Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Pozorowanie faulii, rzucanie w bramkarza Argentyny kubkami przez kibicow, przeciez zachowuja sie gorzej niz malpy w zoo.

LOL tak jakby np. Włosi tego nie robili. Przecież to są mistrzowie pozoranctwa (Włosi), dlatego nie bluzgaj na innych przez jeden mecz. Gwarantuje że miesiąc po mistrzostwach nie będziesz pamiętał kto z kim wygrał ;) Nie żebym kogoś bronił ale to przecież tylko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak :

 

Teraz juz nikomu tak bardzo nie kibicuje jak Brazylii , nie to ze ich uwielbiam ale tylko oni sa wstanie rozwalic Niemcow , i powiem szczerze jak po drodze rozwala Francje i Anglie to jestem pewien ze Niemcow tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna-Niemcy 2-1 (widząc skuteczność Argentyny w karnych inaczej dałbym 3-1 )

Widze ze mamy na PPC wrozki. Skad wiesz ze te karne by strzelili jak tak slabo im w karnych poszlo.. I skad wiecie ze niemcy by zadnej bramki nie strzelili. Matko ludzie uspokujcie sie niemcy byly lepsze i wygraly. Chodz sedziowanie sedziego pozostawia wiele do zyczenia... Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej jakie oburzenie, ja sie tam ciesze ze Niemcy wygrali. Argentyna gra ładnie jak ma słabego rywala. W tym meczu obie drużyny były równe, a ze Niemcy byli równiejsi strzelajac lepiej rzuty karne, to tylko wina Argentynczyków.

 

Słusznie ze nie było karnego, Rodriguez zobaczył noge Lhama i sie przewrócił - mistrzowski teatr :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uffff..... bylo goraco ale sie udalo :) Mam nadzieje ze Niemcy zagraja jeszcze raz w Berlinie na tym turnieju (final) :) Zawsze im kibicowalem :)

 

Zawiodlem sie na Argentynie. Zawsze jest tak ze sedzia sprzyja gospodarzom (Argentyna 1978 i cuda w finale z Holandia choby) , ale bez przesady. Nie ma powtorki z Korei bo gdyby byl ... gol dla Argentyny zostalby nie uznany. Sedziowie do tego na tym mundialu i to wszystkim nie gwizdza reki w polu karnym.

Ale karny dla Argentyny powinien byc za faul ostatnich minutach.

 

Nie jest mi ich szkoda jednak po meczu zachowali sie nie fair i konsekwencje beda na pewno. Jak sie przegrywa to sie nie idzie z piesciami do rywala. Nie umieja przegrywac heh. Argentyna wstyd !

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

Widze ze mamy na PPC wrozki. Skad wiesz ze te karne by strzelili jak tak slabo im w karnych poszlo.. I skad wiecie ze niemcy by zadnej bramki nie strzelili. Matko ludzie uspokujcie sie niemcy byly lepsze i wygraly. Chodz sedziowanie sedziego pozostawia wiele do zyczenia...

na dwa jeden by strzelili :] no ale przyznasz, że inaczej by to wyglądało jakby kalosz dał im okazje do tych strzałów na bramkę w czasie meczu ? he?

Słusznie ze nie było karnego, Rodriguez zobaczył noge Lhama i sie przewrócił - mistrzowski teatr :lol:

a o co się przewrócił ? o nogę - on sie po prostu dał przewrócić do czego miał pełne prawo a sędzia podyktował żółtą bo grał z niemcami :) Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej jakie oburzenie, ja sie tam ciesze ze Niemcy wygrali. Argentyna gra ładnie jak ma słabego rywala. W tym meczu obie drużyny były równe, a ze Niemcy byli równiejsi strzelajac lepiej rzuty karne, to tylko wina Argentynczyków.

A to, ze wczesniej Klose sfaulowal podstawowego bramkarza Argentyny to juz niewazne. I nawet nie dostal za to kartki, nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, liczę na to, że w mistrzostwach Europy, które moze zorganizujemy z Ukrainą, Polska zagra własnie z naszymi wschodnimy sąsiadami w finale [;

szwaby przeszly :mur:

edytka: wlasnie dobrze, ze poszli z piesciamy, tak sie powinno zalatwiac męskie sprawy!:]

i z pewnoscia niemcy sprokurowali ten incydent, bo bez niczego sie nie leje, a, że temperament poludniowy, to sie udzielilo.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne widowisko

 

- Faul Klose na bramkarzu nic...

