Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady nie uderzył go z dyni tylko lekko stuknął [; tak po 'przyjacielsku' hehe. Nawiasem mówiąc ciekawe co Bommel mu powiedział [; Może "Zdradziłeś Barcę lisie" ;d Dla mnie też Holendrzy grali bardziej nie czysto niż Portugalczycy i już nie rzucajcie się na tego Figo tak. Deco nie powinien drugiej żółtej kartki dostać chciał zaraz oddać piłkę po czym Holender podbiegł i zrobił mu knock out, a żółtej nie dostał :[

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak BTW mam pytanko czy zawodnicy z czerwoną kartką nie powinni siedzieć w szatni?

Właśnie chyba powinni, a dlaczego nie siedzieli tego nie wiem...

 

Jeżeli Portugalia przejdzie Anglie (po dziesiejszych meczach można tak wnioskować) to w pół finale trafi na Brazylię, Hiszpanię lub Francję i te zespoły będą miały bardzo łatwe zadanie :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego sędziego powinni na zbity ryj wywalic z FIFA.

Zdecydowanie. Zawodnicy obu druzyn w paru miejscah biegali na spalonych, a ten nic. Do tego jeszcze niemalze regularne bojki na boisku :?

 

Mimo, ze ciesze sie ze Portugalia wygrala (patriotyzm lokalny ;) ), to takiemu stylowi gry mowimy zdecydowane NIE - to sie tyczy zreszta rowniez graczy holenderskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jaki mecz, no nie moge :lol: co chwile ojca budzilem zeby sie posmial razem ze mna. Ten sedzia to jakas porazka, co on tam robil w ogole? Jezeli by sedziowal jak trzeba to wiecej kartek by sie posypalo. W ogole to myslalem, ze wszyscy kibole zaraz sie zleca na boisko i bedzie jedna wielka walka [;. Ale ostro sie tam pchali... tzn popychali, ale w sumie to Holendrzy, nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam co zrobil Heitinga po wznowieniu gry? Zamiast oddac pilke Portugalczykom pobiegl z nia do przodu i dzieki niemu zaczela sie "afera". :mur:

 

Btw dobrze, ze Pauleta zszedl na poczatku drugiej polowy, przynajmniej bedzie mial kto strzelac bramki Anglikom. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam co zrobil Heitinga po wznowieniu gry? Zamiast oddac pilke Portugalczykom pobiegl z nia do przodu i dzieki niemu zaczela sie "afera". :mur:

 

Btw dobrze, ze Pauleta zszedl na poczatku drugiej polowy, przynajmniej bedzie mial kto strzelac bramki Anglikom. :lol2:

 

..no i miejmy nadzieje ze uraz C.Ronaldo nie jest powazny bo on chyba jak by z tym swoim charakterkiem gral do konca byla by kolejna czerwona :) a tak obrona Angli nie bedzie wiedziala jak to mozliwe ze machnal 3 razy nogami i minal 2 obroncow B)

 

Ps. poniekad ubiegl mnie _1T_ :)

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mecz, no nie moge :lol: co chwile ojca budzilem zeby sie posmial razem ze mna. Ten sedzia to jakas porazka, co on tam robil w ogole? Jezeli by sedziowal jak trzeba to wiecej kartek by sie posypalo. W ogole to myslalem, ze wszyscy kibole zaraz sie zleca na boisko i bedzie jedna wielka walka [;. Ale ostro sie tam pchali... tzn popychali, ale w sumie to Holendrzy, nigdy nic nie wiadomo.

tak tak, z tym 'pchaniem' moze byc roznie ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie mógł zagrac Christiano Ronaldo z Anglią ?

pewnie tak. Ale przypomnijcie sobie ich ostatnie spotkania - A.Cole czy też Caragher z drugiej strony mu wogólnie nie pozwolą pograć - ostatnio na Euro się chyba spotkali i ten super elo źą nie był w stanie nic zrobić. IMO przereklamowana gwiazda, w dodatku gra bardzo egoistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak. Ale przypomnijcie sobie ich ostatnie spotkania - A.Cole czy też Caragher z drugiej strony mu wogólnie nie pozwolą pograć - ostatnio na Euro się chyba spotkali i ten super elo źą nie był w stanie nic zrobić. IMO przereklamowana gwiazda, w dodatku gra bardzo egoistycznie.

