Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Sheva zero technicznych strzalow na bramke i stad efekt.

Zrozum Dudek posiadl Sheve i tu nic sie nie da zrobic :lol2:

 

Ps. ahahhahaha dla sadomasochistow jutro w dwojce powtorka meczu o 9.00 :unsure: :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum Dudek posiadl Sheve i tu nic sie nie da zrobic :lol2:

 

Ps. ahahhahaha dla sadomasochistow jutro w dwojce powtorka meczu o 9.00 :unsure: :D :D

 

chyba sie skusze :lol2: imho najgorszy mecz mistrzostw, nie licząc popisów naszych z ekwadorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah oprocz meczu Niemcow wszystkie mecze do tej pory były ciekawe jak mecze zaplecza polskiej ekstraklasy, jedyny element ktory mi sie podobal we wczorajszym meczu to karny wykonywany przez Milewskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie oco chodzi z tymi meczami w Polsacie?

 

- na www.programtv.wp.pl jest napisane, że żadnego meczu dziś nie ma

 

- na stronie www.polsat.com.pl jest napisane, że leci tylko Hiszpania - Francja

 

- w telegazecie jest napisane, że o 17 jest mecz Ghana - Brazylia LUB cośtam cośtam, podobno jest głosowanie smsami ;/

 

Cholera, nie mam dostepu do Polsatu Sport Extra i to akurat dziś.

 

A TVP oczywiście nie kwapi się aby cokolwiek puścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż zapomniałem o TVP2 :) dobrze że mnie oświeciłeś.

 

Fajnie gdyby Szpak komentował z Mielcarskim, mistrz w budowaniu napięcia z mistrzem krytyki (:)) wolę ich niż Borka.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż zapomniałem o TVP2 :) dobrze że mnie oświeciłeś.

 

Fajnie gdyby Szpak komentował z Mielcarskim, mistrz w budowaniu napięcia z mistrzem krytyki (:)) wolę ich niż Borka.

Kazdy lubi to co lubi :lol:. Ja Szpakowskiego z jego textami i myleniem sie na każdym kroku nie trawie. Plus jeszcze Trzeciak :lol: no i najgorsze co mozy być czyli Szczesny :ploom:. Oby go dzis w studio nie było..

Mecze

Licze na Ghane i niestety na Francje (Hisz nie trawie a Francja i tak odbadnie w 1/4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lubi to co lubi :lol:. Ja Szpakowskiego z jego textami i myleniem sie na każdym kroku nie trawie. Plus jeszcze Trzeciak :lol: no i najgorsze co mozy być czyli Szczesny :ploom:. Oby go dzis w studio nie było..

Mecze

Licze na Ghane i niestety na Francje (Hisz nie trawie a Francja i tak odbadnie w 1/4).

ee tam Szczęsnego czasem lubie posłuchać ze względu na to, że zawsze mówi to co myśli - i często krytyka w jego wydaniu jest bardzo trafna :)

Ale i tak najlepszy w studiu jest J.Gmoch!!! :D centralnie jak mam do wyboru Polsat ze Strejlauem i Jacka to wybieram TVP :D czasem można się pośmiać ale też zdarza mu się powiedzieć coś ciekawego :) no i te gafy na antenie rox :D

Jeśli gośćmi Włodka w studio są M.Pol i J.Gmoch to zawsze słucham co tam ciekawego powiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

taa, zazwyczaj bazgra cos na ekranie, analizujac strzelone bramki i chyba z gory zaklada ze widz ma IQ 50 bo analizuje oczywiste rzeczy...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAzdy kibicuje komu chce :P

Dla mnie pierwszy sklad Brazyli jest przereklamowany.

Gra nudno i wolno. Czego nie mozna powiedziec o drugim skladzie, na ktory sie milo patrzy.

 

CHyba czas na male zmiany w tej druzynie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan

a o jaki skład Ci chodzi dokładnie?

o ten w którym zawodnicy grają w numerkach od 1 do 11 (nie wiem czy to zauważyłeś ) taki jest podstawowy skład który był już znany na dwa miesiące przed mundialem ;]

ale trzeba przyznać że Robinio (Robhinio? nie wiem jak się dokładnie pisze) mógł by się tam znaleźć ;]

a co do ich gry to podobają mi się te podania piętką, czego nie widziałem nigdzie więcej (innej drużynie) chodź przyznam że wszystkich meczy również nie widziałem.

Moim zdaniem slynny "Pan Ronaldo" sie wypalil, i nie pokaze nic szczegolnego. W ogole ostatnio w publicznej opini, chodza takie glosy, i chlopak przezyl swoja kariere, teraz nastepuje po nim Ronaldino, i ten chlopak naprawde pokaze nam prawdziwa pilke. Nie stresuje sie, i traktuje pilke jak zabawe/rozrywke czego nie mozna powiedziec o innych pilkarzach. Graja po to, aby zarabiac na chleb, a On gra naprawde czysta/spokojna/dla relaxu pilke :wink:.

