Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

A ta bramka dla Argentyny na 2:1 to taka "kopia" gola Joe Cola tylko po przemyslanej akcji i z drugiej strony boiska. ;) Angol o ile dobrze pamietam dostal podanie od jakiegos Szweda, a Rodriguez od Sorina.

napewno jest pewne podobieństwo - strzal Cole'a też był przedniej marki

oby więcej takich trafień na mundialu!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argentyna - meksyk nudy

Wedlug mnie ten mecz byl ciekawy i trzymal w napieciu do ostatniej minuty dogrywki. Nie zawsze bedziemy swiadkami pieknych meczow w wykonaniu Argentynczykow, Hiszpanow czy Brazylijczykow. Meksyk gral bardzo dobrze, a w zespole Argentyny cos sie zacielo (Riquelme?). Po wejsciu Aimara, Messiego i Teveza akcje Argentyny byly bardziej "finezyjne" i milsze dla oka. Bylem za Argentyna w tym spotkaniu i troche strachu sie najadlem. ;)

Imo dobry i wyrownany mecz byl. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie bramki były przepiękne, jednak trafienie Cole'a imho bardziej "farciarskie" było- piłka zeszła mu z nogi.

z tego co pamiętam to na dodatek bramkarz sparował ten strzał w okienko :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi szkoda Meksyku, kibicuje tej druzynie od 7 lat i zawsze ma jakiegos pecha. zawsze gra swietnie z mocnymi druzynami, ale czegos im brakuje. jedyny turniej, ktory wyszedl im w calosci to Puchar Konfederacji w 1999 roku, kiedy w finale wygrali z Brazylia 4-3. pare miesiecy wczesniej zajeli tez w Copa America trzecie miejsce, ale w polfinale przegrali po genialnej grze z Brazylia.

dzisiaj znowu mogli wygrac, szkoda, nie mam juz za bardzo komu kibicowac.

Zgadza sie, Meksyk zagrał świetny mecz i bardzlo ladnie walczyl, ale mimo wszystko zyczylem Niemcom Argentyny. Do tej pory Niemcy grali ze slabiakami, ale Argentyna to juz swiatowa klasa i to bedzie wyzwanie dla naszych sasiadow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

no to to dzisaj ekwador gra z angolami ( z niemcami 6 podstawowych zawodnikow siedzialo na lawie za kartki)

temperatura ma byc 34 stopnie co dla kolesia z ekwadoru ( rownik) jest pikus

 

Moga sprawic niespodzianke. Oby w anglii dzisaj byla zaloba

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to to dzisaj ekwador gra z angolami ( z niemcami 6 podstawowych zawodnikow siedzialo na lawie za kartki)

temperatura ma byc 34 stopnie co dla kolesia z ekwadoru ( rownik) jest pikus

 

Moga sprawic niespodzianke. Oby w anglii dzisaj byla zaloba

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Jeszcze gdyby grali na wyskosci 3000m n.p.m. to w ogole bylby wypas. :D Fajnie by bylo gdyby Ekwador wszedl do 1/4. Trzymam za nich mocno kciuki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

Jeszcze gdyby grali na wyskosci 3000m n.p.m. to w ogole bylby wypas. :D Fajnie by bylo gdyby Ekwador wszedl do 1/4. Trzymam za nich mocno kciuki. :P

temperatura 34 sprawi ze angola tez bedzie sie ciezko oddychac i beda zdychac jak w meczu z paragwajem

Jeszcze jak slonce bedzie swiecic na plyte boiska to sie angole usmarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na to by MESSI ośmieszył drewnianych stoperów drużyny Niemiec :twisted:

koleś jest niesamowity! 19 lat i mija rywali jak tyczki...

bramka na 2:1 miód - nie ma co dyskutować nawet :)

 

Zawsze w turnieju przychodzi słabszy dzień i wydaje się, że Argentyna właśnie go dzisiaj miała :)

 

...

tyle, że to już drugi z kolei nie najlepszy mecz Argentyny :mur:

coś tam chyba nie klapi - na pewno świetna gra na spalone Meksyku trochę im dopiekła

jedynie z Serbia i Czarnogóra grali popisowo, a potem coś się chyba zacięło

widać że krótkie - ostre krycie ich wytrąca z tępa, stają sie niedokładni

chyba mistrzostwo jeszcze nie teraz (zwłaszcza, że Brazylia ostatni mecz grała bardzo dobrze)

 

BTW

Nie za często ślizgają się piłkarze na niemieckich murawach ?? Może coś tam nie tak jest :D

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, że to już drugi z kolei nie najlepszy mecz Argentyny :mur:

coś tam chyba nie klapi

jedynie z Serbia i Czarnogóra grali popisowo, a potem coś się chyba zacięło

widać że krótkie - ostre krycie ich wytrąca z tępa, stają sie niedokładni

chyba mistrzostwo jeszcze nie teraz (zwłaszcza, że Brazylia ostatni mecz grała bardzo dobrze)

W niemieckiej druzynie na razie atak i pomoc nie zawodzi. Jak Argentyna przycisnie niemiecka obrone to moze szybko im wbic ze dwie brameczki i wtedy bedzie juz z gorki. ;) Niemcy nie sa jakas super druzyna, trzeba tylko podejsc do meczu z nimi odpowiednio zmotywowanym i od poczatku grac swoje narzucajac im swoj styl gry. We wczorajszym meczu Argentyna byla chyba troche zaskoczona atakiem Meksyku od pierwszych minut i troche ich to wybilo z rytmu. Trener Argentynczykow imo za pozno reagowal na to co dzieje sie na boisku. Pierwsze zmiany powinien dokonac w okolicach 60 minuty. Zobaczymy jak gra Argentyny bedzie sie ukladac w nastepnym meczu. Jestem jednak dobrej mysli i wierze, ze Riquelme zagra wysmienicie bo od jego formy chyba najwiecej zalezy. ;) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

mi sie cos wydaje ze niemcy rozwala argentyne a moga byc nawet karne

 

maly offtop

 

