużo wyżej niż 2-0, napastnicy niemieccy biegają sobie wolni pod bramką Szwedów...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemcy grają :D Tfuuu tzn Polacy :P (Klose i Podolski ;d) podziękujmy PZPN, trenerom, za to że nie wzięli do kadry ich jak chcieli grać u nas, Klose już dawnoooo chciał. W sumie może i dobrze bo u nas pewnie by się zmarnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isaksson po prostu WYMIATA!

Gdyby nie jego dwa metry wzrostu i znakomity refleks to było by 4-0.

po Mistrzostwach Świata zmiana klubu na bank!

 

no i Szwedzi w 10, czyli jest po meczu... :cry:

obrona Szwecji jest tak rozmontowana, że skończy się na pewno dużo wyżej niż 2-0, napastnicy niemieccy biegają sobie wolni pod bramką Szwedów...

no ja wlasnie nie widzialem tego faulu - wyszedłem :/ a powtórek nie ma (bo to szwaby sa realizatorami - a swoje pajace akcjie pokazuje 50 razy) - moje pytanie? klose wychodzil na sam na sam, jakąs dobra sytuacje? czy to prezent od sedziego bo powtórka nie pokazala sytacji calosciowo tylko tych 2 pilkarzy :/ ach te szwaby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemcy grają :D Tfuuu tzn Polacy :P (Klose i Podolski ;d) podziękujmy PZPN, trenerom, za to że nie wzięli do kadry ich jak chcieli grać u nas, Klose już dawnoooo chciał. W sumie może i dobrze bo u nas pewnie by się zmarnował.

i tak Janas wziąłby Grzesia zamiast Klose :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemcy grają :D Tfuuu tzn Polacy :P (Klose i Podolski ;d) podziękujmy PZPN, trenerom, za to że nie wzięli do kadry ich jak chcieli grać u nas, Klose już dawnoooo chciał. W sumie może i dobrze bo u nas pewnie by się zmarnował.

A czy nie bylo tak, ze Klosemu proponowano i nie chcial u nas grac, a Podolski chcial, ale go nie przyjeto? Nie jestem pewien, ale taka wersje przeczytalem w jakism dzienniku. To by sie zreszta zgadzalo z tym, ze Klose mowi otwarcie, ze czuje sie Niemcem (i spiewa hymn), a Podolski mowi, ze ma dwie ojczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KU@# jak oni pieprzą w tej TV - "Lehman w życiowej formie" a gość w ogóle nie wie chyba, że jest na boisku, jego posada w bramce reprezentacji to jakaś mega pomyłka, a o Isakssonie mówi, że "jest wolny i trudniej mu się rzuca" a wyciągnął conajmniej dwie sety :mur:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KU@# jak oni pieprzą w tej TV - "Lehman w życiowej formie" a gość w ogóle nie wie chyba, że jest na boisku, jego posada w bramce reprezentacji to jakaś mega pomyłka, a o Isakssonie mówi, że "jest wolny i trudniej mu się rzuca" a wyciągnął conajmniej dwie sety :mur:

ja tlko płaczę ze nie ma meczu na Polsacie - ten kolo z TVP jest żenujący ... ogolnie komentatorzy z TVP sa do du**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet co komentować tych komentatorów :lol:

:mur:

 

Isaksson gra wyśmienicie, ogromny plus dla niego.

A co do Klose to już żaden z niego Polak... :evil:

 

Szkoda mi Szwedów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment hymnu? Jeśli Weiss kibicuje Niemcom, to nie widzę tu niczego złego...

 

Zgadzam się z kucykiem odnośnie oceny postaw poszczególnych goalkeeperów. Szkoda trochę Kahna na tej ławce, co jak co, ale to on powinien być nr 1 w niemieckiej bramce.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Niemcy, Niemcy!!! Uber Alles!

:mur: :mur: :mur:

 

 

Niestety Larsson zaprzepaścił szansę na bramkę kontaktową :sad:

 

Żałuje tylko, że nie mam możliwości obejrzeć tego meczu na innym kanale bo naprawdę nawet przy najlepszym spotkaniu odechciewa się oglądać a raczej słuchać takiej relacji... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Niemcy, Niemcy!!! Uber Alles!

 

Fragment hymnu? Jeśli Weiss kibicuje Niemcom, to nie widzę tu niczego złego...

Taki mały OT :wink:

 

Ale słowa hymnu zostały dawno zmienione i nie śpiewa się obecnie tych zwrotek, które mogą przypominać czasy nazistowskie...

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spoko. Niemcy w 1/4 trafiaja na Argentyne i robia OUT!!!! :D Szwedzi wyszli na ten mecz z zwiazanymi nogami. Dawno nie widzialem tak slabego meczu w ich wykonaniu. Poza tym trener nie wiem po co wystawil Zlatana. Lubie tego zawodnika, ale w tym sezonie niczego nie pokazal. Druga zolta kartka dla Lucica tez troche na wyrost. Niemcy po prostu grali tak jak im na to przeciwnik pozwalal, a pozwalal na wiele. Na pewno z Argentyna nie pojdzie im tak latwo. Oczywiscie nie dopuszczam do siebie mysli, ze Argentyna nie wygra z Meksykiem. Meksyk moze by mial szanse gdyby gralo pieciu Marquez'ow. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...