Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

sedziea poprostu sobie nie radzil, co bylo widac, kiedy pokazuje za wszyst kozolta to zawodnicy to podlapali i zaczeli wykorzystywac. Pokazal by od razu czerwona to by sie uspokoili. Wiec kiepsko widze przyszlosc tego sedziego. Figo zawsze gra, ze niby to mu sie wielka krzywda stala, wylozyl sie w polu karnym, potem ten lokiec, a darl sie jakby ktos mu noge obcinal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na drabinkę turniejową i wychodzi z tego, ze najłatwiejszą drogę do półfinału mają Włosi. Najpierw Australia, a potem Szwajcaria/Ukraina.

Tylko teoretycznie Wlosi maja najlatwiejsza droge do polfinalu. Dotychczasowe mecze 1/8 finalu (oprocz Niemcy - Szwecja) pokazaly, ze faworyci sa tylko na papierze. Mam nadzieje, ze Wlosi juz dzisiaj polegna w meczu z Australia. Guus Hiddink cos juz na pewno wymyslil. ;) Podoba mi sie gra Australii i z checia bym zobaczyl ta druzyne w cwiercfinale, a nawet w polfinale. ;) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczeście FIFA dla dobra widowiska nie wywaliła Figo.

Dla dobra widowiska powinni go wlasnie zawiesic. Jeszcze raz czy dwa takie cos ujdzie plazem i naprawde pilka nozna zacznie sie zblizac do futbolu amerykanskiego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

no w el ME nasze orly graja z Portugalia moze przyda sie jakis kurs aktorski. Sobolewskiego tez jakos trzeba uzyc jakas prowokacja, moze korkami w genitalia figo, czy c ronaldo :)

Oby tylko Mila nie byl na boisku bo biedaczysko jeszcze sie poplacze

 

im wiecej ogladam meczy tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu jak mierny poziom wyszkolenia prezentuja nasi kopaczo biegacze. Az zal dupe sciska ze nie mamy takiego vanbomela co kiwa kadzego tylko jakies mile rasiaki zurawskie co zdychaja po przebiegnieciu 50 metrow, i najlepiej czuja sie grzejac lawe albo zwiedzajac trybuny

 

Aczkolwiek jesli nasze orly by prezentowaly taka forme jak np z meczu z austria (szczegolnie franek) mysle ze z tak slabo dysponowana anglia nie bylibysmy bez szans

 

a ekwador z tymi swoimi murzynami niech spada do swojej dziury z ktorej wypelzli

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sedziea poprostu sobie nie radzil, co bylo widac, kiedy pokazuje za wszyst kozolta to zawodnicy to podlapali i zaczeli wykorzystywac. Pokazal by od razu czerwona to by sie uspokoili. Wiec kiepsko widze przyszlosc tego sedziego. Figo zawsze gra, ze niby to mu sie wielka krzywda stala, wylozyl sie w polu karnym, potem ten lokiec, a darl sie jakby ktos mu noge obcinal.

Moim zdaniem sedzia nie chcial psuc gry przez pokazywanie czerwonej kartki na samym poczatku meczu. Stawka byla duza, a 10 na 11 przez caly mecz natychmiast ustaliloby zwyciezce przy tym poziomie obu druzyn. NIe mogl przewidziec, ze caly mecz bedzie taki brutalny - ty to wiesz, bo mecz obejrzales, ale w 4 minucie nikt tego nie wiedzial. Poza tym kazda kartka sie nalezala, moglo byc tylko wiecej czerwonych. Ja jakos nie widzialem, zeby rozdawanie kolejnych czerwonych i zoltych kartek uspokajalo pilkarzy, wiec twierdzenie, ze nie panowal nad pilkarzami jest dziwne - mial sie z nimi bic? Jedyne co mogl zrobic to zredukowac Holendrow do 8 graczy a Portugalie do 7 lub ich calkiem zdyskwalifikowac (powyzej 4 kartek dla druzyny) - za Figo, za kopniecie Robbena, za 2 wjazdy od tylu bezposrednio na nogi przeciwnika i za brutalny faul na van der sarze. Facet probowal tego uniknac i nie winie go za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra widowiska powinni go wlasnie zawiesic. Jeszcze raz czy dwa takie cos ujdzie plazem i naprawde pilka nozna zacznie sie zblizac do futbolu amerykanskiego :?