A za Brazylia takze jestem, wiadomo wygraja jak zwykle, nie zeby bylo to rutyna, ale po prostu chlopaki graja od dziecka, i maja to we krwi, takze nie ma sie czemu dziwic, bo tam graja na podworkach/stadionach, a w Polsce nie wolno grac na ulicy/podworku, ani na stadionie, bo jest targowisko :).

No tak trzeba przyznać że Ronaldo to nie ta sama osoba co 4 lata temu (pamiętam jeszcze jak miał taką fajną grzywkę :P ) ale widać że nadal się stara ostatnio dwa gole :D i już przeszedł do historii. Co do Ronaldino to zgodzę się z tobą ;] ale jest jeszcze wieli innych piłkarzy zasługujących na wyróżnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ze tylko Ronaldino, w sumie racja, jest wiele innych dobrze grajacych pilkarzy, ale z takim podejsciem jak On ma to jeszcze nie zauwazylem ani jednego, chyba ze jakiegos wymienisz :wink:.

 

P.S. Z niecierpliwoscia czekam na 16:30 :).

A nie zaskoczę Cię bo powiem że też się nie spotkałem :P

w końcu on jako drugi przeszedł do historii jako strzelec bramek na WC (zapomniałem kto był pierwszy :oops: )

 

a kto nie czeka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co to za sedzia ma byc :/ spalone Ghany to wszystkie wylapuja, a Brazylia na takim perfidnym spalonym i nie zauwazono tego... mega porazka, wg. mnie Ghana gra lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu sędzia w roli głównej, z jakiej paki się pytam ten drugi gol został uznany, skoro Adriano był na spalonym na początku akcji i wziął w niej udział :mur:

znowu sędzia skrzywdził Ghane, nie da sie na to patrzec już :mur:

czy był spalony przy pierwszej bramce tez bym podyskutował, do tego Ghana gra dzisiaj lepiej, mam nadzieje, że wygra ten mecz

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Brazylia gra swoje. Zaraz pr0 krytycy podemna napisza ze slabo i wogole ble ble ble , ale cala ta ble Brazylia wygrywa i pewnie bedzie tu ze 4-0 , potem z Hiszpanami ze 3-0 i z Wlochami kolejne 3-0. Wiec slowa krytyki zostawcie sobie na final.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Ghany. :cry: Bramka ze spalonego Adriano pewnie ustawila juz mecz. Brazylia jest slaba na tle swietnie grajacych Ghanijczykow. Szkoda, ze reprezentanci Ghany popelniaja jeszcze takie proste bledy w obronie. W Brazylii No.1 tych mistrzostw jest KAKA. Ronaldinho przy nim wyglada jak uczen. Sory, ale w tych mistrzostwach najwieksza gwiazda Canarinhos nic nie pokazala i nie zanosi sie na to by sie przebudzil. Nie wiem czy spala sie psychicznie, czy po prostu nie ma formy. Licze, ze w drugiej polowie Ghana jeszcze powalczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG KRYTYCY - ja rozumiem ze kibicujecie Ghanie ale chwila wcale ale to wcale Ghana lepiej nie gra to po pierwsze a po drugie dobrze moze i byl teraz spalony ale za to wczesniej powinien byc karny bo byl oczywisty faul na Adriano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu sędzia w roli głównej, z jakiej paki się pytam ten drugi gol został uznany, skoro Adriano był na spalonym na początku akcji i wziął w niej udział :mur:

znowu sędzie skrzywdził Ghane, nie da sie na to patrzec już :mur:

O ile się nie mylę to udział w akcji może wziąć, nie może dostać piłki bezpośrednio i piłka nie może być w jego kierunku (mowa o spalonym). No tam spalony na końcu był ale to minimalny, jeden sędzia gwizdnie drugi nie. Sam bym nie wiedział pewnie czy gwizdnąć.

 

Who's the man ? :D Ronaldo!! Zobaczycie jeszcze strzeli on jest wielki [;. Brazyli gra bardzo dobrze. Tzn strzeli gola i później defensywnie + kontraataki, ale to nie taka obrona jak Włosi :( oni próbują atakować, ale spokojnie bo wygrywają. Jeżeli Ghana by strzeliła na 1:1 znów by ruszyli żeby gola zdobyć. Szkoda że Ghana nie wykorzystała sytuacji bo byśmy mieli ciekawszy mecz. A w tej akcji gdzie karny powinien być na Adriano, to czemu do k... nędzy on nie podał do Ronaldo :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze to pieprzenie komentatorów, że najlepzy sędzia :/

dobrze, że nie oglądam meczu w PL telewizji, bo bym wywalił telwizor przez okno słysząc takie bzdury, co za pajace to komentują

oglądam mecz na RTE2 i tu nie ma takiego pieprzenia, każda akcja jest analizowana i trafnie podsumowana, przy drugim golu wyraźnie zaznaczono, że nie powinien być uznany, nie faworyzuje się zespołów i nie pieprzy o psie ronalldinho i jego całej rodzinie

kiedy u Nas się tego nauczą :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...