Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie rozegrałem mecz Argentyna-Niemcy w PES5 :wink: , przegrałem w karnych(grajac Argentyną) :sad:

Coś czuję, że w tym dzisiejszym spotkaniu możemy się spodziewać dogrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARGENTYNA!!!!!!

Dołączona grafika

Jak dzisiaj Niemcy wygraja to sie chyba zaplacze. :angry:

Tevez w pierwszej '11'. ;) Szkoda, ze Messiego nie ma. :-| Juan Román Riquelme poprowadz Argentyne do zwyciestwa!!! :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie ciekawy meczy. Tylko nie wiem komu kibicować :|. Argentyna to np. Tevez, Messi, Riquelme, a Niemcy to np. Podolski, Klose, Lahm. Podobają mi się obie drużyny i szkoda, że jedna z nich musi już teraz odpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedzia to szmata. Czym wy sie podniecacie?? Ciekawe ile mu zaplacili.

Ktos kiedys wspominal o polsatwoski komentatorach na wysokim poziomie?? :blink: :lol2: :lol2: :mur: Chyba to byl zart.

To nie był żart. Tylko musi być Borek + Kołtoń. Ewentualnie Bożydar za Borka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedzia to szmata. Czym wy sie podniecacie?? Ciekawe ile mu zaplacili.

Dokladnie - najpierw nie odgwizdal faulu Klose na bramkarzu Argentyny,a teraz nie odgwizdal reki Niemca w poli karnym. No i ten niby faul na Odonkorze - nic tam nie bylo, przynajmniej na powtorce.

 

A teraz żółta kartka z sufitu dla napastnika Argentyny.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ewidentne błędy sędziego. I komentarz nie zachwyca. Jakoś w ucho mi wpadło zdanie z początku pierwszej połowy: i ruszają Argentyńczyki ;]. A teraz podyktowalibyście karnego dla Argentyny ? I jeszcze ta żółta kartka :|.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za ^@% &^@ z sędziego :mur: zabrał Argentynie zwycięstwo, takiego ciecia nie powinno się wystawiać do sędziowania meczu o taką stawkę, przecież było widać, że chłop się bał gwizdnąć tych karnych, co to ma być do &@^@ :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieno dzisiaj to ten sędzia troche przesadza - rozumiem że ściany pomagają gospodarzom ale to nie znaczy, że sędzia tak gwizdać jak gwiżdże dzisiaj L.Michel.

i znowu Niemcy wygrają........ ehhhhhhh

Pekerman troche nie trafił ze zmianami - mógł wpuścić Messiego i Aimara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za ^@% &^@ z sędziego :mur: zabrał Argentynie zwycięstwo, takiego ciecia nie powinno się wystawiać do sędziowania meczu o taką stawkę, przecież było widać, że chłop się bał gwizdnąć tych karnych, co to ma być do &@^@ :mur:

Sędzia jest z "helmutami", chciałbym, żeby Argentyna im dokopała mimo wszystko. Powinien być karny, nie było :( Pewnie dostał w łapę, a piłką rządzi mafia :|

luki2 - święta racja

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...