Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość #Mreko

no to jak narazie najtrudniejsza przeprawe germancy mieli z naszymi orlami

Ale Argentyny nie przeskocza eheheh zle trafili w parach

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wniosek prosty - gra Riquelme - gra Argentyna - Riquelme nie idzie - cala drużyna się meczy.....troche jak z Francją..

CÓŻ ZA GOL RODRIGUEZA!!!!! 2:1 DLA ARGENTYNY!

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ladnie strzelil...

swoja dorga myslalem ze graja zlotego gola i sie troche zdziwilem :]

nie grają złotego, ale grają srebrnego, Meksyk ma jeszcze 3 minuty...

 

ups, pomyłka, nie ma srebrnej :/

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grają złotego, ale grają srebrnego, Meksyk ma jeszcze 3 minuty...

 

ups, pomyłka, nie ma srebrnej :/

a jednak tez sie pomyliles, lol :D

 

graja jescze 15 minut

 

spoks ;)

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje tylko, że nie mam możliwości obejrzeć tego meczu na innym kanale bo naprawdę nawet przy najlepszym spotkaniu odechciewa się oglądać a raczej słuchać takiej relacji... :mur:

Dokładnie. Trzeciaka sie nie da słuchać k^(&* mac no. Te jego komenty mnie dobijają. Trzeciak to jeszcze nic myślałem ze nie bedzie juz gorzej a jednak bo do studia tvp zawitał (*&(&(&$#$(&$#(*&$#(*&$#(*& szczęsny :E. Drugi mecz tylko słucham bo uczyć sie musze ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka Rodrigueza pierwsza klasa B)

Mam tylko nadzieję, że Argentyna zagra na miarę swoich możliwości z Niemcami

 

A ja choc za Niemcami nie przepadam mam nadzieje ze "Polacy" skasuja Argentynke i pokaza im ze grac to trzeba umiec nie tylko z oddajaca w calosci mecz Serbia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riquelme jest tragiczny, co tu dużo mówic.

nie od dzis wiadomo, ze w najtrudniejszych momentach zadko potrafi sprostac wyzwaniu, m.in. dlatego nie gra teraz w barcelonie, nie strzelil karnego w polfinale LM, i kiedy przychodzi co do czego na mundialu jest niewidoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt brama Rodrigueza pierwsza klasa :blurp:

gra Argentyny była bardzo przeciętna jak na ich możliwości.Saviole trza było już w 2 minucie zmienić.Diego chyba z nerwów musiał dziabnąć _______// :wink:

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Argentyna wygrała. Dzisiaj trochę rozczarowała i nie grała tak widowiskowo. Tevez powinien grać od 1 minuty. Następna runda zapowiada się ciekawie ;].

Dobrze, że wygrali :D

Argentynie nie podchodzi takie agresywne i super szybkie krycie - zaczynali grać szybciej i mniej dokładnie ...

Ciekawa będzie konfrontacja z Niemcami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie bałem, ze niemcy dostaną meksyk... ale nie ma tak łatwo ;] chociaż argentyna musi coś zmienic w grze, bo osobistości mają...

Spoko, drugi mecz pod rzad nie moze byc tak slaby w wykonaniu Argentyny. Denerwuje mnie ten trener Argentynczykow. Pierwsza zmiana dopiero w 75 minucie. :mur: Chyba u Janasa lekcje nieporadnosci pobieral. :lol2: Niemcy musza odpasc w 1/4 finalu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na to by MESSI ośmieszył drewnianych stoperów drużyny Niemiec :twisted:

koleś jest niesamowity! 19 lat i mija rywali jak tyczki...

bramka na 2:1 miód - nie ma co dyskutować nawet :)

 

Zawsze w turnieju przychodzi słabszy dzień i wydaje się, że Argentyna właśnie go dzisiaj miała :)

 

Co do trenera to IMO jest świetny! doskonale zna swoich zawodników, wie komu może ufać, komu nie, doskonale 'czyta' gre zespołu - wprowadzenie Aimara za Cambiasso to strzał w 10'tke...

 

ale IMO man of the match: AYALA nie do przejścia...spokój opanowanie - wzór dla innych obrońców - no i ta skoczność przy niewielkim jak na obrońce wzroście, naprawde imponuje

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi szkoda Meksyku, kibicuje tej druzynie od 7 lat i zawsze ma jakiegos pecha. zawsze gra swietnie z mocnymi druzynami, ale czegos im brakuje. jedyny turniej, ktory wyszedl im w calosci to Puchar Konfederacji w 1999 roku, kiedy w finale wygrali z Brazylia 4-3. pare miesiecy wczesniej zajeli tez w Copa America trzecie miejsce, ale w polfinale przegrali po genialnej grze z Brazylia.

dzisiaj znowu mogli wygrac, szkoda, nie mam juz za bardzo komu kibicowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta bramka dla Argentyny na 2:1 to taka "kopia" gola Joe Cola tylko po przemyslanej akcji i z drugiej strony boiska. ;) Angol o ile dobrze pamietam dostal podanie od jakiegos Szweda, a Rodriguez od Sorina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...