- Rzucanie kubkami przez niemieckich "kibiców" w wynoszonego na noszach argentyńskiego bramkarza

- Ręka w polu karnym jednego z niemców nic...

- Aktorstwo Ballacka nic...

- I ostatnia sytuacja w której też powinien być rzut karny dla argentyny. Dla tych którzy sądzą że nie był to faul proponuję przypomnieć sobie ostatnie minuty meczu Włochy - Australia. Żenujące...

- Nieprzepisowe zachowanie Lehmanna podczas ostatniego rzutu karnego kiedy to wyszedł z bramki.

 

Wszyscy zgodnie mówią że sędzia był "pro-niemiecki" nie wspomnę o fakcie że to ten sam który uznał bramkę ze spalonego w meczu Brazylia - Ghana.

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy to otwarcie, te mistrzostwa to jakas parodia. :mur: Czlowiek sie tylko w[ciach!]ia bo w wiekszosci meczow arbiter jest w roli glownej. Co to w ogole ma byc? :mur: Niech wygrywa lepszy, a nie ten ktoremu sedzia gwizdze. Moga to byc nawet Niemcy ktorym nie bede nigdy kibicowal, ale niech zrobia to uczciwie. FIFA to jakis wal jest i tyle. :?

Jestem zdegustowany tym co ogladalem w ostatnich tygodniach i tych mistrzostw nie bede dobrze wspominal nawet za 10 lat. Te Mistrzostwa Swiata powinny sie nazywac Kompormitacja Swiatowa.

 

EDIT

Graczem meczu komisja FIFA wybrała kapitana reprezentacji Niemiec, Michaela Ballacka.

Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. :mur: Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć tego dlaczego tak się dzieje. Czy mecze są z góry ustawiane? Przecież nie żyjemy w epoce kamienia łupanego. Na świecie jest technologia która pomogłaby uniknąć takich kompromitacji. Czy to jakiś problem by sędzia miał podręczny ekran lcd na którym wyświetlałyby się powtórki sytuacji z przeróżnych kątów?

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie, sedzia nie ma dostepu do powtorek fauli itp? Bo biega po boisko i rozumiem ze nie moze wszystkie widziec, ale oczywistych fali zeby nie 'zaliczac'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zut karny po aktorskim faulu - 100.000E

bramka ze spalonego - 150.000E

2 czerwone kartki dla przeciwnika - 2x50.000E

 

zut kamieniem po meczu w sedziego - bezcenne

 

za wszystko inne zaplacisz karta mastercard lub nic jak znasz Josepha Blattera z FIFA

 

 

omg 1-0 dla spaghetti <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne widowisko

 

- Faul Klose na bramkarzu nic...

- Rzucanie kubkami przez niemieckich "kibiców" w wynoszonego na noszach argentyńskiego bramkarza

- Ręka w polu karnym jednego z niemców nic...

- Aktorstwo Ballacka nic...

- I ostatnia sytuacja w której też powinien być rzut karny dla argentyny. Dla tych którzy sądzą że nie był to faul proponuję przypomnieć sobie ostatnie minuty meczu Włochy - Australia. Żenujące...

- Nieprzepisowe zachowanie Lehmanna podczas ostatniego rzutu karnego kiedy to wyszedł z bramki.

 

Wszyscy zgodnie mówią że sędzia był "pro-niemiecki" nie wspomnę o fakcie że to ten sam który uznał bramkę ze spalonego w meczu Brazylia - Ghana.

 

dokładnie

dla mnie niemieccy kibice powinni zostać napiętnowani - jak można było tak zareagować jak znosili bramkarza Argentyny ??