Racja, tylko Portugalia ma troche "przetrzepany" sklad i Ronaldo by sie przydal. Nie wiadomo tez czy Figo nie zostanie jeszcze zawieszony za swoja "glowke". Bedzie ciezko wygac Portugalii w okrojonym skladzie z slaba Anglia, ale nie ma rzeczy niemozliwych. ;) Jak to powiedzial komentator wczoraj: Luiz Felipe Scolari zdobyl z Brazylia MS wiec na pewno cos wymysli. :D Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na drabinkę turniejową i wychodzi z tego, ze najłatwiejszą drogę do półfinału mają Włosi. Najpierw Australia, a potem Szwajcaria/Ukraina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na drabinkę turniejową i wychodzi z tego, ze najłatwiejszą drogę do półfinału mają Włosi. Najpierw Australia, a potem Szwajcaria/Ukraina.

Se wyszli na pierwszym to se maja.

Ostatnio z ojcem troche poteoretyzowalismy.

Argentyna zaczela z wielkim impetem aby sie jej kazdy bał.

Ale pewnie nie mysla, ze Niemcy sie ich wystrasza.

Co innego jakby trafili na Hiszpanie, czy Portugalie.

Niemcy po nich przejada swoim czolgiem.

Ukraina skonczy na Wlochach, Wlochy w 1/2 na Niemcach sie rozbija jak flegma.

A Hiszpania oczywiscie teraz ogra cienkich Francuzow, lecz oczywista rzecza bedzie STOP po meczu z Brazylia.

Final jest dosc oczywisty

BRAZYLIA - NIEMCY

I tutaj zadne znaki na niebie nam juz nie pomogly. Wynik otwaty.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam co zrobil Heitinga po wznowieniu gry? Zamiast oddac pilke Portugalczykom pobiegl z nia do przodu i dzieki niemu zaczela sie "afera". :mur:

A czy Portugalczycy wybili pilke poza boisko? Nie, grali sobie w najlepsze, dopoki sedzia nie przerwal gwizdkiem gry i potem jej nie wznowil rzutem sedziowskim.

 

Wlasnie przeczytalme, ze FIFA rozwaza ukaranie Figo i mam nadzieje, ze tak sie stanie.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Figo się lepiej modli żeby w Lidze mistrzów Inter na Barce nie trafił w jakiejkolwiek fazie :D (Van Bommel to piłkarz FCB jakby ktoś nie wiedział ;) ) Kibice go chyba powieszą za "dokonania z przeszłości", a i za ten incydent pewnie pare 'ciepłych słów by usłyszał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Portugalczycy wybili pilke poza boisko? Nie, grali sobie w najlepsze, dopoki sedzia nie przerwal gwizdkiem gry i potem jej nie wznowil rzutem sedziowskim.

Portugalczycy byli przy pilce gdy sedzie przerwal gre i chyba oczywiste jest, ze Holendrzy powinni ta pilke im oddac. Reakcja na trybunach byla zreszta wymowna i nic wiecej w tym temacie nie trzeba dodawac.

 

A co do Figo i jego zachowania. Nie popieram takich incydentow i imo powinni go zawiesic na dwa/trzy spotkania. Van Bommel podczas tego zdarzenia tez pokazal swoje aktorstwo. Piec sekund po uderzeniu padl na murawe jakby dostal sierpowego od Tysona. :lol:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam w powtorkach patrzec na aktorstwo.

Normalnie jak dzieci w przedszkolu sie zachowuja albo jak moj synek -

jak sie o cos uderzy to patrzy czy ktos to widzial, jezeli tak to w placz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie sędzia w całym meczu był niesprawiedliwy, przepychanki gdzie obaj zawodnicy powinni dostać po czerwieni, kończyły się żółtymi kartkami, tak jak w sytuacji Figo,

ogólnie w epoce gdzie gra się coraz szybciej sędziowanie coraz bardziej psują mecze, mam nadzieje, że FIFA wprowadzi jakieś udoskonalenia techniczne w temacie sędziowania bo tak dalej być nie może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...