Podolski,Klose ze śląska,Ballack (jego dziadkowie zmienili nazwisko z Balacki)z Poznania,Borowski z Mazur,Leman vel Lemanowski korzeniami sięga z Wrocławia,i jeszcze kilku innych zkundlonych niby niemców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie cos wydaje ze niemcy rozwala argentyne a moga byc nawet karne

 

maly offtop

 

Podolski,Klose ze śląska,Ballack (jego dziadkowie zmienili nazwisko z Balacki)z Poznania,Borowski z Mazur,Leman vel Lemanowski korzeniami sięga z Wrocławia,i jeszcze kilku innych zkundlonych niby niemców.

czyli mozna powiedzieć, ze polacy są w 1/4. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna powiedzieć, ze polacy są w 1/4. ;]

Jak dodamy Neuville'a, Asamoah i Odonkor'a to reprezentacja naszych sasiadow jest prawie jak Niemcy. ;) Nie ma sie co jednak na tym rozwodzic, taka Francja ma jeszcze wiecej pilkarzy z zewnatrz i nikt nie robi z tego afery.

Jestem tylko wkurzony na PZPN, ze nic nie zrobil w sprawie Podolskiego. Chlopak chcial grac w naszej koszulce narodowej, ale jak sie nim zainteresowali to juz bylo za pozno. Völler powolal go na ME i bylo juz pozamiatane. Zobaczymy co zrobia w sprawie Delury. Wczoraj byl w studio Polsatu i jak sam mowil nie zdecydowal jeszcze gdzie chcialby grac. Takich pilkarzy powinnismy "przechwytywac" bo na nadmiar zdolnej mlodziezy nie "narzekamy". :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska pike to nalezy zaczac przebudowywac od PZPN a nie wciskac nowych trenerow. Tak sie zastanawiam to czyja jest rola przekonywanie graczy aby grali dla polskiej druzyny ?

Czasami to troche tak wyglada ze gazety pisza o jakis mlodych talentach itd a PZPN aby nie wyszlo na to ze ktos inny odwala za nich robote nic z tym nie robia ;o strasznie to dziwne jest. Moze to wszystko nie wyglada tak jak pokazuja to gazety ale i tak zastanawiajace czemu nic nie robia aby polak mieszkajacy poza granicami kraju gral dla Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież PZPN nic to nie obchodzi. Podolski zgłaszał sie kiedyś do kadry naszej ale widocznie byl za słaby dla działaczy pzpn :lol:. Na 40 mln ludzi nie mogą znaleźć dobrych graczy w noge bo siedzą tylko w stloicy i nic nie robią. Holandia - 10-13 mln ludzi i jaką ma rep to samo Chechy (odpadli ;e).

 

Co do dzisiejszych meczy mam nadzieje ze Ekwador odpadnie pomimo tego ze zawsze jestem za słabszymi to nie jakoś EKW mi nie pasi ;). Z meczu francja-hiszpania hmm gorzej być nie może bo oby nie lubie. Mam nadzieje ze przegra hiszpania a potem francja w 1/4 :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszych meczy mam nadzieje ze Ekwador odpadnie pomimo tego ze zawsze jestem za słabszymi to nie jakoś EKW mi nie pasi ;). Z meczu francja-hiszpania hmm gorzej być nie może bo oby nie lubie. Mam nadzieje ze przegra hiszpania a potem francja w 1/4 :lol:.

Czemu ? Hiszpania gra na razie całkiem, całkiem. Na pewno lepiej od Francji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania odeśle Francuzów z kwitkiem, oni ledwo co z grupy wyszli, grają mało skutecznie. Hiszpania to młoda krew ktora moze pozamiatac te mistrzostwa.

 

Ciekawe własnie jak sie spisze ta nazwana przez Tomaszewskiego "mierna drużyna" czyli Ekwador, a niech wygrają. Ciekawe co wtedy na to powiedzą nasi "eksperci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszewski niech juz idzie na emeryture bo sam swoimi wypowiedziami co najwyzej miernote prezentuje. :?

 

A Hiszpania powinna dac rade z Francja. Bardzo prawdopodbne jest, ze w cwiercfinale Hiszpanie zagraja z Brazylia. ;) Jak dojdzie do tego meczu to sie okaze czy España jest juz gotowa na zdobycie mistrza swiata. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie mi tego komentatora... :/

Ja rozumiem, ze mozna miec preferencje, ale bez przesady.

 

Anglicy graja dupowato, ale licze ze sie niedlugo obudza (i zmienia formacje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z tymi wszystkimi pseudo pr0 trenerami , tchurzliwe miernoty. Maja mocno ofensywnych zawodnikow a graja defensywnie 4-5-1. Czy tego juz wyraznie niezauwazyli w fazie grupowej ze ten system zupelnie nie sprawdza sie na tych mistrzostwach.

 

Anglia z 1 napastnikiem wysunietym , moze juz kupowac bilety na powrot do domu bo niby komu maja dogrywac ci wszyscy pr0 pomocnicy ? - miernocie Rooneyowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...