ŻENADA

szkoda Argentyny

ale to przez Klose - zepsuł bramkarza i Argentyna nie mogła dać trzeciej zmiany jak planowali ...

nie moge tych kiboli przeżyć ..

sędzia też niezły goguś

szkoda że nie pokazali bijatyki (i kto zaczął)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie co by było gdyby to Polacy/Anglicy rzucali tymi kubkami w kontuzjowanego gracza drużyny przeciwnej...Zewsząd hasła: HAMSTWO! WIEŚ! KIBOLE!

a że zrobili to wspaniali Niemcy to już inna sprawa - im przecież wszystko wolno.... Bekenbauer na pewno też jako szef komitetu organizacyjnego zapewne nie widział w tym zdarzeniu nic złego.... SZOK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

dla mnie niemieccy kibice powinni zostać napiętnowani - jak można było tak zareagować jak znosili bramkarza Argentyny ??

ŻENADA

szkoda Argentyny

ale to przez Klose - zepsuł bramkarza i Argentyna nie mogła dać trzeciej zmiany jak planowali ...

nie moge tych kiboli przeżyć ..

sędzia też niezły goguś

szkoda że nie pokazali bijatyki (i kto zaczął)

"Bójkę prawdopodobnie sprowokował Tim Borowski, który po zdobyciu gola z rzutu karnego pokazał argentyńskim piłkarzom gest oznaczający "bądźcie cicho". Po tym zdarzeniu rozpoczęła się wymiana ciosów pomiędzy zawodnikami i działaczami obydwu drużyn" info z interii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam żadnych złudzeń, Brazylia musi grać dalej - usłyszałem przed meczem 1/8 finału od fotoreportera z Ghany, który przywołał ostatnie mistrzostwa Europy. Przedwcześnie odpadli z nich wszyscy potentaci, o medale biły się drużyny niewielkich nacji (Grecja, Portugalia, Holandia, Czechy). To była finansowo-marketingowa klęska. Oglądalność transmisji w najludniejszych krajach gwałtownie spadła, a reklamowe spoty błyskały uśmiechami gwiazd, które zostały dawno wyeliminowane z turnieju.

Źródło: http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73035,3452471.html

Zamiast Brazylijczyków, wstawcie sobie teraz Niemców, Włochów czy Anglików, a zrozumiecie czemu sędziowe gwiżdżą tak a nie inaczej ;]

edit: Jutro obstawiam zwyciestwo Anglii, mimo ze kibicuje portugalii ;] Ale mam nadzieje, ze Brazylijczycy, pokaza im wszystkim, jak sie kopie gale...

jeszcze edit: Przeciez, to oczywiste, ze przy takich pieniadzach, reguly fair play schodza na drugi, dwudziesty albo i dwusetny plan ;] Liczy sie kasa - to tak jak w boksie czy jakimkolwiek innym dochodowym interesie - trzeba smarowac, oszukiwac i kombinowac :P

Edytowane przez ajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze niemcy rozjada makaronow...

W tym meczu sedzia:

- nie zauwazyl spalonego Wlochow po ktorym padl gol

- nie podyktowal karnego dla Ukrainy

- nie podyktowal karnego dla Wloch

 

per saldo: jeden gol za duzo dla Wloch. Ukraina jednak mnie zaskoczyla, bo spodziewalem sie czegos na ksztalt 4:0, a jednak Ukraina miala kilka akcji i mogly pasc bramki. A Wlosi raczej nie maja startu do Niemcow, trzeba zaczekac na Brazylie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu sedzia:

- nie zauwazyl spalonego Wlochow po ktorym padl gol

- nie podyktowal karnego dla Ukrainy

- nie podyktowal karnego dla Wloch

 

per saldo: jeden gol za duzo dla Wloch. Ukraina jednak mnie zaskoczyla, bo spodziewalem sie czegos na ksztalt 4:0, a jednak Ukraina miala kilka akcji i mogly pasc bramki. A Wlosi raczej nie maja startu do Niemcow, trzeba zaczekac na Brazylie;)

 

na 2-0 ewidentny spalony - trzeba byc slepy albo miec 100.000E w kieszeni :) zeby niezauwazyc

a w kwesti Niemcow to pan pr0 Strejlau powiedzial ze jak nie bedzie zagrywek sedziowskich (jaaaasne nie bedzie :wink: ) to wiecej do powiedzenia beda mieli Wlosi , no zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...