Ogladajac wczoraj Rooney'a w akcji smiem twierdzic, ze w futolu amerykanskim bylby niewatpliwie postacia nietuzinkowa. ;) Nie lubie go co prawda, ale wczoraj imponowal walka na tle swoich niemrawych kolegow. Ambicji temu chlopakowi nie brakuje i gdyby reszta jego druzyny grala z takim zaangazowaniem to Anglia do finalu by spokojnie doszla zmiatajac po drodze wszystkie druzyny. Na moje szczescie, a niektorych nieszczescie Anglia jako druzyna prezentuje sie slabo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra widowiska powinni go wlasnie zawiesic. Jeszcze raz czy dwa takie cos ujdzie plazem i naprawde pilka nozna zacznie sie zblizac do futbolu amerykanskiego :?

Tylko po co zawieszać rozumiem gdyby naprawdę go z dyńki strzelił, a on go tylko grzywką musnął, bez jaj zawieszać można za to jakby tamtemu się farba strumieniem sączyła.

Poza tym ja i większość ludzi chce oglądać najlepszych zawodników na boisku, a nie na trybunach i można wybaczyć Figo takie zachowanie bo to emocje nerwy itd. ale jak już pisałem zawieszać nie było właściwie za co sprawiedliwie dostał żółtą kartkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bukmacherzy powinni wprowadzic do kazdego meczu Wlochow jeden typ : czy mecz bedzie nudny i bedziesz przysypiac ? TAK/NIE

 

100% skutecznosc na TAK juz od wielu lat , choc wtedy buki by nie zarobily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bukmacherzy powinni wprowadzic do kazdego meczu Wlochow jeden typ : czy mecz bedzie nudny i bedziesz przysypiac ? TAK/NIE

 

100% skutecznosc na TAK juz od wielu lat , choc wtedy buki by nie zarobily.

No właśnie prawie wbiłem gwoździa :D Byłem na pograniczu snu i jawy jak po imprezie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie blondynki : Dlaczego Ci w niebieskich koszulkach graja tylko na swojej polowie ?

 

dzis na takie pytanie nie odpowiadamy , nie smiejemy sie tylko milczymy.

 

 

EhHHHHH pisalem to przed zutem karnym i tym bardziej JAKZE NIE ZASLUZYLI na awans , NIE MA drugiej tak zalosnej NIEZASLUGUJACEJ druzyny na cwiercfinal jak WLOCHY <_< :mur: :mur: :mur: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym meczu znienawidziłem Włochów jeszcze bardziej. Karny?! Gdzie tam był karny?!?!?! Teatr i tyle! Tak w ogóle to te mistrzostwa sa strzasznie nudne... Za wyjątkiem wczorajszego meczu, a raczej końcówki Portugali z Holandia ;) no i meczyk Niemcow ze Szwedami. Reszta to NUUUDY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później się dziwicie dlaczego na Italie wołam najwięksi farcairze [; tak jak było w topicu ligi mistrzów i przypadku Milanu :D Dzisiaj był wybitny przykład tego [;. W sumie to każdy ich mecz jest przykładem farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] nie karny, kolejny popis aktorski :/

Byl karny, Australijczyk podlozyl sie napastnikowi wcyhodzacemu do sytuacji sam na sam z bramkarzem w odleglosci moze 7 metrow od bramki.

 

Ciekawe, ze nikt nie poddaje w watpliwosc czerwonej kartki dla Wlocha, ktory nawet nie dotknal przeciwnika. Za takie akcje czesto zoltej nie ma. Pewnie kibice Australii, co mnie nie dziwi - ladnie grala w meczach grupowcyh, ale tutaj az tak zapalczywie nie walczyla, nie widzialem tej przewagi 1 zawodnika w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwoch zdan to najgorsza , najnudniejsza , najzalosniejsza , grajaca bez polotu , nudna , brzydko grajaca pelna aktorow i miernych pilkarzy reprezentacja z 36 na tych mistrzostwach. Polska to przy nich prawie jak mistrzowie swiata :angry:

 

...prawie robi wielka roznice - wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszku$wa :mur: :? znów fart, znowu Włosi, znowu makaroniarze, przecież idzie się pochlastać oglądając to sędziowanie

 

ale szacun dla Włochów za konsekwentą grę w obronie, za to, że w 10tke nie dali sobie strzelić bramki, że wytrwali całą połowę grając w osłabieniu, właściwie to Australia sama sobie jest winna, że nie wykorzystała tej przewagi

 

komisarz -> Ty idź do okulisty się zbadaj, bo o ile o czerwonej kartce można by podyskutować to o tym, że był faul nie ma dyskusji

co do karnego to karta należała się dla Włocha za symulacje, za to, że go nie przeskoczył, za to, że zostawił nogi i się przewrócił

gdy wpadł na niego było już po interwencji obrońcy, co za symulanci zasrani

Włochy do piachu!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl karny, Australijczyk podlozyl sie napastnikowi wcyhodzacemu do sytuacji sam na sam z bramkarzem w odleglosci moze 7 metrow od bramki.

 

Ciekawe, ze nikt nie poddaje w watpliwosc czerwonej kartki dla Wlocha, ktory nawet nie dotknal przeciwnika. Za takie akcje czesto zoltej nie ma. Pewnie kibice Australii, co mnie nie dziwi - ladnie grala w meczach grupowcyh, ale tutaj az tak zapalczywie nie walczyla, nie widzialem tej przewagi 1 zawodnika w ogole.

 

ahahahah to nie wiem co ty ogladales , Wlosi na cale 45 min byli moze 5 min i to na chwilke na polowie Australi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Figo się lepiej modli żeby w Lidze mistrzów Inter na Barce nie trafił w jakiejkolwiek fazie :D (Van Bommel to piłkarz FCB jakby ktoś nie wiedział ;) ) Kibice go chyba powieszą za "dokonania z przeszłości", a i za ten incydent pewnie pare 'ciepłych słów by usłyszał :)

Chelsea :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea :wink:

?

 

co do meczu - chciałoby się powiedzieć - jak zawszee - jak zawsze makaroniarze fuksem przechodzą dalej, jak zawsze nic nie pokazali, jak zawsze nie zasłużyli, jak zawsze grali nudno, jak zawsze się bronili, i niestety jak zawsze mimo to wygrali... jeszcze tylko Szwajcaria/Ukraina i są w półfinale :angry: :mur:

nie ma chyba dla mnie gorszego futbolu niż ten w wykonaniu włochów... czy to w wydaniu klubowym czy też reprezentacyjnym...

 

EDIT:

Kasperczak podpisał umowę z federacją Senegalu - więc o objęciu przez niego naszej reprezentacji możemy zapomnieć :mur:

Chciałem z tego miejsca serdecznie podziękować LISTKIEWICZOWI!!! PZPN!, PZPN! J**AĆ, J**AĆ PZPN!!

INFO

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Kasperczak podpisał umowę z federacją Senegalu - więc o objęciu przez niego naszej reprezentacji możemy zapomnieć :mur:

Chciałem z tego miejsca serdecznie podziękować LISTKIEWICZOWI!!! PZPN!, PZPN! J**AĆ, J**AĆ PZPN!!

 

Mogli by sie zrehabilitowac i wziac tego Benhakera czy jak to sie tam pisze <_< ale zapewne zostawia Janas bo przeciez dokonal wielkiego sukcesu jak to powiedzial Listkiewicz "prawie" awansujac do ME no i pelen awans do MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by sie zrehabilitowac i wziac tego Benhakera czy jak to sie tam pisze <_< ale zapewne zostawia Janas bo przeciez dokonal wielkiego sukcesu jak to powiedzial Listkiewicz "prawie" awansujac do ME no i pelen awans do MS

niestety ale masz chyba 100% racji :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...